החמאס זכה בבחירות - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

רון, אני חסיד תאוריית "העם טיפש ולא מבין את כל השיקולים, וזה לא פשוט כמו שזה נראה", אבל תסביר לי למה אם ארה"ב אומרת שהיא לא תעביר כספים שברשותה לפלסטינים כי יש סיכוי שזה ישמש לנשק ואלימות נגד , ואם האירופאים אומרים משהו כזה, ואם אפילו הסקנדיביים אומרים שהם לא יעבירו כספים לפלסטינאים כל עוד החאמס קורא להשמדת - למה אנחנו לא יכולים להגיד משהו דומה??

הם אומרים שלא יתנו להם כסף ואתה מאמין להם?

תן לי להביט בכדור הבדולח שלי ולחזות את העתיד:

החמאס יפסיק להכריז שמטרתו היא השמדת מדינת . מה אכפת להם לא לומר את זה? גם אש"פ תיקן את האמנה שקראה להשמדת "בכאילו" וחוץ מכמה נודניקים בימין כולם קיבלו את זה.

החמאס יתפצל לשני גופים: זרוע מדינית וזרוע צבאית. הזרוע המדינית תקבל כסף מהעולם - הרי היא לא מעורבת בטרור - והזרוע הצבאית תבצע פיגועי טרור. זה עבד יופי עם אש"פ. בשלב השני, "יפרקו" את הזרוע הצבאית של החמאס כמו "שפירקו" את זו של אש"פ - יגייסו את כל אנשי החמאס לכוחות הבטחון הפלשתיניים. מה אכפת לחמאס? ממילא הם הולכים לשלוט דה-יורה בכוחות הביטחון, עדיף להציף אותם באנשים נאמנים כדי לשלוט בהם גם דה-פאקטו. כך על הנייר לא תהיה לחמאס זרוע צבאית והעולם יוכל לחזור ולתרום כספים לרשות, הרי שוטרים פלשתינאים נתפסו לא פעם ולא פעמיים כשהם מבצאים פיגועים ובכירים ברשות הורשעו במתן הוראות לפיגועים ועדיין התרומות מהעולם לא הופסקו.

אז בעולם אומרים שלא ידברו עם החמאס ולא יעבירו כספים. תרשה לי לפקפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הייתה מפלגה חילונית עם המצע החברתי של מר"צ והמצע הפוליטי של האיחוד הלאומי הייתי בוחר בה

ואם לסבתה היו עשכים היא הייתה סבא ;D

למרות שאני ממש לא דתי, אם הייתה לי אופציה להצביע "כך" הייתי עושה זאת בלי לחשוב פעמיים, אבל בהעדר האופציה כנראה ליברמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ראיתי אנשים פה שרושמים עם יותר שגיאות כתיב.

זה עוד בסדר :)

בכל אופן, כל מי שאומר פה "אני לא מצביע, כי אין למי"

לפחות תצביעו כדי שאמיר פרץ לא יהיה ראש ממשלה.

ותהרהרו בכך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לפתוח נושא חדש או להגיב לפוסט. זאת היתה הערה רטורית.

לגבי הפגישה עם מרקל, אולמרט אמר כי אין לו שום כוונה לתת כספים שישמשו למימון הטרור. אבל, באותה נשימה, הוא המשיך ואמר כי המצב בבדיקה. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...