כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה?

liav12

Recommended Posts

כשנצנץ עושה הצגה לרופא, הוא גורם לרופא לפקפק באמינות החולה הבא שמחכה בתור. את לא חושבת שזה סוג של נזק?

זה לא עונה לי על השאלה ואל תתחמק! זה שיש נצנצים זה לא אומר שאתה צרייך לזרוק זין על כולם במחשבה ש"מה הסיכוי שהוא ב-א-מ-ת חולה?!".

תגיד לי אתה, איך זה שכשאני באה לרופא עם סימפטומים של דלקת ריאות/שחפת/השד יודע מה, סימפטומים שאגב נמשכו שבוע. במשך שבוע שלם לא החזקתי ארוחה אחת בפנים! כל הזמן הקאתי מרוב שיעול! השתעלתי עם דם! עם דם!!! היה את כל הבסיס שיעיד ויגיד אבל לא! הרופאים החליטו שאין לי כלום! זאת המקצועיות שאתה מדבר עליה?! אתם לא רופאים, אתם חרטטנים. אני לא יודעת על מה לכל הרוחות אתם מבזבזים את כל שנות הלימוד האלו ואיך הקצין ההומו שלי עם איזו שפעת מסכנה הצליח להוציא בדיקה ששוויה 35 אלף שקל והוא בעצמו אמר לי "אני יודע שאין לי כלום, אני פשוט עושה את זה כי אני יכול..." ולכיוון שלי אף אחד אפילו לא הסתכל! כמעט הקאתי על השולחן של הרופא הזה גם! אתה יודע מה זה לא לאכול שבוע? כי ברמת העקרון אני לא אכלתי, רק הכנסתי כדי אחרי דקות להוציא בכאבים.

אז נכון, יש מחלות שלא רואים אבל מה לא ברור כשחיילת מהלכת כמו זומבי ומשתעלת עם דם?! שתבלע האדמה את כל החר"פ המזדיין. :pissed:

אבל במשהו צדקת - החובשים באמת לא יודעים איך לשים עירוי! 8-10 פעם דקרו לי כל יד לפני שבאה עוד סאדיסטית והצליחה להכניס לי וגם זה אחרי שאת הורידים הטובים (בשתי הידיים) הבבונים האלו קרעו לי. חודשיים הסתובבתי עם מפרקים נפוחים כמו בלונים וסגולים! שוטרים ברחוב היו עוצרים אותי ושואלים אם אני נרקומנית! איזה כיף לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו..אני רואה שהדיון הזה קצת הרים מודעות על מה שרופאים לפעמים עושים...

ואני שפתחתי את הדיון בנוגע לכאבי הראש..עדיין סובל מהם, למזלי יש מפקדת נחמדה שהרשתה לי להשאר במנוחה במקום לצאת בקור הזה עם כאבי ראש מטורפים.

אז עוד מעט בשעה 1 יש לי תור לנוירולוג..וממה שהבנתי, לעשות צילום CT זה מטורף ומלא קרינה, אז אין סיכוי שאני עושה זאת שוב כי כבר אחת מהן עשיתי ואמרו לי שיש בזה הרבה קרינה, לא מעוניין לדפוק את עצמי יותר בשביל החרא הזה...

אמרו לי שכנראה מדובר במיגרנות..להורים שלי יש והבנתי שאולי זה תורשתי. הכאב המשגע הזה נופל עלי בערך פעמיים שלוש ולפעמים יותר בשבוע במיוחד בתנאי קור או חום גבוהים מדי...אולי איכשהו זה קשור, בכל מקרה, מצטער אם גרמתי לאיזשהם ריבים אבל כל אחד בדעתו, אני רק רציתי לשתף אנשים ברשלנות הזאתי של חלק מרופאי צה"ל..כי לי זה נמאס שמריצים אותי לחרפ כל פעם בשביל משהו אחר..

שבוע טוב ח'ברה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון מענין...

בכל מקרה, אם יש לכם בעיה כרונית רצינית, מיגרנות, כאבי גב, וכדומה..

תנסו לדבר עם הרופא - ולקבל הפניה לרופא מומחה בבית חולים. תשבו לו חזק על הראש, עד שהוא יתן לכם הפניה כזו.

למרבה המזל היתה לי רופאת יחידה נפלאה (שהיא אנטיתזה לכל הסיפורים שלכם פה, הרופאים הצבאיים הם לא מקשה אחת)

ונתנה לי הפנייה לאיכילוב - אורטופדיה. (עבור בעיה אורטופדית שאני סובל ממנה)

שם מטפלים בי כמו בני אדם. מיותר לציין שאחרי הפניה אחת בכזה רופא בדר"כ הוא ממליץ על המשך טיפול במרפאתו, ואז זה בדר"כ

מחייב את רופא היחידה (גם אם השתנה) להוציא עוד הפניה להמשך טיפול אצל אותו רופא מומחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים מdr.noob.

הרופאים הצבאים לא יכולים לעשות מה שהם רוצים יש להם חוקים,מפקדים ומגבלות שהם לא יכולים לעבור.

הבעיה היא הצבא לא הרופאים , הרופאים בבסיס שלי בסדר אולי בגלל שזה חייל האוויר,לא יודע.

אל תשכחו שאתם חיים בישראל , בלי פרוטקציות יש בעיה.

לי למשל יש בעיית גסטרו , הרופא יחידה ישר שלח אותי לרופא מומחה (פשוט ביקשתי ממנו לראות רופא מומחה).

הוא שלח אותי לבית חולים 10 התקשרתי וקבעו לי תור לחודש וחצי אחרי שהייתי אצל הרופא , חזרתי אליו הוא שינה לי את זה לרמבם (שם יש לי פרוטקציות)

ויומים אחרי זה הייתי אצל רופא מומחה(אזרחי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרופאים הצבאים לא יכולים לעשות מה שהם רוצים יש להם חוקים,מפקדים ומגבלות שהם לא יכולים לעבור.

הבעיה היא הצבא לא הרופאים , הרופאים בבסיס שלי בסדר אולי בגלל שזה חייל האוויר,לא יודע.

אל תשכחו שאתם חיים בישראל , בלי פרוטקציות יש בעיה.

לי למשל יש בעיית גסטרו , הרופא יחידה ישר שלח אותי לרופא מומחה (פשוט ביקשתי ממנו לראות רופא מומחה).

הוא שלח אותי לבית חולים 10 התקשרתי וקבעו לי תור לחודש וחצי אחרי שהייתי אצל הרופא , חזרתי אליו הוא שינה לי את זה לרמבם (שם יש לי פרוטקציות)

ויומים אחרי זה הייתי אצל רופא מומחה(אזרחי).

וואללה אחי גם לי יש בעית גסטרו אבל אתה יודע מה עשו לי אחרי שלושה פעמים אצל רופא מומחה ואז ועדה רפואית ואז פרופיל 45

סבבה יש לי פרופיל 45 יפה אבל מה עם הבעיה שלי ?~!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעשה את העבודה שלו.

מן הסתם במסגרת ההגבלות (גם לרופאים באזרחות יש הגבלות, אתם חושבים שהם יכולים לתת כל טיפול שבא להם? זה עולה כסף ולא את הכל מכסה ביטוח הבריאות!), אבל שיעשה!

הוא הודה בפה מלא שהוא לא מאמין לאנשים שבאים אליו, כי הם "חיילים מזויינים שרק רוצים לנצנץ ולהוציא גימלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PayneBack3251 - אתה לא מקבל תרופות\טיפול? - אני לא ממש יודע מה הבעיה שלך אבל אני בטוח שאתה יכול לבקש לראות רופא מומחה שוב ולבקש ממנו טיפול , וצהל חייב להביא לך את הכדורים.

אתם שוכחים ש90% מהחילים הם ילדים שההורים שלהם דאגו לבריאות שלהם לפני זה.

הם לא מודעים לחומרת הבעיה שלהם , וגם שהם באמת חולים הם מעדיפים גימלים על טיפול , אז הם לוקחים את הגימלים ולא מבקשים לראות רופא שוב בישביל טיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה חבורה של מאניפולטורים חסרי חוט שדרה או רצון בסיסי להדברות. אתם צריכים לעבוד במטה בחירות.

בסדר דוקטור, אם אין לך מה להגיד - אל תגיד כלום, עכשיו אתה נראה עוד יותר טמבל מתנשא ורשע. ומה זה "לכו לרופא אזרחי"?! אסור לחיילים ללכת לרופא אזרחי/פרטי מלבד לרופא שיניים וגם אז תחת הגבלות! מתי שנוח לצבא אז החיילים הם "רכוש" שלו, כמו פאקינג כבשים של איזה בדואי, אבל כשמשהו קורה שעולה לצבא יותר מדיי כסף - אז לך הביתה! הצבא הזה צרייך להקשיב פעם לנאומים של עצמו ולקחת אחריות כמו שהוא אומר לחייליו לקחת אחריות. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרופאים בצבא הם בדיוק כמו כל דבר אחר בצבא - חרטא.

למה, שירותי הלוגיסטיקה (אפסנאות) בצבא הם לא על הפנים? האוכל בצבא הוא לא על הפנים? האמל"ח הוא לא על הפנים? כל מה שקשור ביחסים בין-אישיים בצבא זה חרא, אבל אנשים יודעים רק להתלונן.

הרופא עשה לכם עוול? תקבלו אותו, מה יש לכם להפסיד? אם היו יותר קבילות בצבא, אולי המצב היה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שבאמת רוצה שיטפלו בו.

אם היית בא לחדר מיון עם יד שבורה והרופא היה נותן לך אקמול, לא היית הולך למנהל המחלקה? אין מה לעשות, בצבא אפשר להזיז דברים רק בכח ובאיומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם יכולים להיות מאוכזבים מהתגובה שלי כמה שבא לכם, ואני לא מתיימר להגן על הרפואה הצבאית, אבל הסברתי שוב ושוב ושוב את הבעיות, נימקתי את דברי בהסברים מפורטים, נתתי דוגמאות, פירטתי איך דברים יכולים להשתנות - אבל החברים היקרים בפורום פה מתעלמים מכל מה שאני אומר, נטפלים לחלקי משפטים בשביל SHOCK VALUE (הוא אמר שכולם נצנצים מזויינים!!!111"), ומתעלמים מהתמונה השלמה בכוונה, שמים זין על הנקודות העיקריות של הדברים שלי, וסך הכל מציגים רמת וויכוח וביטוי של ילדים בני 12. אז נמאס לי להגיב, וכל מה שנשאר לי לסכם אמרתי כבר בפוסט הקודם שלי - יש לכם תרבות דיון של פוליטיקאים, לא של אינטלקטואלים. אז שיהיה לכם לבריאות ולילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...