כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה?

liav12

Recommended Posts

אני כבר כמעט חודש עם כאבי ראש מטורפים..חשש למיגרנות..והחר"פ האלו פשוט נאצים! לא רוצים לתת לי גימלים ועוד רופא שהיתי אצלו היום משקר לי בפנים ואומר לי שאין לו סמכות לתת לי גימלים...אני בנתיים גמור ולא עושה כלום בבסיס (קורס מכ'ים בביסלח 314), ועוד עכשיו יש לי שבוע פרט...אני נואש כבר, חושב על לדפוק נפקדות כדי שיוציאו אותי משם וזהו..

יש לכם איזו הצעה מה לעשות?.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה סתם סרט...

לך תצפה שיכירו אותו בבטחון שדה ויאשרו לו כניסה, הוא עוד עלול להתייאש ולתבוע את הילדון המסכן על ייבוש יתר.

כפי שאמרתי, תמצא אוטובוס (רצוי חונה), תרוץ אליו בכל ה 6 קמ"ש שלך ויהיה בסדר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת מהבסיס שלי מצצה לרופא וקיבלה שבוע גימלים! עוד אחת מצצה למפקד שלה וקיבלה חודשיים חופשה על חשבון הצבא. אני גם רציתי אבל הם ראו את השיניים שלי ואמרו לי לצאת מהמשרד וללכת לרופא השיניים הגרוזיני בבה"ד 600. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת מהבסיס שלי מצצה לרופא וקיבלה שבוע גימלים! עוד אחת מצצה למפקד שלה וקיבלה חודשיים חופשה על חשבון הצבא. :pissed:

לא רוצה לצאת בהצהרות שובניסטיות... אבל להיות בחורה בצבא משמע להוציא גימלים די בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב, שכשאתה מגיע לרופא בצבא, אתה מגיע

לרופא, טעות בידך.

אתה מגיע לאודישנים בכוכב נולד, שם אתה צריך להפגין

את כישורי המשחק שלך ואת כישורי הקטנת הראש שלך...והכי חשוב, אל תשכח שאתה אלרגי לכל משכח כאבים

שקיים על פני כדור הארץ.

תדאג גם שאתה תהיה גג החייל השלישי שהרופא רואה באותו יום...תשמור אותו טרי, כשהוא עדיין מתחשב.

תתפלא, את הכישורים הנ"ל נאלצתי להפגין, למרות שהבעייה שלי אמיתית ומוחשית מאוד ומוכחת על ידי 2 צילומי

הדמייה - CT ו MRI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אתה לא יודע מזה רופא נאצי.

אני הייתי בגולני וכמו שאומרים מגולני יוצאים רק על אלונקה,בקיצור שם היה לנו רופא נאצי

לא משנה מה היה לך, יצאה לך העין, נפלה לך רגל, עלית על מוקש.......אומר לך אני חושב ששששששאתה צריך לקחת אופטלגין, אמא שלו מתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...