נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בחור אופטימי למדיי, אם בשיא הרצינות אתה מאמין שבן אדם בגילו ובמצבו הבריאותי יכול לעבור שני שבצים מוחיים תוך מספר ימים, כאשר השני מוגדר כ"משמעותי", פלוס שטף דם במוח שהוגדר "חמור" וגרר ניתוח מוח שנמשך לילה שלם - ואז לקום ולהמשיך בחייו כאילו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בחור אופטימי למדיי, אם בשיא הרצינות אתה מאמין שבן אדם בגילו ובמצבו הבריאותי יכול לעבור שני שבצים מוחיים תוך מספר ימים, כאשר השני מוגדר כ"משמעותי", פלוס שטף דם במוח שהוגדר "חמור" וגרר ניתוח מוח שנמשך לילה שלם - ואז לקום ולהמשיך בחייו כאילו כלום.

יש גם דברים יותר מדהימים מזה.

בכל מקרה מה הרעיון בלהגיד אני כמעט בטוח שרוה"מ לא ימשיך לכהונה הבאה\לא יצא מזה....כאילו שמישהו באמת יודע משהו חדש.

פשוט תחכו ותגלו, אין צורך בספקולציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו שיש "נס רפואי" כל התיקשורת מדברת על זה ואז אנשים מתחילים לחשוב שזה קורה הרבה

אבל ב99.9% ואולי יותר אין נס רפואי

אז לצערי אני חושב ששרון ניפטר יהיה נכה או יפטר בקרוב מאוד ולמרות שאני לא מסכים איתו בהרבה דברים ולמרות שהוא פוליטקאי

זה מעציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

"

שרון מצוי במוות קליני.

מלבד היותו מונשם באופן מלאכותי , שרון בשורה התחתונה נפטר,ומחכים להחלטת המשפחה לנתקו מהמכשירים.

מקורות מידע אמינים ,ולא סתם שמועות מדווחים שהוא נמצא במוות קליני/מוחי.

כמו כן מקורות בשטחים מדווחים כי הידיעה על כך גם הגיעה לשטחים , וחמושים יורים באוויר משמחה.

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...