נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שכולנו כאן נסכים שלא משנה מה יהיה מצבו בסופו של דבר. כבוד ראש הממשלה אריאל שרון תרם את חלקו הנרחב למדינת והקדיש את כול כולו למען ביטחונה. לדעתי הוא אחד האנשים הגדולים והדגולים ביותר שהיו לנו וכנראה יזכר כך גם בעתיד.

בשם כול עם אני מייחל ומקווה לשלומו של ראש הממשלה אריאל שרון. שיהיה רק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שלא הבנתם..הוא במצב סופני. אין לו סיכוי לצאת מזה בשלום. מה שהרופאים עושים זה רק למשוך את הזמן. זה לגמריי Countdown To Extinction. אבל אסור לפרסם כאלה דברים בציבור, לאף רופא. יש צנזורה ופרטיות רפואית על הדברים האלו. אז אף אחד לא יצא בהצהרה כזאת לציבור למרות שזה ברור.

גם אם יחזירו אותו הביתה, לא יקח הרבה זמן עד שהוא ימות סופית. לא הייתי נותן אפילו חודש, שבוע גם בספק במידה והוא יחזור הביתה. אין מה לעשות. תשלימו עם העובדה שמזה- הוא לא ייצא בחיים. הוא כבר as good as dead, זה רק עניין של זמן. ולא נותר עוד הרבה למרבה הצער, אז אל תקוו לשווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שלא הבנתם..הוא במצב סופני. אין לו סיכוי לצאת מזה בשלום. מה שהרופאים עושים זה רק למשוך את הזמן. זה לגמריי Countdown To Extinction. אבל אסור לפרסם כאלה דברים בציבור, לאף רופא. יש צנזורה ופרטיות רפואית על הדברים האלו. אז אף אחד לא יצא בהצהרה כזאת לציבור למרות שזה ברור.

גם אם יחזירו אותו הביתה, לא יקח הרבה זמן עד שהוא ימות סופית. לא הייתי נותן אפילו חודש, שבוע גם בספק במידה והוא יחזור הביתה. אין מה לעשות. תשלימו עם העובדה שמזה- הוא לא ייצא בחיים. הוא כבר as good as dead, זה רק עניין של זמן. ולא נותר עוד הרבה למרבה הצער, אז אל תקוו לשווא.

במקומך לא הייתי יוצא בהצהרה כזאת.

הצנזורה פרטית ורפואית לא קשורה פה לעיניין כי הוא אדם ציבורי.

ברור שהוא כבר לא יוכל לתפקד כמו בעבר ולהיות ראש ממשלה אבל לא הייתי ממהר לקבור אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו לי נאצי..(אני יסתדר)..אבל אני לא יכול לראות תאופטימים פה..

זה רק עניין של זמן עד שיוציאו הודעה לתקשורת שהוא XXX....

עכשיו רק מושכים זמן..(ככה זה במדינה הזאת..)..

אז די לחיות באשליות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצנזורה פרטית ורפואית לא קשורה פה לעיניין כי הוא אדם ציבורי.

מה הקשר ?

בגלל שהוא ראש הממשלה יש הרבה פחות צנזורה על המצב הרפואי שלו כי יש את הנושא של זכות הציבור לדעת בגלל העיניין הציבורי בבריאות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עובדה שלא..

גם אם הוא יהיה הסגן של אלוהים, הוא עדיין בן אדם והסכם הפרטיות הרפואית תופס גם לגביו.

אתה לא צודק

עובדה שכשהתקשורת התעקשה שיחשפו את התיק הרפואי , אכן חפשו אותו.

תיראה, זה כמו שלכל אדם בדמוקרטיה יש זכות להביע את דעתו הפוליטית אבל לאנשי למשל אין את הזכות הזאת, ויתור עליה זה חלק מהתפקיד.

ככה גם הויתור על סודיות רפואית כשנכנסים לחיים הציבוריים. זה לא מעוגן בחוק אבל במידה ויהיה לחץ מצידו של הציבור ויש הצדקה (כלומר יש עיניין ציבורי) אז הפרטים יחפשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צודק

עובדה שכשהתקשורת התעקשה שיחשפו את התיק הרפואי , אכן חפשו אותו.

אתה לא צודק

ההחלטה לחשיפת התיק הרפואי הייתה החלטה של שרון ויועציו

אין שום חוק שמחייב אותו לפתוח את התיק

ודבר שני, לא פתחו שום תיק רפואי.

הביאו סתם פיסות מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו כדי להכריז על המוות צריך לדעת שהוא במוות מוחי

אבל היא אפשר להכריז על מוות מוחי שהחולה בהרדמה

ביגלל זה אני חושב שהוא כבר מת והרופאים יודעים את זה אבל ביגלל ההרדמה הם ממשיכים לטפל בו כאילו הכל בסדר

אותו דבר היה לערפת עד שלא היתה ברירה יותר והכריזו על מותו

מה שמעצבן אותי זה שערוצי החדשות מברברים ומברברים בלי מידע חדש סתם טוחנים מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...