נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא צודק

ההחלטה לחשיפת התיק הרפואי הייתה החלטה של שרון ויועציו

אין שום חוק שמחייב אותו לפתוח את התיק

ודבר שני, לא פתחו שום תיק רפואי.

הביאו סתם פיסות מידע

נו מה אמרתי??? שזה לא מעוגן בחוק אבל כשלוחצים אז מקבלים את המידע

אני לא חושב שיסתירו את המוות שלו במידה וזה חלילה אכן יקרה. כל ההשוואות למקרה ערפאת מיותרות. כבר היה פה ראש ממשלה שנרצח, ובאותו הלילה אף אחד לא הסתיר כלום אלא ישר באו ואמרו שהוא מת למרות שגם ניתן היה למשוך ואף אחד לא היה יודע.

אחרי הכול ולמות הציניות אנחנו לא חיים ברפובליקת בננות עם דיקטטור אלא במדינה דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אמרתי??? שזה לא מעוגן בחוק אבל כשלוחצים אז מקבלים את המידע

אני לא חושב שיסתירו את המוות שלו במידה וזה חלילה אכן יקרה. כל ההשוואות למקרה ערפאת מיותרות. כבר היה פה ראש ממשלה שנרצח, ובאותו הלילה אף אחד לא הסתיר כלום אלא ישר באו ואמרו שהוא מת למרות שגם ניתן היה למשוך ואף אחד לא היה יודע.

אחרי הכול ולמות הציניות אנחנו לא חיים ברפובליקת בננות עם דיקטטור אלא במדינה דמוקרטית.

תיראה את רבין אף אחד לא הרדים את שרון כן ושמרדימים בן אדם קשה מאוד ליקבוע מוות בדרך כלל זה הכל

חוץ מיזה אני חושב שהרבה אנשים פה לוקחים ברצינות סידרות חברה במציאות אין איזה גרגורי האוס זה פשוט לא עובד ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה את רבין אף אחד לא הרדים את שרון כן ושמרדימים בן אדם קשה מאוד ליקבוע מוות בדרך כלל זה הכל

חוץ מיזה אני חושב שהרבה אנשים פה לוקחים ברצינות סידרות חברה במציאות אין איזה גרגורי האוס זה פשוט לא עובד ככה

במקרה של רבין לא היתה להם הזדמנות.

כשרבין הגיע לביה"ח הוא כבר היה כמעט מת...

וזה דווקא הגיוני שכדי לתת למוח לנוח משאירים את הבן אדם בהרדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אלה שלא נותנים לשרון תיקווה :

התיקווה היא חלק ממהות המין האנושי, ללא תקווה לא נגיע רחוק.

זה נכון שהמצב שלו ללא הרבה סיכוים אבל אין זה אומר שלא צריך לקוות.

ואגב גם מי שרוצה להיות אוביקטיבי ומציאותי יכול לקוות, אין זה אומר שהוא יסתור את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתמול חשבתי שהוא אכשהו יוכל לצאת מזה, אחרי היום אני בטוח שהוא לא.

אני לא בדיוק יודע איפה הוא נפגע, יכול להיות צמח, יכול להיות סיעודי יכול להיות שהוא לא יוכל לדבר, יכול להיות שהוא לא יחיה יותר מחמש דקות אחרי שיעירו אותו.

מה שבטוח שסופו קרוב מתמיד.

מי שסבל מדימום תוך מוחי, אני מעדיף בשבילו שימות (כל אדם לאו דווקא שרון) ולא יחיה כמו בול עץ עוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...במיוחד כשגם כך אין מספיק מיטות בבי"ח ויש אנשים שאשכרה יש להם סיכויי החלמה ושיקום והם צעירים שצריכים את כל מכשירי ההחיאה/הנשמה המלאכותיים הנמצאים בשימוש שלו.

אני לא מייחלת לו כלום, פשוט צרייך לפעמים להשלים עם זה שאנשים לא חיים לנצח, ובטח לא כשהם מזניחים את עצמם כמו שהוא הזניח. בלוטת תריס שלא מתפקדת כמו שצרייך בהחלט יכולה לגרום לזה - זה אומר חילוף חומרים מאד מאד איטי מה שגם מאד מוסיף להשמנת יתר, סתימת ורידים ומן הסתם - שבץ, אז כשידוע לך שיש בעיה במחלקה הזאת אתה לא ממשיך לאכול ארוחות שחיטות ואתה לוקח הורמונים כדי להשלים את המכסה שבלוטת התריס שלך לא יכולה לעשות וגם עושה קצת . טוב, עכשיו כבר דיי מאוחר לתת עצות, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...במיוחד כשגם כך אין מספיק מיטות בבי"ח ויש אנשים שאשכרה יש להם סיכויי החלמה ושיקום והם צעירים שצריכים את כל מכשירי ההחיאה/הנשמה המלאכותיים הנמצאים בשימוש שלו.

אני לא מייחלת לו כלום, פשוט צרייך לפעמים להשלים עם זה שאנשים לא חיים לנצח, ובטח לא כשהם מזניחים את עצמם כמו שהוא הזניח. בלוטת תריס שלא מתפקדת כמו שצרייך בהחלט יכולה לגרום לזה - זה אומר חילוף חומרים מאד מאד איטי מה שגם מאד מוסיף להשמנת יתר, סתימת ורידים ומן הסתם - שבץ, אז כשידוע לך שיש בעיה במחלקה הזאת אתה לא ממשיך לאכול ארוחות שחיטות ואתה לוקח הורמונים כדי להשלים את המכסה שבלוטת התריס שלך לא יכולה לעשות וגם עושה קצת . טוב, עכשיו כבר דיי מאוחר לתת עצות, לא?

בסדר, אבל גם אם הוא הזניח את הבריאות זה לא אומר שלא צריך לנסות להציל אותו, כמו כל אדם אחר שהיו מנסים להציל.

דרך אגב, ראיתי סטטיסטיקה ש- 20% מנפגעי שבץ חוזרים לתפקוד. לא זוכר אם תפקוד מלא......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...