נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת

NJorl

Recommended Posts

טוב חלאס...

PS.

stone cold steve austin is a good wrestler but an idiot person

Stupid and good lookin... Just the way I like them. :hat:

חזרה לעניין שרון, אל תקוו לכלום - זה היה צפוי. הוא הזניח את בריאותו במשך שנים ארוכות וכולנו משלמים על כך ביוקר עכשיו. ראיתם כבר את הירידות המאד חדות בבורסה? עכשיו מי שמצבו זה מכבר היה עגום ייצתרך להדק את החגורה ולאכול את החלק המיותר שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התדרדרות במצבו של שרון,נכנס שוב לניתוח.

אני לא רק מיצתער על שרון אני גם חושש מה יקרה בתחום הפוליטי-כלכלי עד שאני ירגשתי תצמיחה קצת הכל יכול לחזור לרדת

מצב חרא רק שהקומוניסט לא יהיה ראש ממשלה :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שזה עם השפם יהיה ראש ממשלה, לא רוצה שזה שהוא חושב שהוא חתיך יהיה ראש ממשלה, ולא רוצה את ההוא, מי שעכשיו ראש ממשלה בפועל,אלוהים ישמור, לאן הגענו...

ונראה ששרון יצא מהניתוח מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שזה עם השפם יהיה ראש ממשלה, לא רוצה שזה שהוא חושב שהוא חתיך יהיה ראש ממשלה, ולא רוצה את ההוא, מי שעכשיו ראש ממשלה בפועל,אלוהים ישמור, לאן הגענו...

ונראה ששרון יצא מהניתוח מה יהיה

כשיש מנהיג חזק שבולט בהרבה מהסובבים אותו תמיד ניראה שאין מישהו שיכול להחליף אותו.

אבל האמת היא לא כזאת...

לפחות אולמרט ונתניהו בהחלט יכולים להיות ראשי ממשלה ולו רק בגלל הניסיון הרב שלהם בפוליטיקה. ביבי כבר היה בסרט הזה וניראה שלמד את הלקח לאור ההתנהגות שלו בשנים האחרונות. אולמרט כבר הרבה שנים נמצא במרכז העיניינים והתפקיד לדעתי לא גדול עליו.

רק תחשבו.... בשנת 99 כששרון נשאר יו"ר הליכוד אחרי התבוסה של ביבי מי העלה על דעתו שהוא יהיה ראש הממשלה כעבור פחות משנתיים ועוד אחד מראשי הממשלה הפופולריים ביותר ושביצעו מהלכים אדירים כמו ההתנתקות.

לעומת זאת.... האיש עם השפם..... לא רק שהוא "צעיר" אלא גם מההתנהלות שלו מאז בחירתו ליו"ר העבודה ניראה שהוא לא בדיוק האיש המתאים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיציוניים מסריחים !

אין להם בושה אני אומר לכם !

ורק שתדעו שלא משנה מי היה ראש הממשלמה במהלך ההתנתקות!

היא הייתה קוראת בכל מצב !

זה כתוב בספר תהילים אני אביא לכם פרק ותיראו בעיניים שלכם !

ואפילו אני ראיתי את אסון התאומים בתהילים...

המשך שבוע הבא אני יביא את זה ותיראו הוכחה...

ב-ס-ד-ר

:lol: :lol: :lol: :lol:

עוד אדיוט שמאמין בצופן התנ"כי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש מנהיג חזק שבולט בהרבה מהסובבים אותו תמיד ניראה שאין מישהו שיכול להחליף אותו.

אבל האמת היא לא כזאת...

לפחות אולמרט ונתניהו בהחלט יכולים להיות ראשי ממשלה ולו רק בגלל הניסיון הרב שלהם בפוליטיקה. ביבי כבר היה בסרט הזה וניראה שלמד את הלקח לאור ההתנהגות שלו בשנים האחרונות. אולמרט כבר הרבה שנים נמצא במרכז העיניינים והתפקיד לדעתי לא גדול עליו.

רק תחשבו.... בשנת 99 כששרון נשאר יו"ר הליכוד אחרי התבוסה של ביבי מי העלה על דעתו שהוא יהיה ראש הממשלה כעבור פחות משנתיים ועוד אחד מראשי הממשלה הפופולריים ביותר ושביצעו מהלכים אדירים כמו ההתנתקות.

לעומת זאת.... האיש עם השפם..... לא רק שהוא "צעיר" אלא גם מההתנהלות שלו מאז בחירתו ליו"ר העבודה ניראה שהוא לא בדיוק האיש המתאים....

ביבי= טוב לעשירים

סטלין החדש=לא טוב לאף אחד

לצערי בטח אחד מהם יהיה ראש ממשלה מזל לפחות שאני לא נכה או חולה או זקן כרגע כי הם יפגעו הכי קשה שיעיפו תדחליל אולמרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי= טוב לעשירים

סטלין החדש=לא טוב לאף אחד

לצערי בטח אחד מהם יהיה ראש ממשלה מזל לפחות שאני לא נכה או חולה או זקן כרגע כי הם יפגעו הכי קשה שיעיפו תדחליל אולמרט

לא הייתי אומר את זה....

הפעולות שלו במשרד האוצר היו חיוביות ומנעו מהכלכלה שלנו להיתגלל למצב של ארגנטינה לפני כמה שנים. ותאמין לי, אם זה היה קורה לאף אחד כבר לא היה טוב.

המדינה הפכה למדינת קצבאות במקום מדינת עבודה. האנשים עושים כל דבר כדי לקבל כסף מהמדינה כולל המצאת שקרים , רק לא ללכת לעבודה. אי אפשר היה להמשיך ככה, כשהמון כספים הולכים לקצבאות במקום לדברים אחרים יותר כמו חינוך, תשתיות ובטחון.

חוץ מזה גם אם לעשירים טוב זה לא כזה רע כמו שנראה מהדברים שלך... אחרי הכול, אותם העשירים הם אלו שיוצרים את מקומות העבודה במשק.

אאאאאאאאז........... שלא יעבדו עליכם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו זות היתה הודעה קטנה רוצים לדבר איתי על ביבי אז תיפתחו דיון ניפרד על זה

כי אני לא רוצה 1000000000000000000 ביבי טוב ביבי רע פה

תיפתחו דיון ניפרד ותנו לי לינק בפרטי

דרך אגב מצבו של שרון מאוד חמור כרגע ויש לי הרגשה רע שבקרוב יכריזו על מותו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"גוסס אך יציב"..

תיראו זות היתה הודעה קטנה רוצים לדבר איתי על ביבי אז תיפתחו דיון ניפרד על זה

כי אני לא רוצה 1000000000000000000 ביבי טוב ביבי רע פה

תיפתחו דיון ניפרד ותנו לי לינק בפרטי

אתה עיוור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...