נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת

NJorl

Recommended Posts

היום ראיתי מה כתבו על מצבו הבריאותי

ואני לא אוהב לומר את זה אבל יהיה לו מזל לישאר בחיים ביכלל

לא להיות פגוע מוחי אני לא חושב שיש סיכוי לזה ראש ממשלה בקדנציה הבא הוא לא יהיה תאי מוח לא מיתחדשים ואין אף

תיפול ל"תיקון המוח"

אני אישית אוהב את אריק הרבה יותר מירבין ואני מתחיל ליפחוד שסטלין החדש יעלה לשילטון וגם ביבי בטח יהיה ראש ממשלה חרא

לרובנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר אחד יש לי להגיד לכם...

אבל קודם כל

NOS אתה לא בינאדם אתה...!!! טיפה כבוד!טיפה! הבינאדם הזה הוא עדיין ראש הממשלה שלך!(לשעבר?)

ואם אלה באמת הדעות שלך ובאמת ככה אתה חושב אז מוטב שתשמור אותם לעצמך בלב ובפרט שהוא במצב כזה.

ועכשיו לכולם..

אני לא יודע מה אתם חושבים על הדרכים שלו ועל הקדנציה שלו וכל זה..

אבל

לפני ששרון רה"מ שלנו הוא בינאדם,בינאדם גדול שתרם המון, אבל המון לארץ ולמדינה שלנו.

אז אם טיפה כבוד, בתקווה שחס וחלילה זה לא יהיה כבוד אחרון

בואו כולנו נתפלל לשלומו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החדשות וכל העידכונים האחרונים. שרון סיים את תפקידו הפולטי.

ומה שחשוב עכשיו זה המצב הבריאותי שלו. אני מאחל לו החלמה מלאה אבל לפי מה שאני מבין השעות ספורות כי לפי כל הרופאים והכל הם מגדירים את המצב שלו כקשה.

אני מבחינת דעתי חושב שהוא היה אחד ראשי הממשלה הגרועים ביותר שהיה לישראל. שהביא את למצב זוועתי. ופשיטת רגל בכל תיק אפשרי בממשלה. מי שם את לימור לבנת אחת שאין לה בגרות בכלל כשרת החינוך?!

אבל עדיין אני מאחל לו החלמה מלאה ונמשיך להאזין לקוות לשמוע חדשות טובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שם את לימור לבנת אחת שאין לה בגרות בכלל כשרת החינוך?!

לא שרון הוא זה שהכניס את לבנת לממשלה ולא הוא זה שנתן לה בפעם הראשונה את תיק החינוך

הוא רק המשיך את הדרך

והיא לא הייתה נכנסת לקדימה אז אתה יכול להיות רגוע (כבר לא).

ואתה יכול להתעדכן כאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%93%D7%99%D7%9E%D7%94_(%D7%9E%D7%A4%D7%9C%D7%92%D7%94)

על מה היה צריך להיות ואיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלל לשלומו של רוה"מ.

אני אמנם לא מסכים עם רוב דעותיו, אך מדובר באישיות גדולה מאוד שהצליח בצורה ברורה מאוד לסחוף אחריו את רוב המדינה - נתפלל שיחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הכל נשמע כמו הספדים... מהתחלה אתמול בערב, ועד שהלכתי לישון ככה בסביבות 2:30 בלילה נראה כאילו מכינים אותנו לזה שהוא כבר מת או משהו.

איזה בלאגן יהיה במערכת הבחירות הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...