פיגוע בקניון השרון בנתניה !!! - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בקניון השרון בנתניה !!!

sasi20

Recommended Posts

ממשיך להתפתל? ההשוואה בין מלון פארק למלון המלך דוד היתה שלי בכלל, אתה הגבת להודעה שלי ולא להיפך. ראה כאן:

בניגוד אלייך אני מוכן להודות בטעות שלי. אתה יכול לראות זאת כחולשה אבל אני רואה זאת כיתרון על פני אחרים ובאפשרות שלי ללמוד במקום להיות מקובע על דבר אחד (כמו מישהו שקוראים איסתרא בלגינא עושה). עכשיו אני אנסה להבין איך לדוגמא אתה תסביר לילד בן 6 שאיבד את הוריו את שני אחיו במתקפה בדיונית על משרד הביטחון שזוהי מתקפה לגיטימית על מטרה צבאית והצבא היה צריך להזהיר אותם מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בניגוד אלייך אני מוכן להודות בטעות שלי.

ועדיין לא ראיתי אותך מודה שטעית. הרי זה מה שאני מנסה להוציא ממך כל הזמן הזה.

עכשיו אני אנסה להבין איך לדוגמא אתה תסביר לילד בן 6 שאיבד את הוריו את שני אחיו במתקפה בדיונית על משרד הביטחון שזוהי מתקפה לגיטימית על מטרה צבאית והצבא היה צריך להזהיר אותם מראש.

יופי של דמגוגיה. ואיך אתה תסביר לאותו ילד שאיבד את אביו הרס"מ באותה התקפה בה לא נפגעו אזרחים בכלל? או אולי אתה חושב שהתקפות על מטרות צבאיות נטו פסולות באותה מידה כהתקפות על מטרות אזרחיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה מלון המלך דויד אם לא יעד אזרחי שהוצב בו בסיס צבאי?

פשוט תשווה את זה להתנחלות שהוצבה בה פלוגת צנחנים.

תגיד, אתה באמת כזה קשה הבנה, או שאתה פשוט מאוד תמים? :nixweiss:

מלון המלך דוד הוא מלון שהוסב לשימוש שלטון המנדט הבריטי והיווה מפקדה צבאית, וככזה הוא היווה יעד צבאי לגיטימי.

חיילים שמוצבים בהתנחלות משמשים להגנת האזרחים בישוב.

עכשיו אני אנסה להבין איך לדוגמא אתה תסביר לילד בן 6 שאיבד את הוריו את שני אחיו במתקפה בדיונית על משרד הביטחון שזוהי מתקפה לגיטימית על מטרה צבאית והצבא היה צריך להזהיר אותם מראש.

פעם נוספת: במלון המלך דוד, מניח המטען הודיעו לבריטים על המטען, ונתנו להם זמן לפנות את המלון, אך הבריטים התעלמו מכך. לעומת זאת, ארגוני הטרור הפלשתינים לא מודיעים על מטענים שהם מציבים במטרות אזרחיות או צבאיות, מכיוון שהמטרה שלהם היא לרצוח כמה שיותר אזרחים ישראלים. אני בטוח שאם משרד הביטחון בת"א יקבל התראה על פצצה במקום, אז כל האזרחים והחיילים במקום יפונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cool_Boy-PP תאמין לי שגם אם אני לא אופטימי ואולי דיי פסימי אני לפחות ער למציאות ורואה את העולם הזה כמו שהוא עם הכיעור והריקבון שבו ותאמין לי שזה כן קשור ועוד  למראה של בני אדם. גם אם כולנו נגיע בסופו של דבר למטה כמו שאתה אומר יש כאלה שאין להם כבר את הסבלנות בגלל הסבל והגיהנום שהם עוברים פה בו בזמן שאחרים חוגגים ונהנים מחיים טובים הם עוברים ייסורי תופת בגלל איך שהם נראים ובגלל מצבם הכלכלי ולכן אין להם מה להפסיד והם מתאבדים אז הם אומרים:" אם כבר אז בדרך ניקח איתנו עוד כמה  אנשים שעושים לנו עוול בכל מקרה והם גם חלק במצב המחורבן שלנו" אני יודע שגם אני וגם אתה לא היינו רוצים להיות במצב שלהם אבל תחשוב לרגע שכן היית במצב שלהם אז מה היית עושה?

תאר לך שהיו פה שבדים במקום פלסטינאים נראה לך שהם היו מתאבדים כמוהם אם היינו כובשים את אדמתם? התשובה היא לא חד וחלק. או שאולי היו מתאבדים אבל

ממש מעטים כי בניגוד לפלסטינאים לשבדים יש מה להפסיד ואילו לפלסטינאים אין מה להפסיד כי תראה  איך הם נראים אז מה איכפת להם למות שהחיים כל כך בזבל ,העוני כה עצום ורובם דומים לגמלים או לבעלי חיים מסוגים שונים אז לא פלא תחשוב שאתה היית בצד שלהם והיית נולד מכוער ועני כששולטים עליך ועוד אנשים ממדינת אויב אחרת איך אתה היית? תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זו דמגוגיה בגרוש! :nono:

כבר הוכיחו כי הרוב המוחלט של המחבלים המתאבדים הם לא אנשים עניים שאין להם מה להפסיד, אלא אנשים משכילים מהמעמד הבינוני. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מעומק ליבי רוצה לדעת

עד מתי תבינו שכל הפיגועים האלה וכל ההחזרות שטחים לא מחזירים לנו שום דבר בחרה חוץ מיריקה בפנים!

כאילו אתם באמת רוצים שנספור עוד כמה אנשים ימותו בגלל "דמוי שלום"

אין חד וחלק שלום אם הערבים זה בדיחה גדולה הוא אומרים בעצמם שברגע שתיהיה להם הזדמנות להשתלט על הם יעשו את זה בלי שום מעצורים ובנתיים זה הכל עובר לכם מול העיניים !!! הדמוגרפיה שלהם זה הניצחון שלהם יש להם יותר מ20% מאזרחי מדינת !!! וכל פיגוע זה בני אדם!! הם צריכים אחד ולוקחים את כל "היד" לוקחים איתם עוד 6-7 בני אדם כל פיגוע !!

הערבים הם הנאצים החדשים

אתה לא חושבים שעוד שואה יכולה לקרות ??

בדיוק כמו היטלר הם אומרים את מה שהם חושבים בלי להתבייש כמו היטלר עם הספר שלו.

אני באמת רואה עוד שואה בדרך קשה להבין אבל זה יקרה

ותבינו אנחנו עכשיו בזמן של מלחמה

אתם באמת חושבים שלפלשטינאצים אכפת אם הם הורגים אזרחים? ההיפך כמה שיותר יותר טוב לא???

ומה אנחנו עושים מנסים לשחק איתם "שוטרים וגנבים"?

אז נהרוג להם איזה מנהיג פה ושם אבל יקמו עוד ועוד ועוד ועוד ועוד.. וכל אחד עם רעיונות חדשים

וזה לא שפתאום קם איזה אחד ואמר אני שונא את

זה יותר עמוק מזה זה הכל בא מהחינוך

ומתי שאתה מלמד ילד בגיל 6 להחזיק קל'צניקוב ולצעוק בטלויזיה בין לאומית לחסל את מזה צריך לפחד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borg צר לי לאכזב אותך אבל זו לא דמגוגיה אלא זאת האמת ידידי קודם כל לא בטוח שהוכיחו דבר כזה וגם אם כן  יש המון אנשים עניים ולא משכילים מקרב המתאבדים והם טועים ומטעים כנראה על מנת שאנשים מכוערים ועניים לא יאבדו תקוות בעולם הזה ויחשבו על זה יותר מידי. לעומת זאת כן הוכיחו שרוב המחבלים המתאבדים הם אנשים רווקים ובודדים חסרי חברים וגם די עניים .[במקרה שלהם גם אם אתה נשוי ויש לך כסף גם ככה אין לך הרבה מה להפסיד בכל מקרה]

אבל אני התכוונתי פחות לקטע של המצב הכלכלי וההשכלה אלא יותר לקטע של המראה. הבעיה שלהם טמונה באיך שהם נראים וזה ידוע שלאנשים מכוערים גם יותר קשה להצליח בחיים ולמצוא עבודה או ללמוד באוניברסיטה כאשר הם מכוערים גם בגלל רגשי נחיתות וחוסר ביטחון של האנשים עצמם ולאו דווקא בגלל הסביבה ובמקרה של הערבים האמת בלי לפגוע בהם ואני לא רוצה להשמע גזען אבל 90% מהאוכלוסיה הם אנשים  דיי מכוערים.יכול ליהיות שגם החוסר ביטחון שלהם ורגשי הנחיתות גורמים וחוסר תשומת הלב שהם מקבלים מהסביבה גורמת להם לקנאה ואז  מרוב תיסכול הם מתאבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borg צר לי לאכזב אותך אבל זו לא דמגוגיה אלא זאת האמת ידידי קודם כל לא בטוח שהוכיחו דבר כזה וגם אם כן יש המון אנשים עניים ולא משכילים מקרב המתאבדים והם טועים ומטעים כנראה על מנת שאנשים מכוערים ועניים לא יאבדו תקוות בעולם הזה ויחשבו על זה יותר מידי. לעומת זאת כן הוכיחו שרוב המחבלים המתאבדים הם אנשים רווקים ובודדים חסרי חברים וגם די עניים .[במקרה שלהם גם אם אתה נשוי ויש לך כסף גם ככה אין לך הרבה מה להפסיד בכל מקרה]

אבל אני התכוונתי פחות לקטע של המצב הכלכלי וההשכלה אלא יותר לקטע של המראה. הבעיה שלהם טמונה באיך שהם נראים וזה ידוע שלאנשים מכוערים גם יותר קשה להצליח בחיים ולמצוא עבודה או ללמוד באוניברסיטה כאשר הם מכוערים גם בגלל רגשי נחיתות וחוסר ביטחון של האנשים עצמם ולאו דווקא בגלל הסביבה ובמקרה של הערבים האמת בלי לפגוע בהם ואני לא רוצה להשמע גזען אבל 90% מהאוכלוסיה הם אנשים דיי מכוערים.יכול ליהיות שגם החוסר ביטחון שלהם ורגשי הנחיתות גורמים וחוסר תשומת הלב שהם מקבלים מהסביבה גורמת להם לקנאה ואז מרוב תיסכול הם מתאבדים.

אני ממש מקווה שאתה צוחק??

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

זה פשוט שקר.

ואנשים היום מתאבדים על דברים אפילו יותר מטומטים !

אבל העיקר פה זה שהם אפילו לא בני אדם ובני אדם "נורמלים" לא "יקחו" איתם עוד אנשים "חפים מפשע"

וזה לא שבן אדם בן 40 אמר

"הו אני מכוער אז אני ישיג חגורת נפץ ויפוצץ את עצמי"

זה יותר עמוק ממה שאתה חושב האימות מגדלות את הילדים לשהם להיות ג'יאדים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, Razorback2, יש בצד בימני תחתון של המקלדת, משמאל לכפתור שרשום עלוי enter (או שסתם מצוייר עליו חץ למטה ושמאלה) כפתור שמצוייר עליו הסימן , . תשתמשו בו לפעמים בהודעות שלכם כדי שיהייה אפשר לקרוא אותן בצורה נורמאלית ולהבין למה אתם מתכוונים.

תודה.

ועכשו לנושא: הרבה מהמתאבדים הם סטודנטים, מה שאומר שהם לא טיפשים במיוחד ביחס לשאר הערבים, וגם לא עניים לגמרי. והטיעון הזה של "הם מכוערים" זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בכמה ימים האחרונים. אם לא שמת לב הערבים מכוערים באופן כללי, אבל זה ממש לא קשור לשום דבר.

"ערבים הם הנאצים החדשים"- WTF??? הערבים שונאים את ואת הציונים, ברגע שאנחנו עוברים לגרמניה, אפילו אירן תחדש קשרים דיפלומטיים איתנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים שונאים את המערב. הבעיה שלהם עם היא שישראל היא מאחז של המערב בלב המזרח התיכון. חושב שאם נחייה בגרמניה לא תהיה להם בעיה איתנו? טעית.

לא סתם באירן קוראים לארה"ב "השטן הגדול" כשישראל היא רק "השטן הקטן", ואין לזה שום קשר לגודל הפיזי של המדינות. לא סתם אירן מפתחת טילים שיכולים להגיע לאירופה כשכבר יש לה טילים שמכסים את כל שטחה של . אנחנו רק "המנה הראשונה" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borg צר לי לאכזב אותך אבל זו לא דמגוגיה אלא זאת האמת ידידי קודם כל לא בטוח שהוכיחו דבר כזה וגם אם כן יש המון אנשים עניים ולא משכילים מקרב המתאבדים והם טועים ומטעים כנראה על מנת שאנשים מכוערים ועניים לא יאבדו תקוות בעולם הזה ויחשבו על זה יותר מידי. לעומת זאת כן הוכיחו שרוב המחבלים המתאבדים הם אנשים רווקים ובודדים חסרי חברים וגם די עניים .[במקרה שלהם גם אם אתה נשוי ויש לך כסף גם ככה אין לך הרבה מה להפסיד בכל מקרה]

אבל אני התכוונתי פחות לקטע של המצב הכלכלי וההשכלה אלא יותר לקטע של המראה. הבעיה שלהם טמונה באיך שהם נראים וזה ידוע שלאנשים מכוערים גם יותר קשה להצליח בחיים ולמצוא עבודה או ללמוד באוניברסיטה כאשר הם מכוערים גם בגלל רגשי נחיתות וחוסר ביטחון של האנשים עצמם ולאו דווקא בגלל הסביבה ובמקרה של הערבים האמת בלי לפגוע בהם ואני לא רוצה להשמע גזען אבל 90% מהאוכלוסיה הם אנשים דיי מכוערים.יכול ליהיות שגם החוסר ביטחון שלהם ורגשי הנחיתות גורמים וחוסר תשומת הלב שהם מקבלים מהסביבה גורמת להם לקנאה ואז מרוב תיסכול הם מתאבדים.

רק שנייה,תן לי לנגב את הדמעות....... :kopfpatsch:

נו באמת.........הם הולכים ללמוד משפטים על חשבון המדינה ואז הולכים להתפוצץ,העניים באמת דווקא לא אלה שמתאבדים אלא רק רוצים למצוא עבודה ואנחנו מביאים להם את זה,ככה שיש להם יותר מדיי יחס הומניטרי לטעמי........למה אני צריך לראות איך זה שלכל בית כלא יש לערבים שטח פרטי בתוכו?

מחבלים שהיתכוננו להרוג יהודים יושבים בכלא אצלנו,מעשנים סיגרייה ורואים יס,בתוך הבית כלא!

אני בעניים שלי ראיתי,בעוד הישראלים שיושבים שם אוכלים חרא.........הצלב האדום כל כך דואג להם שתאמין לי הדבר האחרון שצריך לעשות הוא לרחם עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלשטינאצים

אל תערב את המן עם עמלק.

נאצים זה דבר אחד ופלשתינים זה דבר אחר (לא פחות גרוע).

שואה היתה פעם אחת. יכול בהחלט להתרחש אסון נוסף בסדר גודל של השואה, אבל אין לזלות בשואה שהתרחשה כבר בשימוש במילה "שואה" לתיאור מקרה אחר.

באותה מידה, אין לתאר כל אסון טבעי או לא טבעי כ"צונאמי".

לגבי התוכן של הדברים שלך, אתה בהחלט צודק.

Razorback2,

אתה טועה ומטעה! :nono:

זה שאמרת שהערבים מתאבדים מכיוון שהם מכוערים, זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי (לפחות בעשירייה הפותחת). :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...