פיגוע בקניון השרון בנתניה !!! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בקניון השרון בנתניה !!!

sasi20

Recommended Posts

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא אמר את זה בשגיא נאור

לא הבנתי למי אמרת את זה ובאיזה הקשר. :nixweiss:

הלוואי שאפשר לבצע את הפתרונות כל כך פשוט כמו שאתה מתאר אבל במציאות יש איזה 1000 פרמטרים שראש מדינה ובכירי הצבא צריכים להתחשב בהם לפני שמחליטים לגלח עיר שלמה בלבנון

זה מאוד פשוט. לוחצים כל הכפתור, וגורמים לכך שהאצבע של הערבים שמתכוונים לירות עלינו טיל נוסף תרעד מהמחשבה על התגובה הבאה שלנו. :hat:

אתה חושב שאיכפת לבורג? מצדו שימותו 10,000 ישראלים. כל עוד ימותו איתם עוד מליון ערבים זה שווה את זה.

לי לא אכפת? לך לא אכפת! :bash:

עד כמה שזה נוגע לך, שימותו 1,000 ישראלים, ובלבד שלא תיפול שערה מראשו של פלשתיני "חף מפשע" אחד. :s07:

אני, לעומת זאת, מוכן להרוג מליון ערבים במטרה להגן על ישראלי אחד. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה מוכן להרוג מליון ערבים. נקודה.

האמת היא שאני מוכן להרוג הרבה יותר ממליון ערבים למען בטחון מדינת ואזרחיה. :cool2:

אבל, אתה צודק. הערבים הם תמימים "חפים מפשע", ואני רודן אכזר שרוצה להשמיד אותם על לא עוול בכפם. :s07:

נשאלת השאלה כמה ישראלים אתה מוכן להקריב על מזבח ה"שלום"? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המינימום האפשרי.

דבר ראשון אני רוצה להוציא אותם מאיזור מסוכן כמו הגדה המערבית, ולהחזיר אותם לחיק בגבולותיה המוכרים. אחר-כך אני אחכה שהפלסטינים יוציאו אדים אחד על השני (בכל זאת גם אצלם יש בורגים) עד שהם יגיעו למצב שאפשר לחתום איתם על הסכם שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה מוכן להרוג מליון ערבים. נקודה.

ומה אתה אומר על זה כשיש רעידת אדמה בפקיסטן ואיראן , מציעה עזרה, למי ? למי שבסה"כ רוצה לזמבר אותנו ?

אני לא היתי רוצה שנלכלך את הידיים בהרג מאסיבי של ערבים מוסלמים , מצד שני לא מצטער כשאיזה אסון טבע פוקד אותם.

תראה העולם נמצא במלחמת עולם דתית פנאטית בין הערבים-מוסלמים לכל השאר:

רוסיה בצ'צ'ניה הפיגוע מיקוח בתאטרון הלאומי של מוסקבה, והרצח ההמוני בביה"ס

הודו מול פקיסטן על חבל קשמיר

ארה"ב שספגה את פיגוע הטרור הגדול בהיסטוריה

לונדון נפגעה

מדריד נפגעה

אינדונזיה נפגעה

תורכיה נפגעה

בהולנד רצחו את המנהיג המקביל לרחבעם זאבי אצלנו , (אחד שרוצה לגרש את המוסלמים מהולנד)

אירופה כולה חרדה לעתידה המתאסלם ואיבוד הציביון הנוצרי שלה

איפה שלא תסתכל העולם נמצא בקונפליקט מול האיסלאם

הטרור האיסלאמי נבדל נדמה לי במאפיין אחד עקרי מיתר קבוצות הטרור האחרות:

כל יתר קבוצות הטרור קמו על סיכסוך בד"כ לאומי-טריטוריאלי-פוליטי בר פתרון , אם זה האטא של הבסקים שתובעים חלק מסויים של ספרד, ה- IRA שתובעים את דרום אירלנד , כמדומני.

אבל הטרור של האיסלאם הקיצוני הוא דתי ושאפתני הרבה יותר הוא רוצה את כל הפלנטה הזאת מוסלמית ולהשמיד כל מי שלא מוסלמי, יהודים נוצרים הינדים.

וגם מדאיג מאוד האמפתיה שמגלים מיליוני מוסלמים בעולם כלפי בן לאדן גם אם הם לא פעילים בתאי טרור הם מזדהים איתו ומוכנים לתת סיוע פאסיבי למחבלים כמו לינה כלכלה הסעה אלה הם המעגל השני של הטרור , הם לא חיילים הם לא ממש טרוריסטים הם הם לא חמושים , לרוב אזרחים רגילים שמוכנים לסייע למחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני רוצה להוציא אותם מאיזור מסוכן כמו הגדה המערבית, ולהחזיר אותם לחיק בגבולותיה המוכרים.

תראה, שדרות ונתניה גם כן מסוכנות. אולי נפנה גם אותן? מה עם כפר סבא, הוד השרון, רעננה והרצליה גם יהיו מסוכנות בקרוב. למה שלא נפנה גם אותן. עכשיו, את ירושלים, חיפה, קרית שמונה, באר שבע ואילת גם צריך לפנות כי הן לא כ"כ בטוחות. אנחנו נשארים עם ת"א, אבל אי-אפשר להשאיר את ת"א לבד בתוך ים של פלשתינים, אז בוא נפנה גם את ת"א.

אחר-כך אני אחכה שהפלסטינים יוציאו אדים אחד על השני (בכל זאת גם אצלם יש בורגים) עד שהם יגיעו למצב שאפשר לחתום איתם על הסכם שלום.

אחרי הנסיגה החד-צדדית הבאה שאתה מתכנן, הפלשתינים ימשיכו בפיגועים כדי שתיתן להם את כל א"י.

אתה רוצה לחכות עד למצב שיהיה אפשר לחתום איתם על הסכם שלום אחרי שכבר נתת להם הכל? אתה יכול להמשיך לחכות עוד שנים רבות (גם הנכדים שלך, והנכדים של הנכדים שלך יצטרכו להמשיך לחכות). למה אתה חושב שהפלשתינים יחתמו איתך על הסכם שלום אם הם מקבלים את כל מה שהם רוצים בלא תמורה כלשהי? גם אם תצליח איכשהו להשיג הסכם שלום עם הפלשתינים, אתה באמת חושב שהוא יהיה שווה את הנייר שהוא יהיה חתום עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה אומר על זה כשיש רעידת אדמה בפקיסטן ואיראן , מציעה עזרה, למי ? למי שבסה"כ רוצה לזמבר אותנו ?

אני לא היתי רוצה שנלכלך את הידיים בהרג מאסיבי של ערבים מוסלמים , מצד שני לא מצטער כשאיזה אסון טבע פוקד אותם.

תראה העולם נמצא במלחמת עולם דתית פנאטית בין הערבים-מוסלמים לכל השאר:

רוסיה בצ'צ'ניה הפיגוע מיקוח בתאטרון הלאומי של מוסקבה, והרצח ההמוני בביה"ס

הודו מול פקיסטן על חבל קשמיר

ארה"ב שספגה את פיגוע הטרור הגדול בהיסטוריה

לונדון נפגעה

מדריד נפגעה

אינדונזיה נפגעה

תורכיה נפגעה

בהולנד רצחו את המנהיג המקביל לרחבעם זאבי אצלנו ,  (אחד שרוצה לגרש את המוסלמים מהולנד)

אירופה כולה חרדה לעתידה המתאסלם ואיבוד הציביון הנוצרי שלה

איפה שלא תסתכל העולם נמצא בקונפליקט מול האיסלאם

הטרור האיסלאמי נבדל נדמה לי במאפיין אחד עקרי מיתר קבוצות הטרור האחרות:

כל יתר קבוצות הטרור קמו על סיכסוך בד"כ לאומי-טריטוריאלי-פוליטי בר פתרון , אם זה האטא של הבסקים שתובעים חלק מסויים של ספרד, ה- IRA שתובעים את דרום אירלנד , כמדומני.

אבל הטרור של האיסלאם הקיצוני הוא דתי ושאפתני הרבה יותר הוא רוצה את כל הפלנטה הזאת מוסלמית ולהשמיד כל מי שלא מוסלמי, יהודים נוצרים הינדים.

וגם מדאיג מאוד האמפתיה שמגלים מיליוני מוסלמים בעולם כלפי בן לאדן גם אם הם לא פעילים בתאי טרור הם מזדהים איתו ומוכנים לתת סיוע פאסיבי למחבלים כמו לינה כלכלה הסעה אלה הם המעגל השני של הטרור , הם לא חיילים הם לא ממש טרוריסטים הם הם לא חמושים , לרוב אזרחים רגילים שמוכנים לסייע למחבלים.

לא אמרתי שלא צריך להלחם בטרור האיסלאמי, ואני מסכים שכרגע הוא מהווה את האיום מספר 1 על העולם החופשי. אבל במלחמה בטרור צריך להמנע ככל האפשר מהפגיעה בחפים מפשע, והכוונה היא לכל מי שלא נלחם בך אקטיבית או מסייע לו. חוץ מזה, אני חושב שכל מדינה צריכה לפתור את בעיותיה שלה לפני שהיא מתפנה לבעיות כלל עולמיות. אני מאמין שאם כל מדינה תקיים מלחמה עיקשת בטרור בתחומה (ולא בורג, אני לא מתכוון להצבת תותחים בשאנז אליזה) נוכל להביס את הטרור הכלל-עולמי.

תראה, שדרות ונתניה גם כן מסוכנות. אולי נפנה גם אותן? מה עם כפר סבא, הוד השרון, רעננה והרצליה גם יהיו מסוכנות בקרוב. למה שלא נפנה גם אותן. עכשיו, את ירושלים, חיפה, קרית שמונה, באר שבע ואילת גם צריך לפנות כי הן לא כ"כ בטוחות. אנחנו נשארים עם ת"א, אבל אי-אפשר להשאיר את ת"א לבד בתוך ים של פלשתינים, אז בוא נפנה גם את ת"א.

דבר ראשון אני רוצה להוציא אותם מאיזור מסוכן כמו הגדה המערבית, ולהחזיר אותם לחיק בגבולותיה המוכרים.

----------------------------------

אחרי הנסיגה החד-צדדית הבאה שאתה מתכנן, הפלשתינים ימשיכו בפיגועים כדי שתיתן להם את כל א"י.

אתה רוצה לחכות עד למצב שיהיה אפשר לחתום איתם על הסכם שלום אחרי שכבר נתת להם הכל? אתה יכול להמשיך לחכות עוד שנים רבות (גם הנכדים שלך, והנכדים של הנכדים שלך יצטרכו להמשיך לחכות). למה אתה חושב שהפלשתינים יחתמו איתך על הסכם שלום אם הם מקבלים את כל מה שהם רוצים בלא תמורה כלשהי? גם אם תצליח איכשהו להשיג הסכם שלום עם הפלשתינים, אתה באמת חושב שהוא יהיה שווה את הנייר שהוא יהיה חתום עליו?

כמו לדבר לקיר.

כבר הסברתי לך כמה פעמים וציפיתי שתבין.

אני בעד נסיגה תחת הסדר והסכם שלום. אבל אם לא נחתור להסדר כזה, פשוט נחווה עלייה בכמות הפיגועים עד שכבר לא יהיה עם מי לדבר (המודל העזתי), ואז ניאלץ להתקפל חד-צדדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בואו נשים כמה דברים על דיוקם.

הנסיגה מעזה הייתה אקט חד צדדי. לא במטרה לעזור לפלסטינאים, לא במטרה להקל שם על האוכלוסיה ולא במטרה להתקפל פני הטרור, אלא מתוך החלטה של ההנהגה הישראלית שהאינטרסים של ישראל הם לא להיות שם.

אין לנו אינטרס להגן על 8000 יהודים שיושבים בתוך שני מליון פלסטינאים, על שטח לא מסופח וגוררים הגנה של כמה אוגדות.

בניגוד למה שעמרי מנסה למכור כאן, ישיבה בתוך הרצועה, איננה מועילה להגנה, אלא רק גובה מחיר הרבה יותר גבוה עליה (וכאן, אני יכול כמו הדמגוג בורג, לשלוף ציטוטים של כל מיני ביג גייס שתומכים בזה [אגב, אני אשמח לראות ציטוט של יעלון/חלוץ אומר שלהפציץ ישוב פלסטיני שלם על כל קאסם זה פתרון טוב] ).

אין קשר בין הפיגוע היום, לבין הנסיגה מעזה, ואכן, כל מי שמנסה לקשר הוא דמגוג או אחד שמנסה לעשות רווח פוליטי על הדם ("לחגוג").

הפיגוע היה יוצא בכל מקרה שהייתה נוצרת הזדמנות אצל אחד מאירגוני הטרור להוציא אותו, והוא היה מצליח לעבור את צה"ל.

וכשהוא היה יוצא, הם היו מוצאים את הסיבה (כן כן, גם הטבעת סירת המחבלים בעזה - לא בגלל זה הם ערכו את הפיגוע).

אין ולא היה קשר בין הנסיגה מעזה לבין הפיגוע. מוטיבציה לבצע פיגוע הייתה להם גם לפני הפיגועים - והטענה שיש להם רצון כי הם ראו שהטרור עובד, לא מחזיקה.

את החזרת דרום לבנון וסיני אני מבין, הם לא ניכללו בתוכנית החלוקה שאושרה ע"י האו"ם, וביכלל לא הייתה בתחום הנדון. השומרון ושאר הארץ כן! הייה אישור של האו"ם, שהשטח הייה תחת אחריותו, שהארץ תחולק ליהודים ולערבים. הערבים לא הסכימו ותקפו. אנחנו הגנו על עצמנו וכבשנו שטחים. מבחינתי, מרגע הפרת ההסכם (הכפיו על שני הצדדים...) ע"י הערבים, ההסכם לא תקף. אם הערבים היו מנצחים, שום טיעון שבעולם לא הייה משכנע אותם לחזור לקווי החלוקה! רק כוח.

ואם הם רוצים "דיבור" בכוח, הם קיבלו אותו. אנחנו שולטים באיזורים שיועדו להם, ואני לא רואה שום סיבה "להחזיר" להם אותם! כשהם דחו את ההסכם, הארץ הפכה לשטח פתוח בשליטת אף אחד, לכן מי שתפס שטח כולשהו, השטח הזה שלו! ומאחר וישראל היא מדינה ריבונית, הגיע הזמן שנדאג לאינטרסים שלנו, ולא לאינטרסים של הספונסר. כמו חודשי עבודה מסדרים את המצב יופי. ואז יהייה מצב של "אין ערבים- אין פיגועים", כמו שצריך להיות.

חבל שמקבלים היום אנשים לאוניברסיטה, כשהם לא יודעים היסטוריה.

לך ללמוד היסטוריה, ותעבור קצת על המפות ילד.

אגב, אין לי בעיה שתכריז שהשטח הוא של - רק תספח אותו. ואת זה לא עשתה אף ממשלה ב-38 השנים האחרונות - אם אתה רוצה לדעת למה, פתח נושא על זה - ונוכל לדון על למה שטחי יהודה ושומרון מוכרזים על ידי מדינת בחוק הריבוני הישראלי בתור שטחים שמיועדים להחזרה לפלסטינאים...

תגיד, איך היהודים תמיד הסתדרו בזמנים הקשים? בשנים הראשונות של העליה, בלי השקעות של סעודים ואירופאים.... והם לא התגייסו לאירגוני טרור שרצחו ילדים בתור למועדון!

הם כן, אבל אל תיתן לעובדות להטעות אותך.

ההבדל היחידי בין אירגוני הטרור היהודים שהיו קיימים בארץ לפני קום המדינה (ואני לא מדבר על אירגונים לגיטימיים כמו ההגנה והפלמ"ח) לבין אירגוני הטרור הפלסטינאים, הוא שהאירגונים היהודים ידעו מה הם עושים, וכל פיגוע שלהם היה פיגוע עם עשרות ומאות הרוגים.

למעשה, דעה רווחת בקרב היסטוריונים היא, שהמודל לפיו עובדים הפלסטינאים הוא מודל הקהילה היהודית בארץ לפני קום המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שמקבלים היום אנשים לאוניברסיטה, כשהם לא יודעים היסטוריה.

לך ללמוד היסטוריה, ותעבור קצת על המפות ילד.

אגב, אין לי בעיה שתכריז שהשטח הוא של - רק תספח אותו. ואת זה לא עשתה אף ממשלה ב-38 השנים האחרונות - אם אתה רוצה לדעת למה, פתח נושא על זה - ונוכל לדון על למה שטחי יהודה ושומרון מוכרזים על ידי מדינת בחוק הריבוני הישראלי בתור שטחים שמיועדים להחזרה לפלסטינאים...

מה בדיוק לא נכון במה שכתבתי ???

השטח של הוא השטח שישראל כבשה בגבול המנדט הבריטי (אחרי שהבריטים עזבו....). וזה כי אין שום ריבונות שדורשת אותו. השטח לא נכבש בכולו רק בגלל הריאליות של המנהיגים, שמודעים לעובדה שיום אחד צריכה לקום ריבונות ערבית על אותם שטחים. והשטחים שמיועדים להחזרה הם שטחים שנכבשו מתוך הכרח, והגבול שלהם די גמיש...

הם כן, אבל אל תיתן לעובדות להטעות אותך.

ההבדל היחידי בין אירגוני הטרור היהודים שהיו קיימים בארץ לפני קום המדינה (ואני לא מדבר על אירגונים לגיטימיים כמו ההגנה והפלמ"ח) לבין אירגוני הטרור הפלסטינאים, הוא שהאירגונים היהודים ידעו מה הם עושים, וכל פיגוע שלהם היה פיגוע עם עשרות ומאות הרוגים.

למעשה, דעה רווחת בקרב היסטוריונים היא, שהמודל לפיו עובדים הפלסטינאים הוא מודל הקהילה היהודית בארץ ישראל לפני קום המדינה.

"אל תתן לעובדות להטעות אותך"... יפה, לא חשבתי על זה...

האירגונים היהודים לא פוצצו מטענים באמצע כפרים, והפעולות שלהם תמיד כוונו נגד אוחזי . גם הפשיטות על הכפרים היו במטרה לחסל את המחבלים שהיו מתארגנים מדי פעם לפשיטות על הישובים היהודים במטרה לכבוש אותם, ולרצוח את התושבים.

ואני אשמח ללמוד על פיגוע יהודי עם מאות הרוגים חפים מפשע...

אגב, בינינו, אתה הילד ולא אני >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...