עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה - עמוד 11 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה

AlderaaN

Recommended Posts

• תגובות 223
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום Zero_Ice!

דבר ראשון תודה.

לגבי המקלדת/עכבר:

כרגע אני משתמש ב- Natural Keyboard Elite

ועכבר אופטי רגיל מדגם: Intellimouse

המהמורה העקרית באפשרות לשדרג את המקלדת והעכבר זה ה- KVM שלי, שהוא PS/2 בלבד ל- 4 מחשבים.

ואם כבר מדברים על KVM, אז כדי לא לסנדל את עצמי עוד פעם עם ברכישת KVM , אבל לא תומך DVI (ליום שבו אשדרג גם את המסך) - אני פשוט מעדיף לחכות ליום שאשדרג את המסך ואז גם אמצע פתרון KVM שהוא גם וגם DVI - אבל לא סתם DVI כי כאלה אפשר למצוא כבר בלי בעיה.

אני ממתין ל- KVM עם DVI, שיוכל לתמוך ברזולוציות גבוהות יותר מ- 1600x1200 כיוון שהמסך שכרגע מועמד לרכישה מבחינתי (עם המפרט והכל): http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=153789.msg1303585#msg1303585

הולך לעבוד ברזולוציה טבעית של מעל 1600x1200.

לבנתיים אני מבסוט ממה שיש  :xyxthumbs:

שמוליק.

סבבה לגמרי...

אל תדאג, הכל יגיע - שוואיה שוואיה (פרה פרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב פגזזזזזזזזז, רק אם אפשר שאלה? את המארז קיבלת עם הכונן דיסקטים? כי הוא נראה תואם כזה כאילו הוא בא יחד עם המארז...(בדר"כ דופקים כונן דיסקטים כזה ישן שפתאום לא קשור למארז ופתאום אני רואה שזה מתאים כזה אז עניין אותי לדעת).

תודה אם תענה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא הגיע עם! אתה פשוט קונה אחד בצבע שמתאים למארז (הצבעים בד"כ : שחור, כסוף, לבן המחירים בד"כ בין: 55 ל-60 שקלים.

שלום, ושלום גם ל- spezik

התשובה היא לא זה ולא זה.

למארז מדגם/סוג זה, לא ישנה בכלל איזה צבע של כונן דיסקטים/כונן אופטי תרכשו, הוא יכול להיות גם משובץ בנצנצים לצורך העניין.

1. המארז מכסה את כונן הדיסקטים שלא מסופק איתו, כך שהמגע היחיד שמתקרב בכלל אליו זה הכפתור המובנה במארז שמפעיל לחץ על כפתור ה- Eject של כונן הדיסקטים.

2. המארז מגיע מהמפעל עם שני פאנלים תואמים לכוננים אופטיים שמכסים את הכוננים המקוריים. אני גם די בטוח לאור השירות המדהים שקיבלתי מ- Antec, שכתבתי עליו כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=150538.0 - שאם תזדקקו לעוד שניים כאלו - הם ישלחו לכם ללא תשלום.

אולם, כאשר תלחצו על הכפתור שמגשר בין הפאנל לבין הכונן האופטי האמיתי - מן הסתם המגירה/Tray של הכונן האופטי תחשף בפניכם והפאנל שכיסה את פתח המגירה יורד מעט למטה כל עוד המגירה בחוץ.

זה כל הסיפור.

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מחשב! :o ניראלי אתה בין היחידים בארץ שקנה מחשב כזה!!!

גם אני רוצה.......... :'( :'( :'(

לדעתי המסך השמן שם מכער את כל היופי של החדר! :lol:

הוא לא שווה את החלקים שיש לך בתוך המארז!! :lol:

שיהיה לך בהצלחה עם המחשב הזה. רק תחליף תמסך!

תגיד כמה עלה לך כל החלקים ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מחשב!  :o ניראלי אתה בין היחידים בארץ שקנה מחשב כזה!!!

גם אני רוצה.......... :'( :'( :'(

לדעתי המסך השמן שם מכער את כל היופי של החדר!  :lol:

הוא לא שווה את החלקים שיש לך בתוך המארז!!  :lol:

שיהיה לך בהצלחה עם המחשב הזה. רק תחליף תמסך!

תגיד כמה עלה לך כל החלקים ביחד?

שלום GolanXer

דבר ראשון תודה רבה.

לגבי המחיר, כמו שאמרתי בתחילת הדיון - עלה כמה שעלה...

העיקר שעובד ועובד כמו שצריך ;)

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמוליק מערכת משהו מליון דולר (תרתי משמע).

אבל עדין לא רואים אותך משחק בארץ, כנס מידי פעם ל:

80.179.153.17 : 16567

אומנם הרמה שם לא הכי גבוה בעולם אבל לפחות נפגוש אותך :)

בקשר למערכת, הכול נראה מדהים, ממש, חלום.

אבל רק שתדע שאישית הדבר הראשון במחשב זה פאד + עכבר, אני חייב פאד ועכבר מקצועיים אחרת אני לא מסוגל לעשות כלום, זה אצלי הכי חשוב במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמוליק מערכת משהו מליון דולר (תרתי משמע).

אבל עדין לא רואים אותך משחק בארץ, כנס מידי פעם ל:

80.179.153.17 : 16567

אומנם הרמה שם לא הכי גבוה בעולם אבל לפחות נפגוש אותך :)

בקשר למערכת, הכול נראה מדהים, ממש, חלום.

אבל רק שתדע שאישית הדבר הראשון במחשב זה פאד + עכבר, אני חייב פאד ועכבר מקצועיים אחרת אני לא מסוגל לעשות כלום, זה אצלי הכי חשוב במערכת.

אהלן נימרוד!

קיבלתי את ההזמנה תודה!

אחזור לשחק בשרת של MGamers מידי פעם ובמיוחד אם אתה שם :xyxthumbs:

היום אני כנראה הולך לקנות גם את ההרחבה ל- BF2 - Special Forces (נחמד שהם שמו אותה שם על השרת).

יש מצב אולי גם למקלדת ו/או עכבר חדשים.. לא סגור על זה בגלל שעדיין שוקל את האפשרות של לוותר על שליטה ב- KVM על שני המחשבים ופשוט לשלוט על מעבד התמלילים באמצעות תוכנית לשליטה מרחוק כמו RealVNC וחבריו..

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שטויות!

זה שהמחשב יקר לא אומר שצריך עכבר יקר!

זה הכל עניין של תחושה!!

אדם מסויים יכול לשחק באותה מידה אם עכבר סופר יקר ומשוכלל ועכבר במחיר בינוני!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...