עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה - עמוד 14 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה

AlderaaN

Recommended Posts

• תגובות 223
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמוליק, עכשיו הייתי אומר שהמערכת מושלמת - אין אפס.

אין שום דבר צוואר בקבוק! פשוט מדהים!

בקשר לעכבר, לי יש את הMX518 והחלטתי שהכי נוח לי בלי התוכנה של השליטה בכלל, ככה.. תנסה אולי תאהב :) , בקשר למשקולות, אני מסכים איתך שעכבר קליל זה הכי טוב, לוקח זמן להתרגל אבל שמתרגלים השילוב של משקל נוצה ודיוק כזה נותן ביצועים חבל"ז (אתה מספיק היית טוב, עם עכבר עכשיו אתה לא תמות :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמוליק, עכשיו הייתי אומר שהמערכת מושלמת - אין אפס.

אין שום דבר צוואר בקבוק! פשוט מדהים!

בקשר לעכבר, לי יש את הMX518 והחלטתי שהכי נוח לי בלי התוכנה של השליטה בכלל, ככה.. תנסה אולי תאהב :) , בקשר למשקולות, אני מסכים איתך שעכבר קליל זה הכי טוב, לוקח זמן להתרגל אבל שמתרגלים השילוב של משקל נוצה ודיוק כזה נותן ביצועים חבל"ז (אתה מספיק היית טוב, עם עכבר עכשיו אתה לא תמות :) )

אהלן!!!

כן, ניסיתי בהתחלה בלי התוכנה, אבל בסוף התקנתי אותה בגלל הצורך בשינוי הפונקציה של כפתור הגלילה - הגדרתי אותו כך שכאשר דוחפים את הגלגלת שמאלה אז הוא מדמה מצב שזה כאילו לחיצה על הגלגת כלפי מטה <==> כאילו זה Middle Button. הגדרתי את זה ככה כי הרבה יותר קל לדחוף שמאלה את הגלגלת מאשר ללחוץ אותה כלפי מטה.. היו כבר כמה אתרי ביקורות שציינו זאת.

תאמין לי אני כבר מת רק מלהמתין שיהיה שרת 2 מדורג (Ranked) בארץ, שירוץ רצוף מבלי להיסגר כל יומיים מסיבה כזו או אחרת ::)

לילה טוב

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

AlderaaN אני כל כך נהנתי מהדיון הזה, מה ככה גמרת אותו?

חבל... למדתי ממנו המון.

hell yah, גם אני.

עריכה: ד"א הדיון הזה מדהים באיכות ובסידור שלו. אשכרה כמו ספר. (תוכן עניינים עם לינקים, הסברים וכולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

• ערב טוב לכולכם!
    משהו קטן ומיוחד ממני לשבת/לחופש הגדול או לכל מאורע שמח אחר שתבחרו
    לאחר שמונה חודשים מיום קבלת המחשב ופתיחת הדיון הזה...
    ולאחר קרוב ל- 350 שעות נוספות ב- BF2...
    ה- "missing piece of the puzzle" נרכש, הובל, חובר והופעל.
    לא, אני לא מדבר על המקלדת :smile1:
    המסך סוף סוף הגיע - ובגירסה חדשה, שהחליפה את המועמד הקודם.
    ה- Dell UltraSharp 2407WFP 24" WideScreen LCD:
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=320-4335
בכלליות:
  • המסך הינו "24 LCD בפורמט רחב 16:10.
  • רזולוצייה טבעית של 1920x1200 פיקסלים.
  • קצב רענון של 6ms מאפור-לאפור ו- 16ms משחור ללבן.
  • ניגודיות של 1000:1
  • רמת תאורה של 450cd/m2
  • בעל תמיכה מלאה ב- HDCP (מה שידרוש בעתיד החלפה של כרטיסי המסך + כונן תקליטורים שיתמוך בתקן זה ובצפייה בסרטים שיקודדו ב- 1080p ברזולוצייה הטבעית שלהם).
  • 4 כניסות 2.0
  • בעל כניסות SM/SD/MS/MMC ו- CF לטעינה ישירה של כרטיסי .
  • בעל כניסת DVI-D וכניסת VGA, אשר ניתן למתג בניהן בין מחשבים או ב- Full Screen או ב- Picture-In-Picture/Picture-By-Picture.
    ובנוסף גם כניסת מקור נוספת אשר ניתנת למיתוג גם היא לבחירתכם בפורמט Composite / S-Video / Component מה שמאפשר לחבר למשל את ה- yes/HOT או קונסולת משחקים אליו (אצלי חיברתי את ה- yes).
  • גירסת הקושחה שלו הינה האחרונה - A02 אשר לכאורה משפרת את ביצועי המסך בעת הצגת בעלות מרקמים מדורגים (Gradiants) במצבי תצוגה מסוג "Gaming" ו- "Multimedia".

ולקינוח, הנה של המערכת המוגמרת לצד הישנה, מיצאו את ההבדלים ;)

להזכירכם: כדי לראות את התמונות בגודלן המלא בחלק מהמחשבים - לחצו על אחד מה- Thumbnails, המתינו עד לטעינת התמונה בשלמותה בדף שיפתח, ואז לחצו על התמונה קליק-שמאלי פעם אחת, או יותר עד שהתמונה תהיה בגודלה הטבעי.

ישן roomfrontdesk0uw.th.jpg מול חדש newcomputernewmonitorfrontviewep1.th.jpg

ישן roomfrontdesksideview8zb.th.jpg מול חדש newcomputernewmonitorsideviewjq3.th.jpg

נכון לכרגע - אני משחק ב- BF2 בהגדרות הנ"ל:

אלו הן ההגדרות שבהן אני משתמש במאפייני כרטיס(י) המסך במשחק, עם הסברים למי שרוצה:

הגדרות החלקת שינון: x2Q או בשמן המלא - x2Quincunx Anti Aliasing

סינון אנאיזוטרופי: x8 או בשמן המלא - x8 Anisotropic Filtering

ביצועי המערכת: איכות

פרופיל הצבעים: לא זמין

סנכרון אנכי: בבקרת היישום (לא משתמש בזה, ובמשחקים שתומכים בזה אני מבטל את האופציה מהמשחק)

כפה מפות MIP: ללא (טוב רק למשחקים ישנים שאין להם תמיכה ישירה בהחלקת טקסטורות)

הצמדת מרקמים תואמת: מופעל (מושבת=פחות איכות, אבל יכול לפתור בעיות במשחקים מבוססי OpenGL)

גבול ההרחבה: מושבת

האצה באמצעות חומרה: צג יחיד (אינו קשור למצב , רק במידה ומותקן כרטיס מסך אחד)

מיטוב תלת-ליניארי: מושבת (מופעל=ביצועים על פני איכות)

מיטוב אנאיזוטרופי לסינון מפות MIP: מושבת (מופעל=ביצועים על פני איכות)

מיטוב דגימה אנאיזוטרופי: מושבת (מופעל=ביצועים על פני איכות)

החלקת שינון באמצעות תיקון גאמה: מופעל (פונקציה שפעילה בסדרת כרטיסי 7900/7800)

החלקת שינון שקיפות: דגימת-יתר = SuperSampling (פונקציה שפעילה בסדרת כרטיסי 7900/7800)

מאגר משולש: מושבת (יש לשים ב- "מופעל" במידה וערך ה- "סנכרון אנכי" מופעל גם הוא)

מצב הפקת תמונה באמצעות מספר יחידות משולבות לעיבוד גרפי: בחירה אוטומאטית (זו הפונקציה שמפעילה גם את ה- SLIx8AA או SLIx16AA בראש ההגדרות אבל כאן מפאת הרזולוציה הגבוהה שעליה כתבתי בהמשך - הייתי חייב להוריד את ה- AA ל- x4 במקום SLIx8AA ולכן האופציה הועברה ל- "בחירה אוטומאטית")

מקדם שלילי של רמת הפירוט (LOD): הצמד (במידה וסימנתם בהגדרת "סינון אנאיזוטרופי" את הערך "תמיד מופעל" אז ביחרו ב- "הצמד". במידה ואין אתם משתמשים כלל בפונקציית "סינון אנאיזוטרופי" אז ביחרו בערך "אפשר")

Threaded optimization: מופעל - מפעיל רמת קוד מסויימת במנהל התקן כרטיס המסך אשר מתאים למעבדים כפולי וטוען לשיפור מסויים בביצועים.

כול הקרדיט למידע על כל פונקציה במאפייני כרטיסי המסך, נלקח ממדריך ה- ForceWare המדהים שקיים באתר הזה:

http://www.tweakguides.com/NVFORCE_1.html

קובץ ה- Video.con של המשחק מוגדר אצלי ככה:

VideoSettings.setTerrainQuality 3

VideoSettings.setGeometryQuality 3

VideoSettings.setLightingQuality 3

VideoSettings.setDynamicLightingQuality 3

VideoSettings.setDynamicShadowsQuality 3

VideoSettings.setEffectsQuality 3

VideoSettings.setTextureQuality 3

VideoSettings.setTextureFilteringQuality 3

VideoSettings.setAntialiasing Off

VideoSettings.setResolution 800x600@60Hz

VideoSettings.setViewDistanceScale 1

VideoSettings.setVideoOptionScheme 1

• הערכים עומדים כעת על 3 ולא על 4 כיוון שמ- Patch v1.3 לא ניתן לצערי לשחק יותר על Ultra High.
  • ה- VideoSettings.setAntialiasing נמצא על Off בגלל שהדרייברים של כרטיסי המסך עושים את העבודה של ה- AntiAliasing ולא המשחק.
  • ה- VideoSettings.setResolution אינו משפיע על רזולוציית המשחק, כיוון שב- Command Line הפקודה שאני משתמש בה היא:
    D:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1680 +szy 1050 מה שגורם למשחק לרוץ בפועל ברזולוציה של- 1680x1050 --- לצערי 1920x1200 קצת כבד לו על כל ההגדרות הנ"ל :screwy:

* דרך אגב פונקציית ה- widescreen+ לא הראתה שום שינוי משמעותי מבחינת מראה המשחק - בדוק.

** גירסת מנהל-התקן לכרטיסי המסך: ForceWare v91.31 WHQL מותקנת מתאריך 7 ליולי 2006.

** ליבות כרטיסי המסך: 490MHz, כרטיסי המסך: 1300MHz.

זהו... לבנתיים :)

מקווה שנהניתם.

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...