עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה - עמוד 9 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה

AlderaaN

Recommended Posts

• תגובות 223
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ערב טוב לכולם

מיני-עדכון בנושא תוצאות הקונפיגורציה הסופית ב- 3DMark2005 v1.2.0:

תתחדש אחי

ד"א

לא יודע אם שאלו את זה כבר אבל כמה אתה מקבל ב 05?

תודה!

לגבי התוצאות - כמו שהזכרתי בעדכון האחרון - יש אפשרות לקרוא את כל העדכונים הגדולים ברצף, בעזרת תוכן העניינים שבניתי בסוף הפוסט הראשון שבתחילת הדיון.

הנה התוצאות לפי הקונפיגורציה הסופית בהשוואה לקודמת

שתי התוצאות הראשונות שתראו (ופורסמו), הופקו בעזרת ה- TwinX1024-3200XL 2x512MB, לפני בוא ה- OCZ:

להזכירכם: כדי לראות את התמונות בגודלן המלא בחלק מהמחשבים - לחצו על אחד מה- Thumbnails, המתינו עד לטעינת התמונה בשלמותה בדף שיפתח, ואז לחצו על התמונה קליק-שמאלי פעם אחת, או יותר עד שהתמונה תהיה בגודלה הטבעי.

תוכנה: 3DMark2005 v1.2.0.

מעבד וזכרונות: בסטוק <==> 2000MHz / 400MHz 1:1 (הכול על Default).

כרטיסי מסך SLI ב- 490/1300 // עוד לפני הורדת ה- Delta וה- 3D Throttling מה- BIOSים של הכרטיסים.

למי שרוצה לקרוא את העדכון המעניין בנושא זה, במקום להתנתב דרך תוכן העניינים: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=153789.msg1301430#msg1301430

10806 3DMarks

5760 CPUMarks

000013dmark05stock3dmarks10806.th.jpg

תוכנה: 2005 v1.2.0.

מעבד: 2400MHz

זכרונות: 2.5-3-3-5-1T-8Trc-12Trfc-256Idle @ 480MHz 1:1 @ 2.75v

כרטיסי מסך SLI ב- 490/1300 // עוד לפני הורדת ה- Delta וה- 3D Throttling מה- BIOSים של הכרטיסים.

למי שרוצה לקרוא את העדכון המעניין בנושא זה, במקום להתנתב דרך תוכן העניינים: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=153789.msg1301430#msg1301430

12209 3DMarks

7175 CPUMarks

000043dmark2005v1202401on1ram2.th.jpg

ואלו התוצאות החדשות ביותר שהופקו עם זכרונות ה- Enhanced Latency -4000 2x1024MB Gold Edition Kit:

תוכנה: 2005 v1.2.0.

מעבד: 2500MHz

זכרונות: 3-4-3-7-1T-7Trc-12Trfc-128Idle @ 500MHz 1:1 @ 2.71v

כרטיסי מסך SLI ב- 490/1300 // אחרי הורדת ה- Delta וה- 3D Throttling מה- BIOSים של הכרטיסים, ובנוסף גם הורדתי את האוברקלוק שלהם מ- 492/1330 - היו Artifacts במשחקים לאחר 3 שעות רצופות של משחק.

12199 3DMarks

7893 CPUMarks

00010a3dmark2005v1202501on1ram.th.jpg

הנה משתמש שיודע מה זה מחשב איכותי :)

כל הכבוד שמוליק, אני מצדיע לך  :yelclap:

על זה אומרים "שלא יגמר לעולם"

באמת ת'ארד שכיף לקרוא אותו!

המשך כך  :xyxthumbs:

לא קראתי הכל כי אני ממהר אבל אני חייב להגיד מזל טוב ושתהנה ממנו כי זה באמת מחשב מושלם ואני חושב שהמחשב שלך לא ביזבוז כי עים יש כסף למה לא להנות ממנו מזל טוב .

תודה רבה לכולכם, מאוד מאוד מעריך את זה!  :beerchug:

ול- Mor Abergel:smile1:

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארד מרשים בהחלט.

פעם ראשונה שאני רואה כזאת השקעה בתארד בעברית.

קריאה זריזה במנואל, ותגלה שכדי לקבל DUAL CHANNEL,

מציבים את הזכרונות בסלוטים הכתומים...

אם אני זוכר,

מקבלים עם הלוח גם שלושה דפים גדולים כאלה...

שעליהם יש עם הוראות....

גם שם כתוב על הסלוטים....

READ THE MANUAL תגלה שם עולם ומלואו =-)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארד מרשים בהחלט.

פעם ראשונה שאני רואה כזאת השקעה בתארד בעברית.

קריאה זריזה במנואל, ותגלה שכדי לקבל DUAL CHANNEL,

מציבים את הזכרונות בסלוטים הכתומים...

READ THE MANUAL תגלה שם עולם ומלואו =-)

בהצלחה.

היי Swimmer! ערב טוב.

תודה על המילים היפות.

לגבי הספר של הלוח הזה, זה סיפור בפני עצמו:

לא רק שהוא לא מעודכן בגרוש ללוח הזה <==> הם לקחו את ה- -DR הרגיל ופשוט הדביקו את השם Expert כאן, למעט דף ה- Spec שלו שהשתנה בהתאם.

אלא שגם אם תוריד מהאתר/תסתכל בספר הזה תראה שלפחות לפי מה ש- DFI אומרים, השימוש היחיד בסלוטים הכתומים בזכרונות הוא רק בעת עבודה ב- Single או Dual Channel אבל רק אם אתה משתמש בכל ארבעת הסלוטים <==> שני סטיקים של .

מה שלא תקף למצב שלי בכלל.

לצערי (כיוון  שיכל הדבר לחסוך לי זמן אם היה נכון לגבי המצב שלי), הם לא מדברים בכלל על Single או Dual Channel לגבי סלוטים 2 + 4 (הכתומים) כאשר מדובר רק שימוש רק בשני סלוטים <==> שני סטיקים של .

מקווה שהעניין יותר מובן לגבי הלוח הזה.

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אחלה מחשב בקרוב אצלי

אתה יכל לשים מ Quake 4 ??

תודה irav.

לגבי מ- Quake 4 - בשימחה, אני אתקין אותו שוב בימים הקרובים, פשוט היום ביצעתי Reinstall למערכת אחרי סיום כל הבדיקות של עשרת האחרונים.

נ.ב. יש לך הודעה פרטית ממני.

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שמוליק, כמובן שמחשב מדהים.. זה ברור.. :xyxthumbs:

תגיד ניסית לראות בכמה פריימים הוא מריץ את Quake1? ;D

לא שמתי לב לתמונות של ה-P160 מקדימה.. יהיה נחמד לראות תמונה של שני המחשבים שלך זה לצד זה.

כמו כן לא עברתי על הכל - אבל איך רמת הרעש של הרכיבים? הזלמן לא חרישי עד כמה שהבנתי ממך, איך אתה מרוצה מכל השאר? הכרטיסי מסך, המאוורר צ'יפסט, הספק כח, הכוננים הקשיחים, מאווררי המארז (כמה כאלה יש בכלל?) - בכלליות האם המחשב מספיק שקט לדעתך?

ראית שהכריזו על גירסת V1 של Thermalright שמתאימה ל-GF7800? ;) למרות שלא יודע אם יתאים גם ל-..

אגב אחלה מערכת מחוברת לך למחשב.. זה בטח ממש מרשים למשחקים - B&W + Onkyo + Energy - ניחוש פרוע שקנית ב-TopAudio? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שמוליק, כמובן שמחשב מדהים.. זה ברור.. :xyxthumbs:

תגיד ניסית לראות בכמה פריימים הוא מריץ את Quake1? ;D

לא שמתי לב לתמונות של ה-P160 מקדימה.. יהיה נחמד לראות תמונה של שני המחשבים שלך זה לצד זה.

כמו כן לא עברתי על הכל - אבל איך רמת הרעש של הרכיבים? הזלמן לא חרישי עד כמה שהבנתי ממך, איך אתה מרוצה מכל השאר? הכרטיסי מסך, המאוורר צ'יפסט, הספק כח, הכוננים הקשיחים, מאווררי המארז (כמה כאלה יש בכלל?) - בכלליות האם המחשב מספיק שקט לדעתך?

ראית שהכריזו על גירסת V1 של Thermalright שמתאימה ל-GF7800? ;) למרות שלא יודע אם יתאים גם ל-..

אגב אחלה מערכת מחוברת לך למחשב.. זה בטח ממש מרשים למשחקים - B&W + Onkyo + Energy - ניחוש פרוע שקנית ב-TopAudio? :)

תעבור בעמודים תראה הוא צילם את כל החלקים לפני ההרכבה ויש שם תמונה של תמארז(נראה לי עמ 4)

אם כבר תשים בקשה בהצד האחורי של המארז

Quake1 חחחחחחח מחשבה חכמה :lol: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שמוליק, כמובן שמחשב מדהים.. זה ברור..  :xyxthumbs:

תגיד ניסית לראות בכמה פריימים הוא מריץ את Quake1?  ;D

שלום!!! וגם שלום ל- avivlevy!

- מבטיח להביא לכם של שני המארזים צד לצד ברגע שאמקם אותם סופית אחד ליד השני (בספרייה שבנו עבורי לפני 4 שני יש תכנון מראש לשני מחשבים שישבו במקביל אחד ליד השני ואני בין שניהם).

- לגבי כמות הרעש של הזלמן, לא קריטי בכלל לדעתי - עם האוברקלוק שלי אני שם את בקר המאווררים על האמצע, שזה אולי 9-10Volt ולא שומעים אותו מעל לשאר הרכיבים, הכל מאוזן.

הדבר היחיד שאפשר לשמוע מעל לכל בזמן משחקים בלבד, זה את המאוורר של הצ'יפסט של שמסתובב בטירוף כדי לקרר את העסק, אבל אם אתם משחקים באוזניות או עם , לא שומעים אותו כלל.

אני מאוד מבסוט מהשקט של המחשב, מגניב לאללה!

- כמו שכבר אמרתי לגבי כרטיסי המסך, אני מבסוט מהאוברקלוק שלהם (וכמו שאמרתי בעבר, אין להם יותר Delta ו- 3D Throttling ב- BIOS) והם מאוד שקטים, שוב, לא עולים על "רעש" שאר המערכת גם אחרי שעה של BF2 :)

- לגבי מערכת הסאונד, אתה די קרוב  ;) יש חנות ביבנה בשם "סטריאו עיני", הבחור עובד/עבד חזק מאוד עם TopAudio וממנו הבאתי את ה- Onkyo וה- B&W.

את ה- Energy הבאתי (אתה בטח מכיר) מ- "אמנון סאונד", ברחוב בוגרשוב בתל-אביב.

את ה- Jensen הבאתי מחנות שהייתה בעבר בקניון הזהב בשם "ענק הסטריאו".

במשחקים שומעים פיצוץ אבל בסרטים אתם בכלל נופלים מהכיסא.

אנשים היו יוצאים מכאן אחרי הדגמת סרטי של 30-45 דקות ולא רוצים יותר לחזור לסלון שלהם ולשמוע במערכת שלהם..  :smile1:

דרך אגב, את ה- RAID-0 העברתי היום לאחר ה- Reinstall למחשב לבקר המובנה שעל הלוח של Silicon Image 3114 במקום הבקר של .

הסיבה הייתה שלא הצלחתי לגרום ל- RAID-0 לטפל בקבצים בצורה אמינה, משהו מטורף - יותר מ- 6 שעות אתמול התעסקתי בנסיון למצוא את הגורם לבעיה ללא הצלחה.

קבצים היו מפסיקים לעבור לכונני ה- RAID באקראי ותוקעים את כל המחשב.

ניסיתי דרייברים, ניסיתי הגדרות , ניסיתי הורדת התקנים שלא קשורים באופן ישיר, כלום.

לאחר המעבר ל- SilImage רואים הבדל קטן בביצועים לטובת ה- ב- Benchmarkים, אבל לא בעבודה רגילה.

בכל מקרה, מאז המעבר - טפו! טפו! הכל בסדר.

המשך ערב נעים לכולכם!

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תעשה טובה ותשתוק, אם הוא היה פותח ת'רד מפורט ומעניין כזה על מפרט אחר היינו מתלהבים גם מפנטיום 3 עם ג'יפורס 2... כל העניין בת'רד הזה הוא ההשקעה והפירוט שהבנאדם הראה פה.

תקרא ואז תדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...