השוואת תוצאות ה-Bandwidth לפי חבילה-השוואת ספקים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת תוצאות ה-Bandwidth לפי חבילה-השוואת ספקים.

RedHat_Lover

Recommended Posts

שלום לכולם,

אתמול קבלתי את המודם התקנתי אותו(אלקטל@home) והכול עובד מצויין! התחברתי דרך בזק בגלל שקראתי שיש אצלהם הכי פחות תקלות והמחיר התאים לי בול, התחברתי לחבילה האמצעית אצלם(D=1.5, U=96).

אז ככה, היום קבלתי קישור מחבר לאתר הזה, האתר בודק את מהירות החיבור שלכם לפי הקטגוריות הבאות:

1. Communications

2. Storage

3. 1MB file download

בפינה הזאת של האתר אתם יכולים לקבל את התוצאות.

בבקשה תרשמו איזה ספק ואיזו כאן כי זה יחסוך להרבה מאוד אנשים את השאלה איזה ספק יותר טוב, והנה התוצאות שלי:

Communications -946.2

Storage- 115.5

1MB file download-8.9

בזק בינלאומי, חבילה 1.5/0.96 .

נ.ב

עשיתי חיפוש בפורום וראיתי שעשו מבחנים אבל אף אחד לא השתמש באתר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה Mbps ביט ולא בייט.. וזה צריך היה להיות 1.5 ::)

עכשיו לתוצאות שלי: חיבור ADSL 0.5/64 (אם כי לבדיקותי יש לי שליחה של 96, אז מי אני שאתלונן) באקטקום.

Communications - 495.9Kbps (מקסימום אפשרי 512).

Storage - 60.5KBps (רואה את ההבדל? עכשיו זה בייט, בכל אופן מהמקסימום האפשרי של 64 - זו בדיקה מיותרת: זה 495.9/8).

1MB file download - 16.9 secs (גם זו פשוט "בדיקה" מיותרת - זה פשוט 1024/60.5).

בכל אופן זה לא אומר לך כלום, זה פשוט אומר מה המהירות שאתה מוריד מאותו שרת, בדיוק באופן שנניח IE אומר לך מה המהירות שאתה מוריד מאותו השרת. זה גם תלוי בהמון גורמים כמו מרחק גיאורגפי (ארה"ב) עומס על הרשת (ב 1000 נקודות), עומס על השרת וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבלים, ערוצי זהב+012, חבילת 750:

Communications-572.8

Storage-69.9

1MB file download-14.6

עצרתי שלוש הורדות בשביל הת'רד המבורך הזה ;)

מה? איך זה??

לי יש כבלים, תבל+012 חבלית 750, והתוצאות שלי הרבה יותר נמוכות משלך!... :'(

Communications-302.6

Storage-36.9

1MB file download-27.7

על כמה אתה מוריד בהורדות רגילות? (אני רוצה לדעת כדי לבדוק אם סתם המבחן דפוק או אם אני באמת מוריד לאט...)

אני מוריד על מהירות קבועה של 80-85 בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אנשים! האשף צודק וזה באמת לא פייר מה שהולך פה שאני חושב על זה, אני עשיתי את הבדיקות בלילה ואתם בבוקר ובבוקר יש יותר עומס= יותר איטי, אבל זה רק בא לתת לכם מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשף תמיד צודק, לא סתם קוראים לו האשף ;)

*blushing* not true...

אגב זו הפעם היחידה שאני יודע עליה... הייתי אז מאוד מאוד מאוד עייף אחרי ימים ללא שינה (מי שמכיר אותי יודע) ולפני המיטה בדיוק (כן, אני יודע, תירוצים... - שום דבר לא מצדיק טעות ברוטאלית שכזו שפשוט מתקיפה את השכל הישר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשף תמיד צודק, לא סתם קוראים לו האשף ;)

*blushing* not true...

אגב זו הפעם היחידה שאני יודע עליה... הייתי אז מאוד מאוד מאוד עייף אחרי ימים ללא שינה (מי שמכיר אותי יודע) ולפני המיטה בדיוק (כן, אני יודע, תירוצים... - שום דבר לא מצדיק טעות ברוטאלית שכזו שפשוט מתקיפה את השכל הישר).

זה קורה גם לטובים שביננו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...