Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

זה הולך ככה:

3 כרטיסים רנדומליים [שבהם אפשר לזכות או בכסף,או בכרטיס "חנינה" או בכרטיס שמוריד את הBOUNTY מהמכונית שלך,או במכונית של היריב]

כרטיס אחד של שיפור חלק מיוחד לרכב [מגריל סוג חלק מסוים]

כרטיס אחד של שיפור חלק ביצועים מיוחד לרכב[מגריל סוג חלק מסוים]

וכרטיס אחד לשיפור המארה של הרכב [מגריל סוג חלק או ציור מיוחד]

לאחר כל זכייה כנגד יריב בBLACK LIST אתה יכול לבחור 3 PINK SLIPS

הPINK SLIPS הם הכרטיסים האלה.

בעיקר המזל משחק פה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאחר כל זכייה כנגד יריב בBLACK LIST אתה יכול לבחור 3 PINK SLIPS

הPINK SLIPS הם הכרטיסים האלה.

tאפשר לבחור רק 2

והפינק סליפס זה לקחת מכונית של היריב..

ההגרלות האלו נקראים בונוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, כמה שאלות, אני עכשיו נגד התשיעי ברשימה (שכחתי את השם שלו) עם המיטסובישי אבו 3 בכל מקרה היא יותר שווה מהפורש s caymen? בינתיים הכי נהנתי לנסוע איתה... היא מהירה בטירוף.

ועוד דבר, אתם משפרים את המכוניות שאתם מוציאים מהפינק סליפ? כאילו לפעמים (כמו לפורש) היה חסר לה ניטרו (פרו) אז אתם משקיעים בהן? או שממשיכים לחסוך כל הדרך?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

קח ת'פונטו....תוכל להישאר איתה הכי הרבה זמן...

חבר'ה, כמה שאלות, אני עכשיו נגד התשיעי ברשימה (שכחתי את השם שלו) עם המיטסובישי אבו 3 בכל מקרה היא יותר שווה מהפורש s caymen? בינתיים הכי נהנתי לנסוע איתה... היא מהירה בטירוף.

ועוד דבר, אתם משפרים את המכוניות שאתם מוציאים מהפינק סליפ? כאילו לפעמים (כמו לפורש) היה חסר לה ניטרו (פרו) אז אתם משקיעים בהן? או שממשיכים לחסוך כל הדרך?

תודה.

אני לא שיפרתי אף מכונית (חוץ מהלמבורגיני שהיה חסר לה רק נייטרוס..) הפורשה מחזיקה הרבה זמן...(לי החזיקה עד ה5...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו בגלל זה שאלתי.. כי עכשיו יש לי שיפור אחרון בשבילה ל transmission שעולה 32 אלף...

אני אשפר אותה כניראה ואשאר איתה עד שכבר אני אראה מכונית יותר שווה... בינתיים המכונית של jewels המוסטנג לי מרשימה אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההלקופטרים (לפחות ב HEAT 4) לא עושים כלום....ואחרי 3 דקות של מרדף הם נעלמים...או שמתחבאים מתחת לגשר או משהו כזה והם הולכים..

-~-~-~

מה שבאמת מעצבן זה ה"דוקרנים" שיש במחסומים בHEAT 4(אני מאמין שיש אותם גם ב5..)

זה הדבר הכי מעצבן בעולם! הלך לי לפחות (ואני לא מגזים) 1,000,000 Bounty... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...