Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיה להוציא הת ה-Pink

בינתיים אני נגד העשירי ליש לי את כל המכוניות של אלה שניצחתי

מה עושים עם כל כך הרבה מכוניות

ועברתי לסופרה, מקווה שהיא יותר טובה מהגולף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה להוציא הת ה-Pink

בינתיים אני נגד העשירי ליש לי את כל המכוניות של אלה שניצחתי

מה עושים עם כל כך הרבה מכוניות

ועברתי לסופרה, מקווה שהיא יותר טובה מהגולף

זה רנדומלי :P קצת קשה לעשות את מה שאמרת, להשיג את כל המכוניות של היריבים..

וד"א, כשאני לוחץ על ESC בפרי ראום יש לי כזאת אפשרות performence tuning ואפשרות לקחת את המדים ימינה ושמאלה. אם קניתי שיפורים אז נפתחות יותר אפשרויות.

צריך לעשות שם משהו או שהשיפור אוטומטי פועל? או שצריך להעביר את המדים קדימה?

וד"א, איפה קונים מכוניות חדשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות רכבים חדשים אפשר באייקון של הבית הכחול במפה

והperformence tuning זה לא ממש שיפור לרכב, זה התאמה אישית שלו, מבחינת אחיזת כביש וכו"

על כל אחד מהאופציות יש לך מסך עזרה שמסביר מה כל אחת עושה, צריך ללחוץ על 1 כדי לראות אותו אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכל לעלות עוד של NfS

אהבתי תמוסטנג זאת שבאוויר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :silly:

אני עוד מעט אחרי שאגיע ל4 אעלה תמונה של הלמבורגיני אבל בינתיים תסתכל על הדפים בדיון מהתחלה יש המון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOLY... מזאת אומרת מה הבעיה? זה אקראי.. יש לך 3 סימני שאלה ואתה יכול לבחור 2... אם בחרת בשניים שלא היה בהם את הפינק סליפ אז לא קיבלת תמכונית מה לעשות...

ברור שזה אקראי

אבל אם יש לך סיכוי של 2 מתוך 3 איך יכול להיות שאנשים פה תקועים מרוץ אחרי מירוץ עם העגלה מההתחלה ועדיין לא קיבלו נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות רכבים חדשים אפשר באייקון של הבית הכחול במפה

והperformence tuning זה לא ממש שיפור לרכב, זה התאמה אישית שלו, מבחינת אחיזת כביש וכו"

על כל אחד מהאופציות יש לך מסך עזרה שמסביר מה כל אחת עושה, צריך ללחוץ על 1 כדי לראות אותו אם אני לא טועה

אז פשוט לעלות את כל המדים של למקסימום כדי ש"אחיזה בכביש וכו'" תהיה טובה יותר אחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה אקראי

אבל אם יש לך סיכוי של 2 מתוך 3 איך יכול להיות שאנשים פה תקועים מרוץ אחרי מירוץ עם העגלה מההתחלה ועדיין לא קיבלו נורמלי

עובדה... או שמשהו פה לא בסדר או ש[כנראה] הבעיה היא חוסר מזל משווע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פשוט לעלות את כל המדים של למקסימום כדי ש"אחיזה בכביש וכו'" תהיה טובה יותר אחי?

לא , כל אחד עושה משהו אחר, אחד אחיזת כביש, אחד משנה את הניטרו (נגיד אם אתה מעדיף שיהיה יותר חזק אבל יותר קצר)

ועוד כמה, תעלו למעלה למטה עם הסמן ותלחצו "1" כדי לראות מה כל אחד עושה,חלק צריך להוריד, חלק להעלות , זה משתנה מאחד לאחד

קצת מסובך הקטע אבל אם יושבים על זה קצת אז זה יכול לשפר בהרבה את השליטה ברכב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...