Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחפש ב my documents של כונן C זה אמור ליצור שם תיקיה... של מוסט וונטד..

בכל מקרה! אני עכשיו נגד השביעית! Kaze הסינית הזאת שיש לה CLK אני מת ל"גנוב" אותה... רק שעכשיו אני ממש ממש בספק אם יש מכונית שאני אגנוב ותהיה יותר טובה מהפורש שהיא לא מעולם הזה! אני נוסע על 300 קמש בספרינטים במממוצע (טוב אולי לא 300 אבל 260 ככה בטוח) וה handling שלה מדהים יחסית למוסטנג או כל מכונית אחרת! יהיה לי ממש חבל להחליף אותה :nono:

http://img296.imageshack.us/my.php?image=nfsmwnircar34et.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: נוווווווו..................אני לא מצליח לעשות עוד מרדף אחד!!! ואני עוד למבורגיני אבל המשטרות קורעות אותי!!!

איזה מבאס נישאר לי בדיוק עוד מרדף ואחר ואני נגד #4.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתנגש ב28 משטרות...לאסוף 320,000 BoUNTY במרוץ אחד...או לעשות נזק של 150,000..

את האחרון עשיתי כבר מספר פעמים אבל כל פעם תופסים אותי המשטרות....שהם עם HEAT 4 והם עצבניים הם ממש קשים...... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

install פשוט תוריד את הHEAT מהרכב ע"י צביעה ושינוי המראה של הרכב , ככה יהיה יותר קל להתמודד עם המשטרה

נכון , מה אתה שובר ת'ראש , זה כמו ב- GTA2 אתה הולך לצביעה והמשטרה כבר לא מכירה בך , הרמה יורדת שוב ל-1X והכל חדש תהנה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

install פשוט תוריד את הHEAT מהרכב ע"י צביעה ושינוי המראה של הרכב , ככה יהיה יותר קל להתמודד עם המשטרה

עשיתי את זה.....אבל בשביל לעשות את המרדפים אשר אני אמור לעשות אני לא מצליח עם heat1\2.... כי הם פשוט גרועים....תוך 10 שניות המכונית שעליי מתפוצצת...והם לא מוצאים אותי...(ואני לא מתחבא...אני אפילו בא לתחנת המשטרה שימצאו אותי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...