Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 56 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בד"כ קבצי הרחבה מגיעים בסיומת XPI, מוזר שהקובץ הזה לא מגיע ככה.

אולי תשנה את הסיומת של הקובץ ל-XPI.

ודבר נוסף, תוודא שההרחבה הזאת מגיעה ממקור אמין.

לא ממולץ להתקין הרחבות ממקורות לא אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ קבצי הרחבה מגיעים בסיומת XPI, מוזר שהקובץ הזה לא מגיע ככה.

אולי תשנה את הסיומת של הקובץ ל-XPI.

הוא כן מגיע כ-XPI, ראה קישור:

http://readmes.tigerboard.co.il/shlomix/plus/Cookies/add_n_edit_cookies-by-shlomix.xpi

הבעיה היא שהבחור אוהב להסתבך במקום להקשיב להוראות הפשוטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה סתם אגואיסטי ומגעיל.

אני לא חוסם פרסומות באתרים, אני חוסם רק כאלה שמתחילים לעשות לי פרסומות על כל המסך, פרסומות עם , וכו'..

מי שמשחק מלוכלך - אני משחק איתו מלוכלך בחזרה...

לחסום אוטומטית את כל הפרסומות בכל האתרים זאת הנהגות ישראלית לשמע.. גועל נפש.. אתם מודעים לעובדה שזה מה שנותן לכם כלכך הרבה חומר איכותי באינטרנט, ובחינם.. נכון ?

זאת גישה מאוד ידידותית לגולשים.. "חינם לגולש, תשלום הוצאות דרך פרסומות".. אתם מעדיפים לשלם על תוכן כגולשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם הפרסומות בצורה שהן מופיעות פה באתר למשל, ודרך אגב, יש גם WHITE LISTS אתה יודע.

אבל יש אתרים מציקים מאוד שאתה צריך להתחיל לחפש שם איך לחסום את כל הפרסומות המציקות שלהם, כי שום WILDCARD לא יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי שיש whitelist, אפשר לחשוב שכל פעם שאתה נכנס לאתר אתה מוסיף אותו לשם אוטומטית בשביל לבדוק איך הפרסומות... הגישה שלך היא של "אני קודם כל חוסם אוטומטית את כולם, אחר כך נראה..", וזה מגעיל.

ועם כל הכבוד, אין שום קשר בין המשפט השני שכתבת ובין הנושא הזה.. אין שום בעיה לחסום כל באנר שאתה רוצה. הרי אוסף הפילטרים האלה זה בדיוק מה שזה - אוסף פילטרים.. אבל במקום להתקין אותו ולהפעיל אוטומטית חסימה על כל באנר באינטרנט, אפשר פשוט להוסיף - באופן חד פעמי - באנר/אתר ספציפי שמשתמש בפרסומות בזויות..

אגב, עוד לא דיברתי על פאקים שהדבר הזה עושה, כמו למשל שהוא מטומטם מדיי וחוסם למשל סיפריות שלמות בשם "sales".. ניסית להיכנס למדור המבצעים כאן באתר עם השטות הזאת?

http://hwzone.co.il/sales/

אתה לא תראה כלום - הוא יחסום לך לחלוטין את כל העמוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתרים שאני גולש אליהם בקביעות נמצאים ב-WHITELIST שלי.

בשביל זה יש DISABLE ADBLOCK FOR THIS SITE.

וכן הרבה יותר לסנן את כולם ואז לאפשר, עם כמה שזה ישמע לך כביכול דבילי.

כדי לחסום אני צריך לחפש מה ואיפה ואיך, בשביל לאפשר אני לוחץ שני קליקים.

תשים לב שהצורך במסנני פרסומות נבע מפרסומות קופצות ומעיקות שלוקח לך שנתיים למצוא איך לסגור אותן.

פרסומות רעשניות, בדיוק כשאתה לא ממש רוצה למשוך תשומת לב.

פרסומות שתקועות לך באמצע הטקסט ופשוט מטמטמות לך את העיניים ברמה שאתה לא מסוגל להתרכז בקריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...