Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 110 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

תוסף נחמד שלא ראיתי שהזכירו כאן: FaviconizeTab ,

הוא מוריד את הטקסט בכותרת של הטאב ומשאיר רק את האייקון.

שימושי אם יש לכם כמה אתרים שפתוחים באופן קבוע ואין לכם בעיה לזהות את האייקון שלהם, חוסך מקום ואסטטי.

(אפשר גם לעשות רשימה של אתרים שתמיד יפתחו בצורה כזאת)

1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היי,

קודם כל תודה רבה על התגובה והעזרה, שנית עשית מה שאמרת, הלכתי לפי המדריך הקצרצר שנתת לי פה, ניסיתי גם ללכת עפ''י השיעור גם באתר(האנגלית שלי גרועה לצערי) , אך כמה וכמה פעמים ניסתי לשמור את אותו אתר, לפי הסוגי קבצים שרציתי שהוא יישמור לי, וניסיתי גם שיקצר את הדרך כמו שאמרת עם ה-restrict to domain, וגם שהוא לא היה מופעל, ובאמצע הדרך(או אולי ברבע) הדפדפן נופל, ועושה לי תשלח אל תשלח של הווינדוס... למה ?

וזה גם ממש ממש איטי, עד שזה זז והוא שומר.. לוקח כמה שנים טובות.

זה אמור להיות ככה?

וד''א הלכתי על אתרים יחסית קלים, עם לא יותר מדי אינפורמציה , והוא בכל זאת לא עושה מה שאני רוצה ממש. ניסתי גם לשמור בYNET, והוא שומר את הדף הרגיל עם התמונות והכל, אבל ברגע שאתה נכנס ללינק כלשהו, זה הולך לכתובת האמיתית למעלה, והוא לא שמר שם הכל

בטח יש עוד תוספים שמאפשרים לשמור אתרי למצב של Offline.

מישהו מכיר תוספים אחרים שעושים את העבודה.]/B]

אני ממש מתלהב מ scrap Book - יש המון אפשריויות ואחרי שמורידים עמוד אפשר לערוך רותו.

למה זה טוב? אם אתה רוצה להוריד את האתר של Petri לצבא - סתם דוגמא.

לא הבנתי, אתה שואל אם יש או אתה אומר שיש? :nixweiss:

כי שמת נקודה בסוף, והמשפט לא ממש מנוסח טוב בשביל להגיד שאכן יש כאלה.. :cool2:

בכל אופן אם יצא לך להתקל במשהו אתה מוזמן להגיד.. ::)

ואני עדיין מחכה לתשובה ממך קינדי סטון.. :hi:

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

קודם כל תודה רבה על התגובה והעזרה, שנית עשית מה שאמרת, הלכתי לפי המדריך הקצרצר שנתת לי פה, ניסיתי גם ללכת עפ''י השיעור גם באתר(האנגלית שלי גרועה לצערי) , אך כמה וכמה פעמים ניסתי לשמור את אותו אתר, לפי הסוגי קבצים שרציתי שהוא יישמור לי, וניסיתי גם שיקצר את הדרך כמו שאמרת עם ה-restrict to domain, וגם שהוא לא היה מופעל, ובאמצע הדרך(או אולי ברבע) הדפדפן נופל, ועושה לי תשלח אל תשלח של הווינדוס... למה ?

וזה גם ממש ממש איטי, עד שזה זז והוא שומר.. לוקח כמה שנים טובות.

זה אמור להיות ככה?

וד''א הלכתי על אתרים יחסית קלים, עם לא יותר מדי אינפורמציה , והוא בכל זאת לא עושה מה שאני רוצה ממש. ניסתי גם לשמור בYNET, והוא שומר את הדף הרגיל עם התמונות והכל, אבל ברגע שאתה נכנס ללינק כלשהו, זה הולך לכתובת האמיתית למעלה, והוא לא שמר שם הכל

ואני עדיין מחכה לתשובה ממך קינדי סטון.. :hi:

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא את זה הכי מנומס בעולם, אם לומר את האמת, לכתוב 3 או 4 פעמים במהלך הדיון-

"אני עדיין מחכה לתשובה ממך קידני סטון" (ועוד לכתוב "קינדי" במקום "קידני".... )

אם לא עניתי עד עכשיו, כנראה שלא היה לי זמן או רצון להכנס לנושא הספציפי הזה.

בד"כ אנשים מבינים את זה בלי שיש צורך להסביר להם, אני רואה שבמקרה הזה יש חריגה, ולכן ההסבר הזה הגיע עכשיו.

אם זה לא מובן - אז אני מבקש שתפסיק עם זה.

אני חושב שזה די מיותר לחזור ולציין כל כמה ימים בפורום "אני עדיין מחכה לתשובה ממך XYZ :hi:" , זה די טיפשי לדעתי.

מה שגם, אם תשב ותחכה שתשובות יפלו לך מהשמים, לא תגיע רחוק בחיים,

עד עכשיו לא יכלת להכנס לאתר ולקרוא קצת את ההסברים באתר בעצמך? זה כ"כ קשה לחפש קצת בגוגל?

תאמין לי, שאנשים עם פחות ידע ממך, הצליחו עם קצת רצון לעזור לעצמם, להבין לבד איך משתמשים בתוסף הזה

או לחילופין כבר מצאו אלטרנטיבה שהם הסתדרו איתה אישית טוב יותר.

זה לא שאני לא נחמד, ולא רוצה או אוהב לעזור, זו פשוט הגישה הזו, שנקטת בה, מוציאה לפעמים את החשק.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני חייב לציין שאני מת על הסגנון שלך ;D

בכל מקרה ,אני מחפש בנרות תוסף שמדמה את הspeed dial של אופרה בצורה טובה, יש כזה דבר?

(אני מכיר את fast dial ואת speed dial , אבל בשניהם האיכות של הthumbnail ממש נמוכה וזה הורס את חווית השימוש)

זה הדבר שהכי חסר לי מהשבוע וחצי שהשתמשתי באופרה, זה פשוט פיצ'ר מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע התקנתי 3.AdBlock plus 0.7.5

הוא משמעותית פשוט יותר לשימוש מכל שאר הגרסאות שניסיתי - פשוט על כל באנר יש איזה אפשרות חצי שקופה שמאפשרת לחסום אותו, בלי סיבוכים ;) התקנתי אותו אחרי שראיתי איזה פרסומת ממש מגעילה וממש מעצבנת ב-YNET ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני חייב לציין שאני מת על הסגנון שלך ;D

בכל מקרה ,אני מחפש בנרות תוסף שמדמה את הspeed dial של אופרה בצורה טובה, יש כזה דבר?

(אני מכיר את fast dial ואת speed dial , אבל בשניהם האיכות של הthumbnail ממש נמוכה וזה הורס את חווית השימוש)

זה הדבר שהכי חסר לי מהשבוע וחצי שהשתמשתי באופרה, זה פשוט פיצ'ר מעולה.

ממליץ על גישה שונה של שימוש ב-thumbnail - במקום גלישה בלשוניות , גלישה בחלוניות. :xyxthumbs:

שילוב של All-In-1-SideBar ו-TabSideBar מאפשר הצבת ה-thumbnail בסרגל הצד במקום השימוש בלשוניות.

ב-All-In-1-SideBar אפשר להחליט מה הגודל שתרצה להקצות לסרגל הצד, בהתאם לכך יגדלו החלוניות.

TabSideBar מאפשרת הצבת כפתורי ניווט בסיסיים על ה-thumbnail (קדימה/אחורה,ריפרש/עצור, סגור),

כך מתפנה ה-Tabbar לשימושים אחרים ומתאפשר סוג אחר של גלישה- גלישה בחלונית אחת תוך שליטה על חלוניות אחרות ללא מעבר אליהן.

טוב מראה עיניים (צילומסך קצת ישן, אבל מבהיר את הנקודה):

aiossd3.jpg

מומלץ. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה נראה נחמד מאוד, הבעיה שיש לי מסך 17' וזה פשוט גוזל שטח רב מדי מהדפדפן, אני משתדל להשאיר כמה שיותר שטח לצפייה באתרים.

אבן כליה - למרות שאופרה מצויין ומהיר מאוד, פשוט חסרות לו הרבה אפשרויות שהextensions של פיירפוקס נותנות לי,

וגם היה לי משעמם בלי כל מיני extensions להתנסות איתם :P

הspeed dial זה דבר ממש נוח, הרבה יותר מbookmarks toolbar (שיש לי גם כמובן),

הוא נפתח לך אוטומטית עם פתיחה של כל tab חדש ונותן גישה סופר מהירה לאתרים האלה שאתה כל הזמן נכנס אליהם,

בtoolbar אני שומר אתרים שאני נכנס אליהם הרבה אבל לא 10 פעמים בשעה כמו אלו שבspeed dial.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...