Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 17 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

שמעו אני מחפש תוסף שאם נגיד אני רושם כתוב אתר ובטעות לא שמעתי לב שזה בעברית יש דרך שזה יכנס בכל זאת לאתר ?

וגם שיש שם אפשרות או תוסף אחר שאם רמחפשים משהו דרך או כל תבית חיפוש אחרת ואני רוצה לכתוב את זה באנגלית ובטעות לא שמתי לב שזה בעברית וזה בכל זאת יחפש את מה שחיפשתי באנגלית?

כי מה שburton הביא לא ממש עזר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

2 הרחבות חדשות (לפחות אצלי ) :-[

Text size toolbar - הוספת אייקונים להגדלה הקטנה ואיפוס של הפונטים , כמו גם באמצעות הגלגלת בעכבר.

RefreshBlocker - מניעת רפרוש אוטומטי של דף.

שימו לב : להרחבה ADBLOCK יצא עדכון - לא יורד אוטומטית ת צריך להתקין ידנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי שתי תוספים חמודים :

FoxyTunes - שמאשר שליטה על כמעט כל נגן (itunes,winamp,footbar2000 ועוד) דרך הFirefox אפשר גם להתקין לו סקינים

http://www.iosart.com/foxytunes/firefox/index.html

זה די מטופש אבל חמוד

יש גם

Answers.com - שאם אתם לא מבינים איזה מילה באנגלית פשוט מחזיקים את Alt ולוצים קליק שמאלי בעכבר ומקבלים פירוש מהאתר Answers.com :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרבה, אבל ככה אני, רוצה מהכל

Adblock 0.5.2.039 - אין צורך להציג

Adblock Filterset.G Updater 0.2.6 - מעדכן את הרשימה השחורה של הכתובות שנחסמות ע"י ה-ADBLOCK

All-in-One Gestures 0.17.4 - על ידי לחיצה והחזקה של הלחצן הימני של העכבר והזזה שלו מבצעים פעולות כמו REFRESH, BACK, FRWRD, NEW TAB ועוד, פשוט חובה במיוחד לבעלי עכברים עם מעט כפתורים

BugMeNot 0.9 - כניסה לאתרים שדורשים ממכם סיסמא סתם. למשל באתם להוריד דמו מגיימספוט ודורשים ממכם הרשמה, ימני על תיבת שם המשתמש ולחיצה על BUGMENOT ואתם בפנים

Colorful Tabs 0.3 - סתם מוסיף צבעים לטאבים

CuteMenus - Crystal SVG 0.9.9.63 - מוסיף אייקונים לתפריטים, עוזר להתמצאות מהירה בתפריטים

Disable Targets For Downloads 1.0 - בדיוק כמו השם

DownThemAll! 0.10.6 - תשכחו מ-DOWNLOAD MANAGERS חיצוניים למיניהם, מאיץ את מהירות ההורדה

Fix Ha'aretz encoding cacophony 1.01 - מתקן את בעיית העברית באתר הארץ וקפטיין

Forecastfox 0.8.2.5 - התחזית

Gmail Notifier 0.5.3

IE Tab 1.0.6.4

InfoLister 0.9c

TargetAlert 0.8.9.5 - משנה את סמן העכבר לאייקון של PDF כשעומדים על לינק ל-PDF, משנה אותו גם כשעומדים על לינק שפותח חלון/טאב חדש ועוד

WebmailCompose 0.6.6 - הגדירו את תוכנת הדואר שמתאימה לכם ללינקים MAILTO:, ניתן להגדיר ו-WEBMAILS אחרים

dotCOMplete 1.4 - בזכות האנשים שהמליצו פה, פשוט מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שעבר ל FireFox 1.5 שימו לב שה ADBLOCK שיש להורדה באתר הרשמי ישן, לא מעודכן, ואומרים שהוא יוצר באגים...

עדיף לעדכן או ל ADBLOCK PLUS, או ל ADBLOCK הרגיל, אבל גרסא .055 ומעלה בסוף (הבעייתי הוא .039).

את ה ADBLOCK המעודכן אפשר להשיג פה:

http://aasted.org/adblock/viewtopic.php?t=2264

^ לא אהבתי את השינוי, מסבך מידי את העיניינים שלא לצורך , אהבתי את הפשטות של הגרסה הקודמת יותר :-\

בגלל זה עדיין יש את ה 0.5.0 להורדה, אם יהיה זמן אני יוסיף אפשרות לברור ביניהם אולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

מי שעבד עם AVANT זוכר בטח שאם הוא לחץ על לינק עם הגלגלת הלינק היה נפתח בדף חדש ומאחורי הדף שאתם עובדים באותו רגע

אני פשוט חייב תוסף כזה זה אחד הסיבות שעד היום לא עברתי לFF

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...