Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 21 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

לצערי זה לא נכון לגבי הלינקים שב GO שדיברנו עליהם (כלומר ה DROP DOWN של שורת הכתובת),

מה שגם, אם זה כן היה נכון, זה עדיין לא אותו דבר כמו הכפתור שאני מייחל לו :)

בלית ברירה אני חושב שאאלץ להכנס ל"סצינה" ולהתחיל להתלכלך בעיצוב ובקוד קצת בעצמי, בשביל לבנות את הדברים הקטנים האלה שאני תמיד ניטפק אליהם..

(או לחפש יותר חזק בגוגל :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא, אבל תודה

כזה כבר יש לי (תת תפריט של תפריט, עם אפשרות להחזיר טאבים

כל הסיפור זה רק לארגן את זה לצורת כפתור (תפריט אחד במקום 2) כמו שהראיתי בתמונה קודם.

אולי אפשר לפצל ל-2 ת'רדים , אחד להמלצות על פלאגינים, והשני לבקשות ושאלות על פלאגינים ? מתחיל להיות פה באלאגן, אולי קצת בגללי, מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, התקנתי את mix tab plus

הוא מוסיף את הכפתור הזה, פשוט צריך לגרור את זה החוצה מ customize לתוך סרגל כלים

מה שמוזר , זה שעכשיו יש 2 פלאגינים שנותנים את האפשרות הזאת (SS2 ו MTP)

מקווה שלא יהיו התנגשויות או משהו כזה בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ פה על customize ואז לגרור את האיקן למקום שבא לך שהוא יהיה...

יא, זה בדיוק מה שעשיתי.. הודעה מעליך.. :) תודה

אז תבטל את האפשרות הזו ב- SessionSaver - תחת expert, בטל את Allow me to "re-open" closed tabs.

צודק.. לא חשבתי על זה

אגב, הכפתור UNDO החדש הזה, עדיין דורס חלק מהטאבים משום מה, האפשרות של "restore to a new tab" היא לא ברירת מחדל אצלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא, זה בדיוק מה שעשיתי.. הודעה מעליך.. :) תודה

לא שמתי לב עד שכבר שלחתי את ההודעה... בזמן שאני עשיתי את התמונות והעלתי אותן אתה כבר ענית :)

ודרך אגב לי היה 3 הרחבות שעושות את זה... mix tab plus, sessionsaver2 וundoclosetab... אבל לא נשארתי אם זה ככה הרבה זמן... את הUNDOCLOSETAB מחקתי (הmix tab plus עושה את זה הרבה יותר טוב) ועכשיו לSS2 ביטלתי את האפשרות הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו אוו יש לי כלכך הרבה דברים מגניבים!

אוקי קודם כל ה search bar extensions

scroogle- רק בלי האח הגדול על העורף

imdb-

clusty-עוד מנוע חיפוש

wikipedia

amazon

dictionary R.I.P

ולתוספים האחרים שלי

DownThemAll

Rss editor

web dev

user agent switch

view source with

Fireftp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש תוסף לפורומים למשל,

שמאפשר לשמור לינקים לת'רדים שאני בוחר ?

הרעיון הוא כמו תיקייה ב favourites , אבל שיהיה ספציפי לאתר, פחות מסורבל מאשר לעשות תת תיקייה ולהתחיל להסתבך...

אם מישהו מכיר אני אשמח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו יש לי 27 extantions והFF עובד לי על 30-35 מגה :|

הנה הם :

*** Extensions (enabled: 27, disabled: 0; total: 27)

Adblock Filterset.G Updater 0.2.6

Adblock Plus 0.5.11.1

Add Bookmark Here 0.5.5

All-in-One Gestures 0.17.4

Answers 1.24

Colorful Tabs 0.3

CustomizeGoogle 0.40

Disable Targets For Downloads 1.0

DownThemAll! 0.9.8.4

Download Manager Tweak 0.7.1

Fasterfox 1.0.1

FireFTP 0.90.1

Forecastfox 0.8.2.5

FoxyTunes 1.1.5.4

Gmail Delete Button 3.3

Gmail Notifier 0.5.3

Greasemonkey 0.6.4

HWZone Forums 0.6.0

IE Tab 1.0.6.4

InfoLister 0.9c

Linkification 1.1.6

NoScript 1.1.3.5

PDF Download 0.5.1.2

Resize Search Box 0.0.7

Restart 0.3

SessionSaver .2 0.2.1.031

Tab Mix Plus 0.2.5.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gmail Notifier - בודק איימיליים חדשים בGmail

IE View - פותח אתרים דרך הIE

RefreshBlocker - מונע מאתרים לעשות ריפרש לדף, מעצבן בכמה מקרים אבל מונע ממני להשתגע כשאני קורא כתבה ארוכה בYnet או משהו כזה...

undoclosetab - נותן לפתוח שלושה טאבים אחרונים שסגרתי... יש לו כמה חסרונות אבל עדיין שימושי... זה שומר רק שלושה אתרים אחרונים ואי אפשר לבחור איזה אחד מהם אתה רוצה... אם סגרת שלושה טאבים ואתה רוצה להגיע לשלישי אז אתה תצתרך לפתוח את שלושתם... - נמחק כי יש מחליף שעושה את העבודה יותר טוב

HWZone Forums - אתם מכירים לא?

וזה בDisable

IE Tab - פותח דפים דרך הIE בFF... זה עכשיו בDisable בגלל שאחרי שהתקנתי אותו הFF התחיל לקרוס כל חמש דקות...

בהמשך להודעה הקודמת שלי... הנה כמה תוספים שהוספתי:

Tabbrowser Prefernes - מוסיף כל מיני אפשרויות לטאבים

ReminderFox - נותן לך לשים תזכורות וtodo's בFF... חמוד...

SessionSaver - שומר את הטאבים שהיו פתוחים בזמן שהפיירפוקס נסגר או קורס...

Add Bookmark Here - מוסיף לך אפשרות להוסיף את האתר לבוקמארק בתייקיה שבא אתה נמצא (הסבר צולע... לא יודע איך להסביר נורמלי..)

Gmail Manager - החליף את Gmail Notifier עושה את אותו עבודה אבל קצת יותר טוב עם קצת יותר אפשרויות - נמחק כי הוא פשוט עושה את העבודה גרוע, חזרתי לGmail Notifier

Html Validator - אי לא משתמש בה ממש (הוא בדיסאבל עכשיו...) אבל תוסף טוב לכל כותבי האתרים שבינכם... בודק כל דף שאתה נכנס אליו אםהכתיבה שלו תקנית ואם לא אז הוא מציג לך את הטעויות...

בהמשך להודעות הקודמות הנה עוד כמה הרחבות שהתקנתי:

Extended Statusbar - מרחיב את הStatusbar ומוסיף בו עוד מידע על הטעינה של הדף כמו מהירות הטעינהבגכמה זמן הדך נטען כמה אחוזים נטענו וכו'.

Download Statusbar - מוסיף Statusbar להורדות, במקום שיהיה חלון נפרד שיראה לך את ההורדות כל מה שאתה מוריד נמצא במין TAB כזה למטה שמראה את המהירות אחוזים וכו'.

WebmailCompose - נותן לך אפשרות לפתוח לינקים של mailto איך שבא לך... לדוגמא אפשר להגדיר (כמו שאני עשיתי בקלות מאוד לא צריך לדעת כלום יש לך שמה רשימה של אתרים ואתה יכול לבחור בינהם, בנוסף אתה יכול לבחור כמה אתרים ותוכל לבחור במה הלינק יפתח) שהוא יפתח את זה בג'ימייל במקום באוטלוק ודומיו....

Tab Mix Plus - הוספתי אותו בשביל להחליף את undoclosetab והוא עושה את העבודה הרבה יותר טוב... קודם כל יש עכשיו רשימה כמו במקסטון של X אתרים אחרונים שסגרת (בדיפולט זה 10 ואפשר לשנות) ואתה יכול לבחור איזה מהם אתה רוצה לפתוח ולא רק את האחרון שפתחת, וגם כמו שהזכתרי זה לא שומר רק שלוש אתרים ואפשר יותר וזה נותן עוד כמה אפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...