עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

תשמע אני מסכים איתך שהוא לא בגין מנחם ז"ל ,אך הוא האופציה היחידה שנותרה לצערי כיום ,ואין סיבה לדעתי לא לתת לו צ'נס ,הוא לפחות עוד לא איכזב ,דבר שלא ניתן לומר על האחרים!sobbing.gif

לא איכזב?! כבר נתתי לא מעט דוגמאות לאיך פרץ איכזב.

האיש פיטר עובדים, האיש הלין שכר עובדים, האיש התעלם ממצוקות של עובדים כשלא היה לו הון פוליטי להרוויח מתמיכה בהם, האיש גרם במכוון נזק למשק בשם "טובת העובדים", האיש העלה הצעות חוק פופוליסטיות שיגרמו רק נזק עם יעברו, האיש הסית נגד העשירים, האיש אחראי לזיוף טופסי התפקדות למפלגה ואז ניסה למנוע חקירה בנדון.

האיש מציע תוכנית כלכלית שתביא בתוך עשור לכך ששעורי האבטלה והעוני יעלו בצורה משמעותית, שהתל"ג יצלול ושקרנות הפנסיה יקרסו. ואתה רוצה לתת לו צ'אנס? תודה רבה, באמת. אפילו שרון עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה היא שהפתרון של עמיר פרץ לעוני יעיל רק לטווח קצר, בטווח הארוך הוא יהפוך בסופו של דבר את כולנו לעניים. אבל מה אכפת לפרץ מהטווח הארוך?

נו, באמת. ראשית, אין לי מושג מאיפה לקחתאת הדעות שלך על ארה"ב, הרי יש להם הסכמי סחר חופשי עם פחות או יותר רוב העולם. בימים אלו ממש הם מדברים על הסכם סחר חופשי של כל המדינות ביבשת אמריקה, אז איפה בדיוק אתה רואה שם מכסי מגן?

לישראל יש הסכמי סחר חופשי עם ארה"ב והשוק האירופי, בין השאר. לפי ההסכמים אין מכס על יבוא ועל יצוא בכלל. מה יקרה אם תתיל מכסי מגן על חלק מהמוצרים? זו תהיה הפרה של ההסכמים ושאר העולם יגיב בכך שיטיל מכסים על הסחורות שאנחנו מיצאים. כלומר כדי לעזור למפעלים מקומיים, אתה מוכן להרוס מפעלים מקומיים... זה מסביר למה אתה תומך בפרץ  ;D .

וזה עוד לא הכל: אתה רוצה להעלות את שכר המינימום. ברור שזה יגרום להתייקרות התוצרת של המפעלים המקומיים. כדי למנוע פיטורים המוניים, אתה מציע לייקר גם את היבוא המתחרה. מה תהיה התוצאה? אמנם לא יהיו פיטורים, אבל הסחורה תהיה יקרה יותר. אז מי נפגע כשהסחורה יקרה יותר, העשירים, שיכולים להרשות לעצמם לשלם יותר, או העניים? כלומר אתה מציע להעלות את המשכורת של העניים ובאותה הזדמנות להעלות את המחירים שהם משלמים. אז מה הועילו חכמים (עלאק) בתקנתם?

א. אני לא תומך בפרץ, הוא אידיוט, ההודעה שלי בתחילת בת'ראד הייתה בצחוק ;)

ב. עם , המזרח הרחוק (טאיוון וכו...) וירדן אין לנו הסכם סחר חופשי (אלא אם אני ממש לא מעודכן...) והם המתחרים העיקריים של התוצרת המקומית.

ג. רעיון נוסף, להוריד מיסים פנימיים על תוצרת מקומית, נגיד את המע"מ... זה לא פוגע בהסכמים ועוזר למפעלים...

ואני לא מבין את ההשוואות שלכם של פרץ לבגין... מה הקשר בינהם? פרץ- סתם פוליטיקאי סוצומאט, ובגין בנאדם רציונאלי והגון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו.. לפרץ יש בקושי 12 שנות לימוד!

מה הקשר לכמה שנות לימוד יש לו ההפך עם 12 שנות לימוד ראה לאן הוא הגיע כל הכבוד! ;D ,טוב להגיד את האמת לא שאני מת עליו פשוט לדעתי אין אופציה אחרת כיום וזהו ,בזה סיימיתי את חלקי בת'ריד המיגע הזה !ill.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ סוף סוף!

12 שנות לימוד אומר שאין לו שום הכשרה מקצועית מסודרת, ורק בזכות "חוכמת הרחוב" הוא הצליח לתכמן את כולם ולהבריג את עצמו למעלה. כל התוכניות שלו הן לא יותר חכמות מהתוכניות שאנחנו יכולים להציע, ולגרום להתמוטטות עצבים לאנשי הביטחון והכלכלנים :bash::s07::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לכמה שנות לימוד יש לו ההפך עם 12 שנות לימוד ראה לאן הוא הגיע כל הכבוד! ;D ,טוב להגיד את האמת לא שאני מת עליו פשוט לדעתי אין אופציה אחרת כיום וזהו ,בזה סיימיתי את חלקי בת'ריד המיגע הזה !ill.gif

O_O

יש לך תקלה בשכל או משהו (בטח שכל לא יציב אחרי OC :) )

זה שבקושי זה אומר שהוא לא מבין כלום במה שהוא הולך לעשות עם הכלכלה , זה אומר שהוא איש טיפש שיביא לקץ המדינה עם השקפת עולמו

זה אומר שהמצב במדינה הוא קשה אם מועמד לראשות הממשלה הוא חסר ניסיון וטיפש

קח לדוגמא את ביבי - האיש קצת מעורער לפעמים אבל יש לו השכלה

קח את שרון עם כל הקרבות כמו הקרב במלחמת יום הכיפורים שהוא הנהיג וניצח - זאת הוכחה שהבן אחד חכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. עם , המזרח הרחוק (טאיוון וכו...) וירדן אין לנו הסכם סחר חופשי (אלא אם אני ממש לא מעודכן...) והם המתחרים העיקריים של התוצרת המקומית.

מה קרה, נגמר לך הכח לקרוא בתחילת ההודעה שלי? ;) בוא נחזור שוב על החלק השני:

וזה עוד לא הכל: אתה רוצה להעלות את שכר המינימום. ברור שזה יגרום להתייקרות התוצרת של המפעלים המקומיים. כדי למנוע פיטורים המוניים, אתה מציע לייקר גם את היבוא המתחרה. מה תהיה התוצאה? אמנם לא יהיו פיטורים, אבל הסחורה תהיה יקרה יותר. אז מי נפגע כשהסחורה יקרה יותר, העשירים, שיכולים להרשות לעצמם לשלם יותר, או העניים? כלומר אתה מציע להעלות את המשכורת של העניים ובאותה הזדמנות להעלות את המחירים שהם משלמים. אז מה הועילו חכמים (עלאק) בתקנתם?

העלאת מיסים - ומכס הוא מס - פוגעת גם בעניים.

ג. רעיון נוסף, להוריד מיסים פנימיים על תוצרת מקומית, נגיד את המע"מ... זה לא פוגע בהסכמים ועוזר למפעלים...

בדיוק. את המע"מ כבר מורידים - היה 18% בקרוב יהיה 16%. עשה את זה ביבי, האיש לו פרץ מתנגד כ"כ. זה, אגב, לא יעזור למפעלים המקומיים, כיוון שיש מע"מ גם על היבוא.

גם את מס החברות ביבי הוריד, והתוכנית היא להמשיך להוריד אותו בשנים הקרובות. זה דווקא כן יעזור למפעלים הישראליים כנגד היבוא. וגם לזה פרץ מתנגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שיורידו עוד את מע"מ רק על תוצרת הארץ... אתה יודע, כמו שיש את המבצעים של "ללא מע"מ", אז לעשות את זה כחוק (לא 0 מע"מ.. אבל פחות מהמע"מ ה"רגיל"), ורק על תוצרת הארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. את המע"מ כבר מורידים - היה 18% בקרוב יהיה 16%. עשה את זה ביבי, האיש לו פרץ מתנגד כ"כ. זה, אגב, לא יעזור למפעלים המקומיים, כיוון שיש מע"מ גם על היבוא.

גם את מס החברות ביבי הוריד, והתוכנית היא להמשיך להוריד אותו בשנים הקרובות. זה דווקא כן יעזור למפעלים הישראליים כנגד היבוא. וגם לזה פרץ מתנגד.

נראה לי שכולם חוץ מהאידיוט zoman מסכימים שפרץ הוא בדיחה ואסור לתת לו להיות רוה''מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שיורידו עוד את מע"מ רק על תוצרת הארץ... אתה יודע, כמו שיש את המבצעים של "ללא מע"מ", אז לעשות את זה כחוק (לא 0 מע"מ.. אבל פחות מהמע"מ ה"רגיל"), ורק על תוצרת הארץ...

תגדיר "תוצרת הארץ". אני מיבא את חומר הגלם והופך אותו למוצר מוגמר בארץ, זה תוצרת הארץ? אני מיבא את החלקים מחו"ל ורק מרכיב אותם בארץ, זה תוצרת הארץ? אני מיבא מוצר מוגמר ומיצר בארץ רק תוספת קטנה, זה תוצרת הארץ?

שלא לדבר על כך שמה שאתה מציע הוא מכס בדלת האחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...