עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

על גישור הפערים צריכים לחשוב אלה שמבינים משהו בכלכלה... לא ילדים בגיל שלך, וגם לא בשלי.

חוץ מהסינים אני לא מכיר שום מדינה ששינוי קיצוני כלכך בכלכלה לא הרס אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קראתי את זה... אבל לא הבנתי למה חייבים להעלות את המחיר של המוצר... אני מדבר על ירידה ברווחים, לא על העלאת המשכורות ושמירה על הרווח... מפעל שמרוויח XXX בשנה יכול, לפי דעתי, להסתפק ב0.5XXX ולתת את השאר לעובדים, כתוספת למשכורת

לא קראת את הקישור שצירפתי, נכון?

"אם פרץ יצליח להעלות את שכר המינימום, זה יהרוג אותנו סופית", אמר השבוע ל"הארץ" יצרן הדגלים והתיקים אבי מרום. רק לפני שבוע הוא הפסיד מכרז גדול שהוציא משרד הביטחון לייצור דגלי ודגלוני חילות צה"ל. היצרן הסיני הציע מחיר נמוך יותר.

"עלות עובד ייצור אצלי שמרוויח שכר מינימום, מגיעה ל-25 שקל לשעה. המתחרה הסיני משלם לעובדיו 50 דולר לחודש", הוא אומר, "אם שכר המינימום יעלה לפי הצעתו של עמיר פרץ, לא תהיה עבודה במפעל, ידחפו אותי ליבוא. כבר עכשיו אני מייבא לא מעט ועושה כל הזמן חשבון אם כדאי לייבא או לייצר כאן. פרץ לא חושב על זה. הוא לא חושב על אלה שלא תהיה להם עבודה. אם שכר העבודה יעלה בעוד 10%, אני אייבא את התיק, לא אחשוב פעמיים, ואז 30 האנשים שעובדים עכשיו אצלי ילכו הביתה, ועוד עשרות נוספים ילכו כאשר קבלני המשנה יסגרו גם הם".

מפעל שבקושי מרוויח לא יכול להרשות לעצמו לשלם הרבה יותר לעובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה, שאתה מדבר כמו ילד שסתם צועק "תעלו את משכורת המינימום! העניים צריכים עוד כסף! תעלו את משכורת המינימום!!!11", אבל לא חושב על ההשלכות של זה (שאותם אנשים שמקבלים משכורת מינימום עכשיו יקבלו במקרה הזאת קיצבאות אבטלה).

החלק העצוב באמת, הוא שגם מי שיהיה בעוד זמן לא רב ראש הממשלה שלנו - מחזיק באותה מחשבה ילדותית ומפגרת.

בו נגיד ואני ילד שסתם צועק כמו שאתה אומר ,אך אני לפחות אומר מה שאני חושב שצריך לעשות ,לא רק מה לא לעשות ,אולי כדי שתגיד גם אתה מה צריך לעשות כדי לשנות את המצב העגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מדבר על מפעלים שבקושי מרוויחים! אם לא שמת לב, אני מדבר על בוסים שצוברים עשרות מליונים בבנק, לא על כאלה שמרוויחים קצת יותר מעובדי הניקיון...

אין טעם להעלות משכורות במפעל שה0.5XXX שלו שווה פרוטה וחצי...

ואם יש משהו שאנחנו צריכים לאמץ מהשיטה האמריקנית זה מס גדול יותר על יבוא, ומיסוי נמוך יותר על תוצרת מקומית, כדי שלתוצרת המקומית יהייה סיכוי כלשהו להתמודד מול יצרנים בחו"ל.

זומן, גם מילפרד קיוביקל (תקצר איכשהו את הניק!) לא יכול לתת הצעות כלכליות. רק כלכלנים מנוסים, שמכירים את השוק יכולים לנסות ולפתור את הבעייה.

מה שאני מציע לא קשור לשינוי מדיניות כלכלית, אלא זו רק הצעה שנראת לי הגיונית. לא תוכנית פעולה שאני מאמין שצריכה לצאת לפועל, אלא כיוון שרצוי לבדוק.

פשוט לא נראה לי בסדר שיש לכמה אנשים כסף שמעלה אבק בבנק בזמן שבחשבון של עובדים שלהם אפשר לארגן אתר התאבדות מרוב אוברדראפט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז היצרנים בחול יחרימו את ויפעילו לחץ על המדינות שלהם שיבטלו את המכס

יש סיבות לכל דבר בכלכלה ואנשים כמוך וכמוני קטנים מידי מכדי להציע הצעות מועילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את כל התאוריות הכלכליות לרגע

עמיר פרץ הוא בדיחה ! תכניסו את זה לראש !!!

כיום רק שרון יכול להיות ראש ממשלה של המדינה הזאת בעיקר בגלל שהוא לא מתקפל ללחצים !

פרס התקפל , רבין (רוצח זכרונו לקללה ) התקפל וברק התקפל !!!

אם האמריקאים ידרשו מפרץ לוותר על ת''א וילחצו עליו מספיק חזק אז הוא יוותר על ת''א !

אני לא ידוע מה איתכם אבל ברגע שפרץ ראש ממשלה אני אורז ונוסע לגרמניה (יש לי אזרחות גרמנית ) ולא חוזר לפה לעולם !!!!

העבודה שבחרה באמיר פרץ היא מפלגה מתאבדת - כמה שאתם חושבים שההמון הוא טיפש ויבחר בבפרץ כי הוא מבטיח מלחמה בעוני

העם לא טיפש ! ולמזלנו רוב העם לא עני !!

אני צופה מפלה אדירה לעבודה שמגיעה להם בגלל אוסלו ובגלל נטישת צד''ל !!!

העבודה הולכת להתפרק :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפט אחד, שתי טעויות...

אתה מוכן להסביר למה ?

ולתת דוגמה שהעם הביא על עצמו חורבן ?

רוב העם לא עני אתה רוצה להתווכח על זה

אני מתערב איתך לשפחות 51% נמצא באיזו השכר הממוצע במשק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה שנעשה?

נרצח ראש ממשלה?

בוא נגיד שאני לא אזיל דמעה אם וכאשר שרון ילך לעולמו באופן טבעי או לא טבעי.

אבל, למה לדבר על רצח של ראש ממשלה, רק בגלל שעכשיו זה עשור לרצח רבין?

כאשר אומרים לעשות משהו, מתכוונים להפגנות ענק שלא נמשכות רק כמה שעות, אלא עד לגרימת שינוי במדיניות או התפטרות של הממשלה.

הבעיה היא שכאשר עורכים בארץ הפגנות המוניות לא אלימות (הפגנות הימין נגד הטרנספר), אז שרון שולח את המשטרה לחסום כבישים ולמנוע ממפגינים להגיע להפגנה, ואת הצבא לצור על המפגינים ולמנוע מהם אוכל ושתייה.

לדעתי מזל גדול שעמיר פרץ ניצח ,זה מביא סוף סוף תקווה לתושבי המדינה ,חוץ ממנו אין איש אחר המתאים לרשות הממשלה לצערי ,אחד מושחת שני חטייר (זקן) ,שלישי מתאים לנהל גן ילדים בקושי ,ורק עמיר פרץ הוכיח בנתיים שאיכפת לו מהעובדים במדינה שלנו וזה מה שחשוב !!

נראה לך? :nixweiss:

לפרץ אכפת רק מהשפם שלו! :bash:

לדעתי צריך לתת לו צ'נס אם לא יעשה את העבודה ,נחליף אותו ,פשוט לדעתי אין לנו ברירה אחרת אין מישהו אחר כולם איכזבו ובגדול !!

מדינה זה לא קזינו שאתה יכול לתת צ'אנס לכל טמבל שרוצה להיות ראש ממשלה, ולקוות לטוב. :s07:

וראבאק, אתם מעלים בנאדם על המוקד לפני שהוא עשה כלום

"לא עשה כלום"?

הוא עשה מספיק נזק עוד לפני שהוא הגיע לכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם זורק השערות ומספרים לאוויר, אני חושב שעדיף לך לחזור לקרוא קצת בספרים של בני גורן.. :)

לא !

אני לא אלמד בני גורן בשבת !!!!! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

אני חוזר ואמור שרוב העם לא עני

תפעיל את הדבר שהספרים של בני גורן אמורים להפעיל - את המוח

רוב העם לא עני ורוב העם לא רעב !

אחרת למה השכר הממוצע במשק לא כל כך קרוב לקו העוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכות מנהלים שמרוויחים מאות אלפי שקלים בחודש (כן, כן, יש אנשים כאלה. ואפילו לא מעט, יחסית).

ככה זה, נפלאות הממוצעים...

הנה דוגמה קיצונית: תחשוב לצורך העניין על קבוצה של 10 אנשים. אחד מרוויח מיליון שקל בחודש וכל שאר ה-9 מובטלים ולא מרוויחים אגורה. ה"שכר הממוצע" של כל העשרה הוא 100 אלף שקל בחודש. פשש, ממש עשירים, אני בטוח שאין שם אף אחד עני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכות מנהלים שמרוויחים מאות אלפי שקלים בחודש (כן, כן, יש אנשים כאלה. ואפילו לא מעט, יחסית).

ככה זה, נפלאות הממוצעים...

הנה דוגמה קיצונית: תחשוב לצורך העניין על קבוצה של 10 אנשים. אחד מרוויח מיליון שקל בחודש וכל שאר ה-9 מובטלים ולא מרוויחים אגורה. ה"שכר הממוצע" של כל העשרה הוא 100 אלף שקל בחודש. פשש, ממש עשירים, אני בטוח שאין שם אף אחד עני..

אני מודה , דוגמה לא טובה

רוב העם לא עני

אם תביט במדדים הסטטיסטיים של ביטוח לאומי שיודע כמעט על כל אחד מאיתנו הכל אתה תראה שרוב העם לא עני !

BORG

עוזי לנדאו הוא בדיחה עצובה

לזרוק מסמרים ולשפוך שמן על כביש מס' 1 זה לא הפגנה לא אלימה

תכניס לעצמך את הדבר הבא לראש

ראש ממשלה במדינת חייב להיות חכם ואפילו יותר חכם מכל ראש ממשלה אחר בגלל המצב הרגיש של המדינה הזאת בפני העולם ובפני

שכנותיה

LIPA

תמיד יש איום קיומי על מדינת !

על אירן שמעת ? ובכל מקרה מדינה שמוקפת מאויבים היא תמיד בסכנה !

שרון הוא פיתרון גרוע אבל אין טוב ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...