עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

לגבי ההצעה למיסוי סחורה מיובאת:

בארה"ב יכולים להטיל מכס על סחורה מיובאת ולא יקרה שומדבר רע, מלבד התקוממות צרכנים. ארה"ב היא כלכלה ענקית שמייצרת מוצרים בכל תחום אפשרי.

לא רק זה, אלא שכבר כיום, ללא מיסי ייבוא, יצרנים רבים (טויוטה, מרצדס, ב.מ.וו ועוד) בוחרים לייצר מכוניות על אדמת ארה"ב בשביל לחסוך בעלויות.

לא כל מדינה יכולה להתייצב מול ארה"ב ולהטיל מכס נגדי (למרות שסין כמעט ועשתה את זה לאחרונה, כמדומני).

לעומת זאת, אם יטילו מכסים כאלו בישראל (למעשה, זה המצב כיום), הציבור יסבול, מאחר ורוב המוצרים שנמכרים כאן הם מייבוא. מכוניות, מחשבים, מכונות, מוצרי אלקטרוניקה - כולם יתייקרו. למעשה, כולם גם כיום יקרים לעומת רוב מדינות המערב.

מיותר לציין שזה יפגע בעיקר בשכבות החלשות, ולא החזקות, שיתלוננו על עליית המחירים אך עדיין יסעו במכוניות חדשות.

וזה לא הכל - הסכמי הסחר החופשי של יקרסו. מדוע שסחורה ישראלית תימכר באירופה ללא מכס, אך סחורה אירופאית תימכר כאן עם?

בקיצור, זו הצעה מאוד לא נכונה, מאף בחינה. מכס הוכח כמס רגרסיווי, כלומר, ככל שהכנסתך נמוכה יותר, כך אחוז גדול יותר ממנה הולך למכס. בדיוק הפוך ממה שזה צריך להיות.

ולגבי העניים:

בישראל קיים מצב מעוות של שכבות אוכלוסיה ענפות שכלל לא משתתפות במערכת הכלכלית. אלו הם כמובן החרדים והערבים. החרדים חיים על קצבאות מבחירה (!), והערבים אף מוסיפים לכך על ידי קיום מערכת כלכלית מקבילה וסגורה, עם הרבה מאוד כסף שחור. אם אתם חושבים שהם משלמים מס הכנסה, אז יש לכם טעות. אבל קצבאות הם לוקחים גם לוקחים.

שתי האוכלוסיות האלו מעלות בצורה דראסטית את מספר העניים, אבל שתיהן בוחרות בכך.

הגיע הזמן שהמעמד הבינוני ומעלה יגיד, "מספיק, אנחנו לא מוכנים יותר לממן את הפרזיטים".

מדוע מתוך משכורת של 22 אלף שקל בחודש, אני צריך לשלם 10,500 למדינה? מדוע מכונית שבארה"ב עולה 105 אלף שקל, עולה כאן 250 אלף?

אני לא עובד בשביל לפרנס את הילדים של מישהו אחר, שבחר לדרוך במקום ולחיות חיים של אפס. אני לא מוכן לזה ואני לא אשלים עם זה לעולם.

ברור לי שאין לי מה לחפש כאן, וברור לי שהמצב ילך ויחמיר ככל שיפי נפש טיפשים ונאיביים (הסוציאליסטים למיניהם) או סתם אופורטוניסטיים (כמו עמיר פרץ) ירימו את ראשם המכוער וירצו למרר את החיים שלי עוד יותר בשביל לפרנס את ילדיהם של אנשים שלא השכילו לדאוג לעצמם.

לפני שאתם מביאים את ארה"ב כדוגמא שלילית, אל תשכחו שהיא כיום המעצמה היחידה בעולם. בשעה שבאירופה לא יודעים איך להתמודד עם שיעור המהגרים הגבוה, האבטלה העצומה והנטל האדיר שהפרזיטים - שטופחו בחסות מדינות הרווחה הסוציאליסטיות שלהם - מהווים על הכלכליה, ארה"ב רק מתחזקת.

למה? כי שם המדינה לא מפריעה לאזרח. כל אחד מבשל את הדייסה של עצמו, ולמדינה נשארים משאבים לדאוג למה שחשוב באמת.

האירופאים הבינו זאת לאחרונה, ובזמן הקרוב יתחוללו שינויים - בעיקר בגרמניה - שיקרבו אותן לארה"ב. בעיני, הומלסים זו תופעה הרבה פחות מזיקה ממגזרים שלמים שחיים על הגב שלי, כמו החרדים, או סתם בטלנים שאפשר לראות כאן ברחובות.

כאמור, זו רק שאלה של זמן, עד שאמצא את עצמי במדינה שמאפשרת לי לחיות את חיי בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עוזי לנדאו הוא בדיחה עצובה

אולי בעיניך. :nono:

אני חושב שעוזי לנדאו הוא מנהיג משכמו ומעלה, ונופל אולי רק מרחבעם זאבי.

לזרוק מסמרים ולשפוך שמן על כביש מס' 1 זה לא הפגנה לא אלימה

אני דיברתי על כפר מיימון.

שרון הוא  פיתרון גרוע אבל אין טוב ממנו 

שרון לא ראוי להיות ראש ממשלה, נקודה!

וזה גם בכלל לא נכון

הם קובעים אותו לפי קו העוני

יש לך בכלל מושג איך קובעים מהו קו העוני? :kopfpatsch:

בוא נהיה אופטימיים רגע,

לחודש:

300 שקל חשמל, 100 שקל מים, 200 שקל ארנונה, 400 דולר שכ"ד או משכנתא, נגיד אין טלפון, ו2000 שקל אוכל (כמו כלום וגם זה לא מספיק), למשפחה בן 5 נפשות.

כמה יצא?

יותר מ4500 שקל... וזה עוד בלי טלפון

מאיפה הבאת את המספרים האלה? :nixweiss:

אהה... אתה אופטימי. :-\

צריך להיות מאוד אופטימי בשביל לקבוע כאלה מספרים. :-X

בהתחלה חשבתי שאתה מדבר על אדם בודד, אז חשבתי "נו טוב, יכול להיות אולי", אבל אז ראיתי שכתבת שזה למשפחה בת חמש נפשות... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעון הרס שוב הפסיד אני לא מופתע בכלל

עוד כמה פעמיים בן אדם יכול לנסות והתשובה מול העניים שלו כל פעם :kopfpatsch: :kopfpatsch:

:nixweiss:

אמיר פרץ אני לא מאמין שהוא יזכה אבל בגלל כל מה שהוא עשה בהסתדרות וכל האנשים שלטובתו כנראה יצביעו לו וזה יכול לגרום לתוצאות צמודות אז אין לי ממש מושג אבל אני ממש מקווה שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לסיכום התר'ד הזה יש לתת לעמיר פרץ צ'נס ,ויש למצא פתרונות לבעיית האנשים העניים במדינה!!

4_19_1.gif

יותר נכון צריך לתת לשרון צ'אנס לנסות לפתור את בעית העניים

אם עמיר פרץ יהיה ראש ממשלה בתקופה שאירן מייצרת גרעיני ובתקופה שאל - קעידה בכל מקום בעולם זה יהיה הסוף של המדינה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד גם לאחר כל מה שעשה שרון אתה עוד תומך בו אך אפשר? ,חוץ מלמכור אותנו לאירנים עשה הכל ,אפילו בתוך המפלגה שלו כבר חצי לפחות התאכזבו ממנו ,בקרוב יקיים מפלגה מחוץ לליכוד שתכיל אותו ואת בניו בע"מ ואת יצחק פרס,יקבל 5 מנדטים ויעלם מהנוף !

c023.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SamurAchzar, וכולם, תשתדלו לקרוא קצת יותר בעיון את ההודעות שלי: לא התכוונתי שצריך להעלות את המכס על כל הדברים המיובאים, אלא על כאלה שגם מיוצרים בארץ, כדי שגם ליצרנים הישראלים יהייה סיכוי להתפרנס.

ולגבי ביטול הקצבאות לחרדים ולערבים- גם אני בעד! אדם שלא יודע איך נראה תלוש משכורת, ולא תורם בשום דבר למדינה לא צריך לקבל יותר מאדם שמקיא דם בעבודה, עושה מילואים וכו...

זומן, די עם הסמיילים הלא קשורים האלה. עד כמה אפשר להיות ילד קטן?

בורג, אוזי לנדאו אידיוט. כשהוא מדבר מתעורר בי חשק לתת לו סטירה, לא יודע למה :nixweiss:

אני בעד להריץ את ליברמן לראשות הממשלה :jump:

אם לא כלכלה סוציאליסטית, אז לפחות לפחות גאווה לאומנית... משהו שיזכיר את Mother Russia :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד גם לאחר כל מה שעשה שרון אתה עוד תומך בו אך אפשר? ,חוץ מלמכור אותנו לאירנים עשה הכל ,אפילו בתוך המפלגה שלו כבר חצי לפחות התאכזבו ממנו ,בקרוב יקיים מפלגה מחוץ לליכוד שתכיל אותו ואת בניו בע"מ ואת יצחק פרס,יקבל 50 מנדטים ויעלם מהנוף !

c023.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלומות...

אני אהייה מאוד מופתע אם מפלגה של איש אחד- שרון, תצליח לעבור את ה7 מנדטים... מצד שני תראו את שינוי :nixweiss:

אבל על לפיד לא כעסו כלכך הרבה אנשים לפני הבחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SamurAchzar, וכולם, תשתדלו לקרוא קצת יותר בעיון את ההודעות שלי: לא התכוונתי שצריך להעלות את המכס על כל הדברים המיובאים, אלא על כאלה שגם מיוצרים בארץ, כדי שגם ליצרנים הישראלים יהייה סיכוי להתפרנס.

ולגבי ביטול הקצבאות לחרדים ולערבים- גם אני בעד! אדם שלא יודע איך נראה תלוש משכורת, ולא תורם בשום דבר למדינה לא צריך לקבל יותר מאדם שמקיא דם בעבודה, עושה מילואים וכו...

זומן, די עם הסמיילים הלא קשורים האלה. עד כמה אפשר להיות ילד קטן?

בורג, אוזי לנדאו אידיוט. כשהוא מדבר מתעורר בי חשק לתת לו סטירה, לא יודע למה :nixweiss:

אני בעד להריץ את ליברמן לראשות הממשלה :jump:

אם לא כלכלה סוציאליסטית, אז לפחות לפחות גאווה לאומנית... משהו שיזכיר את Mother Russia :smile1:

בלי שום קשר ערבים וחרדים ,כל אדם שלא עבד מימיו ולא תרם למדינה (צבא ,מילואים) לא מגיע לו שום קיצבה (על זה ניתן לומר גם רצחת וגם ירשת)

לגבי הסמילים שלי זה עניני האישי ואני יקבע אם הם מתאימים או לא (גם שלך לא משהו).

לגבי ליברמן מדובר באדם קיצוני ,שיכול להיות מנהיג במדינה דקטטורית בלבד ולא כאן (אם איכפת לנו מהעתיד קצת)

האם לא ראית מה קרה ל - Mother Russia ? c028.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לסיכום התר'ד הזה יש לתת לעמיר פרץ צ'נס ,ויש למצא פתרונות לבעיית האנשים העניים במדינה!!

הבעיה היא שהפתרון של עמיר פרץ לעוני יעיל רק לטווח קצר, בטווח הארוך הוא יהפוך בסופו של דבר את כולנו לעניים. אבל מה אכפת לפרץ מהטווח הארוך?

נו, באמת. ראשית, אין לי מושג מאיפה לקחתאת הדעות שלך על ארה"ב, הרי יש להם הסכמי סחר חופשי עם פחות או יותר רוב העולם. בימים אלו ממש הם מדברים על הסכם סחר חופשי של כל המדינות ביבשת אמריקה, אז איפה בדיוק אתה רואה שם מכסי מגן?

לישראל יש הסכמי סחר חופשי עם ארה"ב והשוק האירופי, בין השאר. לפי ההסכמים אין מכס על יבוא ועל יצוא בכלל. מה יקרה אם תתיל מכסי מגן על חלק מהמוצרים? זו תהיה הפרה של ההסכמים ושאר העולם יגיב בכך שיטיל מכסים על הסחורות שאנחנו מיצאים. כלומר כדי לעזור למפעלים מקומיים, אתה מוכן להרוס מפעלים מקומיים... זה מסביר למה אתה תומך בפרץ ;D .

וזה עוד לא הכל: אתה רוצה להעלות את שכר המינימום. ברור שזה יגרום להתייקרות התוצרת של המפעלים המקומיים. כדי למנוע פיטורים המוניים, אתה מציע לייקר גם את היבוא המתחרה. מה תהיה התוצאה? אמנם לא יהיו פיטורים, אבל הסחורה תהיה יקרה יותר. אז מי נפגע כשהסחורה יקרה יותר, העשירים, שיכולים להרשות לעצמם לשלם יותר, או העניים? כלומר אתה מציע להעלות את המשכורת של העניים ובאותה הזדמנות להעלות את המחירים שהם משלמים. אז מה הועילו חכמים (עלאק) בתקנתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני מסכים איתך שהוא לא בגין מנחם ז"ל ,אך הוא האופציה היחידה שנותרה לצערי כיום ,ואין סיבה לדעתי לא לתת לו צ'נס ,הוא לפחות עוד לא איכזב ,דבר שלא ניתן לומר על האחרים!sobbing.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...