FX-57 - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FX-57

~Zeus~

Recommended Posts

אני בטוח שחלקכם מבינים קצת יותר טוב ממני במעבדים וכרטיסי מסך,

אבל נראה לי שלא הבנתם את cupra נכון.

הוא אמר (cupra, תקן אותי אם אני טועה)

שאכן כרטיס המסך משפיע, אך עם זאת אין לבטל את השפעתו הרבה של המעבד,

יכולות המעבד הן חלק בלתי נפרד מחויית המשחק, בלי קשר לחשיבותו של כרטיס המסך

דעתי: למצוא את האיזון !

לא יהיה חכם לקחת סמפרון עם 7800GTX

גם לא יהיה חכם לקחת FX-57 עם 4

בדיוק מה שאני אומר

אבל אני מוסיף שהתרומה של הכ. מסך הרבה יותר משפיעה ומכרעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק מה שאני אומר

אבל אני מוסיף שהתרומה של הכ. מסך הרבה יותר משפיעה ומכרעת

זה בדיוק שאמרתי sroolik

לא אמרתי מילה אחת מה שווה יותר ומה לא, להפך אני הבן האחרון שיש לו זכות להגיד מה שווה ומה לא ;D

בכל אופן אין מצב להריץ באנץ של bf, הקבצים שיש לי אוכלים את הדמו של המשחק , ואין לי כח להסיר את הגירסא המלאה ולהתקין את הדמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק שאמרתי sroolik

לא אמרתי מילה אחת מה שווה יותר ומה לא, להפך אני הבן האחרון שיש לו זכות להגיד מה שווה  ומה לא  ;D

בכל אופן אין מצב להריץ באנץ של bf, הקבצים שיש לי אוכלים את הדמו של המשחק , ואין לי כח להסיר את הגירסא המלאה ולהתקין את הדמו.

cupra אני אומר שאתה סתם מבלף הוצאת את הבאנצים וראית שטעית אז אתה ממציע תירוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם פותח הדיון רצה דיון וירטואלי אז אין קשר למחיר כמו שהוא מנסה לומר שוב ושוב.

אם אין לך שום מגבלה תקציבית אז כבר בעמוד הראשון קיבלת תשובה ש FX-57 זה כרגע הכי, קנה אותו עם 2GB (מהיר) עם RAID 0+1 של Raptors, זוג 7800GTX ומסך 99" ותהנה מהחיים, זה בטח יהיה המחשב הכי, לפחות לשבועיים הקרובים.

אבל, היות ורוב המתדיינים כאן מוגבלים ברמה זו או אחרת בתקציב וכמו שראית בבנצ'ים המעבד לא ממש מוסיף הרבה לביצועי המשחק אז ודאי שכדאי להשקיע יותר בכרטיס מסך. ובגדול איזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה טועה ומטעה, ולא מתאים לך לטעון שההבדל במשחקים בין 3000 לבין fx57 הוא רק בזמני טעינה.

בכל אופן כל הסקירה הזאת היא בכלל על ה 7800gtx ושם עם כרטיס מסך חזק יש הבדלים מסיביים בכל באנץ כמעט , אין בכלל צל של ספק

אם איזה מעבד תקבל יותר ביצועים וובעשרות אחוזים, שים לב, ובאמת לקרוא את הסיכום זה רשום שם בפירוש.

אגב אהבתי את הניסוח פשוט ענק, אם יש לך 7800gtx ומעבד חלש זה כמו לשים צמיגי 14" לפרארי , ענק ;D

If youre not careful however and pair the 7800 GTX with a slower processor, all that power can go to waste. This is because the processor isnt fast enough to keep up with the graphics card. An analogy weve used in the past is putting 14 tires on a Ferrari.

כשמשחקים ברזולוציות נמוכות בלי פילטרים

יש הבדל (ודי גדול) לטובות הFX

כשמשחקים ברזולוציה של 1280*1024 ומעלה ומפעילים פילטרים

ההבדלים מתבטאים בפריים אחד או שניים.

יש לך בלינק המון משחקים שמראים את זה.

לי אין FX ולא 7800 כדי לבדוק את הביקורת הזאת, אבל כרגע אני לא מוצא סיבה לא להאמין לה.

אבל על הכרטיס המוגבל שלי (X800GT) אני לא מרגיש הבדל בין מעבד ב2000 מגה הרץ (סטוק) לבין מעבד ב2700

(חוץ מזמני טעינה כמו שכבר אמרתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cupra אני אומר שאתה סתם מבלף הוצאת את הבאנצים וראית שטעית אז אתה ממציע תירוץ

שיט תפסת אותי ;D

כשמשחקים ברזולוציות נמוכות בלי פילטרים

יש הבדל (ודי גדול) לטובות הFX

כשמשחקים ברזולוציה של 1280*1024 ומעלה ומפעילים פילטרים

ההבדלים מתבטאים בפריים אחד או שניים.

יש לך בלינק המון משחקים שמראים את זה.

לי אין FX ולא 7800 כדי לבדוק את הביקורת הזאת, אבל כרגע אני לא מוצא סיבה לא להאמין לה.

אבל על הכרטיס המוגבל שלי (X800GT) אני לא מרגיש הבדל בין מעבד ב2000 מגה הרץ (סטוק) לבין מעבד ב2700

(חוץ מזמני טעינה כמו שכבר אמרתי)

אתה עדיין בטיעון הזה, אתה פשוט טועה, לרגע אל תחשוב ש או אינטל מוציאים סתם מעבדים חזקים יותר ואומרים שהם יותר טובים

למשחקים כדי למכור, זה נכון, זה נכון מאוד וזה אפילו פשוט :

מעבד מהיר יותר - מנצל יותר טוב את הזיכרון - מערכת רובה רצה מהר יותר ואיתה הכרטיס מסך .

ככל שיהיה יותר פרטים ויותר מאמץ - כלומר ברזולוציות גבוהות יותר ככה יהיה היתרון לכח עיבוד יתרון, אני מניח שקודם עשית חיפוש

ב עוד רגע תראה לי איזה באנצים של fear מהלינק שנתת או משהו כזה ולא קראת את השורה התחתונה.

האמת שאני לא מאמין שאני מנסה להוכיח לך שההבדל במעבדים משמעותי למשחקים, ולא רק בזמני טעינה.

אגב זה שאתה לא רואה הבדל עם המעבד שלך לא אומר דבר, וחצי דבר.

אתה רוצה להאמין שאטלון 3000 יהיה כמו fx57 במשחקים או שיהיה בינהם הבדל של פריים - זכותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הציטוט שלקחתי ממך אבל זה איפיין את כל הטארד.

ובטעות עוד אפשר לחשוב שכדאי לקנות אטלון 3000 ולא fx57 כי אין בינהם הבדל במשחקים.

למעבד חשיבות מאוד מאוד מכרעת במשחקים, הוא ממש אבל ממש ממש לא שולי ובטח לא שולי מאוד ההפך המוחלט.

מעבד חלש = ביצועים מופתחים, מעבד חזק = ביצועים חזקים ולא במעט, בטח ובטח עם כרטיס מסך חזקים, ובטח עם מערכת חזקה.

לי זה נשמע כמו מישהו ששם מעל 1000$ על מעבד שלא נותן דבר (ואם הוא נותן, זה כנראה לא מדיד באף Benchmark... חשוד) ועכשיו הוא מנסה להצדיק את הקניה.

איך זה נשמע לכם, ילדים? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אתה היחיד פה שמדבר על הכסף כולנו מדברים מה יותר טוב בביצועים ואתה אומר מה טוב במחיר!

איאפשר ככה אז למי שאין את הכסף נכון אז הולכים לפי מחיר/ביצועים אבל נגיד ויש ובכלל בן אדם שאל שאלה מה יותר טוב הוא לא רוצה לקבל תשובה של מחיר/ביצוכים הוא רוצה לקבל תשובה על הביצועים בלבד!

דוגמה:

אתה רואה שיצא כרטיס מסך של ATI/NVIDIA אז אתה קודם בודק את הביצועים שלו או את המחיר שלו?,לרובינו זה קודם הביצועים כי אם הם לא מה שאנחנו צריכים אז אין טעם אפילו לדעת את המחיר שלו.

אתה אמיתי, או תולעת חדשה?

אתה כאילו מתווכח איתנו על כך שמעבד יותר מהיר הינו... יותר מהיר?

זה עצוב. בכל מקרה, אני מוכן להשבע לך שמעבד מהיר הוא אכן יותר מהיר.

מה שכן, ההבדלים במשחקים זניחים. שום דבר מורגש. כמובן שAM3 שמודד בנפרד CPU ובנפרד את הכרטיס מסך יראה על הבדל ענק בין שני שונים, אבל אין לזה שום השלכה על מה שקורה במשחקים באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי, או תולעת חדשה?

אתה כאילו מתווכח איתנו על כך שמעבד יותר מהיר הינו... יותר מהיר?

זה עצוב. בכל מקרה, אני מוכן להשבע לך שמעבד מהיר הוא אכן יותר מהיר.

מה שכן, ההבדלים במשחקים זניחים. שום דבר מורגש. כמובן שAM3 שמודד בנפרד CPU ובנפרד את הכרטיס מסך יראה על הבדל ענק בין שני שונים, אבל אין לזה שום השלכה על מה שקורה במשחקים באמת.

:lol:אני תולעת חדשה :screwy:

אומרים פה שההבדל הוא ענק בין 3000+ לFX57 על זה כל הסיפור הזה(בן 8 דפים) :nixweiss:

לי זה נשמע כמו מישהו ששם מעל 1000$ על מעבד שלא נותן דבר (ואם הוא נותן, זה כנראה לא מדיד באף Benchmark... חשוד) ועכשיו הוא מנסה להצדיק את הקניה.

איך זה נשמע לכם, ילדים?

מה שאתה אומר ממש לא חכם אתה רוצה להגידש שכולנו צריכים לקנות 3000+ בגלל שהוא גרוע יותר מי FX57 :lol::screwy::lol:

קיצר תבדקו את הלינק שנתתי(עמוד 7) :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופטימזציות או תאימות

כל צד קורא לזה בשם אחר

בכל מקרה אם אתה לא תבחר כרטיס מהרשימה (תאימות או אופטימזציות תקרא לזה איך שבא לך)

אתה תתקע עם כרטיס שעושה את העבודה לא במהירות ולא על הצד הטוב ביותר

:kopfpatsch:

מדובר על אופטימזציה שמופעלת ברמת הדריבר ונמצאת בכול הדריברים של כול הכרטיסי קואדרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

מדובר על אופטימזציה שמופעלת ברמת הדריבר ונמצאת בכול הדריברים של כול הכרטיסי קואדרו.

ובמיוחד בגלל זה כרטיס אחד עובד עם תוכנה מסוימת טוב ועם תוכנה אחרת זוועה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...