FX-57 - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FX-57

~Zeus~

Recommended Posts

אבל זה כל הקטע שאין כזה כרטיס. (עדיין)

אז מה נותן FX57+7800GTX כשאתה יכול לקבל (כמעט) אותם ביצועים עם 3200+7800GTX? (שוב, כרגע)

מן הסתם מי שיש לו כרטיס מסך חזק לא ישחק ברזולוציות של 800*600 (וגם כנראה שלא ב1024*768)

קרוב לוודאי שהוא גם יפעיל פילטרים, ומה יהיה בעצם ההבדלים בין המעבדים? פריים? שניים?

עדיין לא ברור לי למה אתה טוען את זה אם בכל מקרה צוואר הבקבוק הוא כרטיס המסך

עומרי זה מתחיל להיות תקליט שבור ואתה עוד מודר או משהו כזה, הנה תעמיד אותי על הטעות שלי - וקבל אתגר.

תפתח טארד ב XS או H ותכתוב שם שיש לך 7800 ואתה חושב שיהיה אותו ביצועים עם 57 ועם 3200 או זה סיפור של פריים אחד או שתיים

וההבדל רק בזמני טעינה, תראה איזה תגובות תקבל שם, שים פה את הלינק, נראה מה התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עומרי זה מתחיל להיות תקליט שבור ואתה עוד מודר או משהו כזה, הנה תעמיד אותי על הטעות שלי - וקבל אתגר

להפך ידידי

בא אתה תעמיד אותי על טעותי

אני את הלינקים והגרפים שלי הבאתי

בא אתה תראה לנו מה ההבדל בין מעבד ב2800 מגה הרץ למעבד ב2000 מגה הרץ.

אין לך שום משחק שאתה יכול להריץ לו בנצ'מארק?

תפתח טארד ב XS

מספרים מדברים אלי יותר מאנשים, במיוחד שהאובייקטיביות שלהם מוטלת בספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד יש השפעה על הביצועים וכשמסתכלים על שיש ביניהם הבדל גדול בעוצמה ההשפעה גם לא תהיה שולית.

ההשפעה של הכרטיס מסך הרבה יותר משמעותית אבל לא מבטלת את ההשפעה של המעבד.

אם למישהו יש מספיק כסף לקנות 7800GTX אני בטוח שלא היו ממליצים לצרף למפרט שלו מעבד של 3000 כי זה סתם יסרס לו את המפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד יש השפעה על הביצועים וכשמסתכלים על שיש ביניהם הבדל גדול בעוצמה ההשפעה גם לא תהיה שולית.

ההשפעה של הכרטיס מסך הרבה יותר משמעותית אבל לא מבטלת את ההשפעה של המעבד.

אם למישהו יש מספיק כסף לקנות 7800GTX אני בטוח שלא היו ממליצים לצרף למפרט שלו מעבד של 3000 כי זה סתם יסרס לו את המפרט.

באמת הוספת המון לת'רד

יש לך קישורים שמגבים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את ה"אתגר" הטיפשי שלך "לשאול בחו"ל".. בדיוק כמו שבארץ יש אנשים שמבלבלים את השכל, כך גם יש בארצות אחרות... ::)

טיפשי לדעתך, אל תנסה להשוואת את הרוב האנשים בארץ ואת HW ולפורמים מקצועניים בחול זה יהיה יותר טיפשי מלהגיד לי שהאתגר שלי טיפשי.

אתה יכול להגיד שזה לא מקובל עוד ניחה, ואתה צודק בקשר לאלו שמבלבלים את השכל ;D

להפך ידידי

בא אתה תעמיד אותי על טעותי

אני את הלינקים והגרפים שלי הבאתי

בא אתה תראה לנו מה ההבדל בין מעבד ב2800 מגה הרץ למעבד ב2000 מגה הרץ.

אין לך שום משחק שאתה יכול להריץ לו בנצ'מארק?מספרים מדברים אלי יותר מאנשים, במיוחד שהאובייקטיביות שלהם מוטלת בספק

תן באנץ ואני יריץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שמי שיש לו 10000 ש"ח להוציא על מחשב הייתי ממליץ לו ללכת על GTX ו מעבד 3000 ?

הנה שוב השאלה המטומטמת הזאת... :s07:

"רגע, אם יש לי מיליון שקל, אז למה שאני אלך על מעבד זול יותר אם אני יכול לקבל עוד 2 פריימים שלמים בשניה במעבד היקר?"

כן, הייתי ממליץ לו את זה.

או שישקיע את הכסף בדברים אחרים שאשכרה ישפיעו על משהו, או שישמור אותו. כשאתה תתחיל לשלם על המחשבים שלך ולא ההורים שלך אולי תבין את ההיגיון מאחורי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שישקיע את הכסף בדברים אחרים שאשכרה ישפיעו על משהו, או שישמור אותו. כשאתה תתחיל לשלם על המחשבים שלך ולא ההורים שלך אולי תבין את ההיגיון מאחורי זה.

למה נראה לך שההורים שלי משלמים על הדברים שלי? מה בגלל שההורים שלך משלמים על הדברים שלך אתה חושב שכל ההורים משלמים?

אם אני קונה משהו זה מהכסף שאני מרוויח ואני אפילו לא הייתי מבקש מהם לשלם גם אם הייתי יודע שהם יסכימו.

עריכה: ואני גם לא הייתי מציע לו לקנות את ה7800GTX כי זה בזבוז כסף, אלא אם יש לו הרבה כסף ואז הוא צריך גם לקחת מעבד יותר טוב, וכמו שאמרתי אם הוא לא מליאן

שלא יקנה 7800GTX רק בשביל משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=927

זה על half life 2

לא ראיתי שזה דורש את הדימו ולפי מה שהבנתי זה על המלא :xyxthumbs:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1139

Splinter Cell Chaos Theory Benchmark

Requirements

- The full version of retail Splinter Cell Chaos Theory game.

- The official v1.3 patch is the minimum requirement.

- .

- 9.0c (download: Microsoft)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=927

זה על half life 2

לא ראיתי שזה דורש את הדימו ולפי מה שהבנתי זה על המלא :xyxthumbs:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1139

Splinter Cell Chaos Theory Benchmark

Requirements

- The full version of retail Splinter Cell Chaos Theory game.

- The official v1.3 patch is the minimum requirement.

- .

- 9.0c (download: Microsoft)

אני מנסה להריץ את זה תאמין לי, עובד על זה.

עמרי מנסה לכוון אותי למה שאני לא רוצה וזה חשוב להדגיש, על 1200x1600 עם aa4 בטח שלא יהיה הבדל, הסברתי על זה כבר מקודם.

אם הכרטיס מסך לא "סוחב" אז המעבד לא ישנה כמעט כלום, הכרטיס יתקע את הסיפור.

אני עדיין מנסה להריץ טוב את הבאנץ של hl.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אתה מתעקש להריץ את הבנ'צמרק על 800x600, ולתת למעבד להיות צוואר הבקבוק אחרי 150fps. וואלה - גדול אתה.

ובמשחקים, ההשוואה שלהם חסרת ערך לחלוטין כי הכל על Low Quality וגם רזולוציות קטנות מ1280x1024, שזו הרזולוציה שהרוב המוחלט משחק בה.

שים לב, FEAR, בhigh quality, AA,\AF, ומה אנחנו מקבלים?

fear1280aa.gif

לא מספיק טוב בשבילך? כל המספרים האלו בלבלו אותך? אז הנה שוב, אחד אחר - הפעם באטלפילד 2, משחק שידוע כצרכן CPU, ומה לא:

bf21280.gif

אז אמא אמרה לך שחייב להיות הבדל, אתה אומר. אוקי, אז הנה, תראה, HL2:

hl21280.gif

יש הבדל. רק מה, כל הכרטיסים נותנים 70FPS ומעלה. מה זה אומר? שאפשר לעבור ל1600x1200, ואז:

hl21600.gif

ושוב, אציין שמאחר וFX57 יותר מהיר בבערך 40% מה3000+, יהיה הבדל עצום בבנצ'מארק סינטטי. אבל זה לא אומר כלום, כי במשחקים ההבדל יהיה קטן עד אפסי, ואם אתה לא משחק, אז קנה כפול שישמיד את הFX (בעצם, קנה כפול בכל מקרה).

iwin.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...