FX-57 - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FX-57

~Zeus~

Recommended Posts

העסק יתחיל להיות ממש מפחיד כאשר אמריקאים יצליחו לייצר מחשב קוונטי, זה לא אמור לקרות ב-5 השנים הקרובות אבל אי-אפשר להיות בטוח.

הם משקיעים מיליארדים בנושא הזה ומתירים לפרסם רק כ-10% ממאמרים שעוסקים בתחום, כך שלא ניתן לדעת באיזה שלב הם נמצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

KYSG, בוא אני אגיד לך מה אתה צריך לעשות.

קודם כל, אתה צריך לקנות 2 מחשבים שונים. כן כן, לא אחד - שניים.

אחד שיעבוד עם זוג 7800GTX והשני שיעבוד עם זוג X1800XT. אין מה לעשות, הרי חלק מהמשחקים רצים בכמה פריימים יותר מהר על ה ATI, וחלק מהמשחקים רצים קצת יותר מהר על ה .

עכשיו, אתה צריך כאן גם זוג FX57, אחד לכל מחשב, ושתי מערכות קירור בעזרת חנקן נוזלי שתוכל לעשות בעוד כמה מאות מגהרץ למעבד. תוכל לקבל ככה עוד פריים וחצי ב FEAR! בדוק!

אה, ואל תדאג אח שלי! אם לא יישאר לך כסף לקנות מסך, מקלדת ועכבר - אני אתרום לך! יש לי כאן בצד איזה מסך 14". הוא קצת וורוד, אבל לא נורא! העיקר שיהיו לך 4 פריימים לשנייה יותר מכולם! אתה תהיה הכי L33T! וכל העולם יסגוד לך!

חוצמזה, בזמן שכולם משדרגים את המחשב שלהם כל שנתיים וחצי, אתה תוכל להשאר עם המחשב שלך שלוש שנים! איזה כיף לך, אין לך מושג איך אני מקנא.

הרי למה לקנות 3 מחשבים לאורך 10 שנים שיריצו הכל מצויין, כשאפשר לבזבז את כל הכסף בבת אחת, ולקנות את המחשב הכי תותח בעולם שיחזיק שלוש וחצי שנים!

תתחדש אחי, ואל תשכח להעלות בנצ'ים!

נ.ב.

מתי שתרצה את המסך 14", שלח לי ה"פ, נארגן משהו.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

Eli is Teh 1337 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...