FX-57 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FX-57

~Zeus~

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי הכפולי זה עניין של דעה

אבל בקשר להשוואה

3000 + 7800GT יביס (לא רק ינצח, אלא יביס) 3700 + X800GT

אולי באמת בסטוק יהיה אותם ביצועים עם כפולי הליבה והמעבדים המקבילים, לא התעמקתי בהם

ואת הכפולי הליבה שהיו לי העפתי כמה שיותר מהר, _זה עדיין לא fx ;D ) אבל שיהיה זכותו של אדם לקנות מה שהוא רוצה.

לא נכנסתי גם לשיקול מה יותר כדי לקנות מעבד חזק או כרטיס חזק, זה די צפוי האמת, רק רציתי להראות את ההבדלים במעבדים

ושלא יגידו שכח העיבוד שולי מאוד ודברים כאלו.

בכל אופן עשיתי 2 באנצים , ועשיתי אותם מאוד עדין רק להראות מה ההבדל עם מעבד חזק יותר וזה די פשוט:

כרטיס מסך "עדין" שמתי 6800gt - ללא שום אובר קלוק, עם כרטיס מסך חזק יותר היה הבדל משמעותי יותר.

בדקתי ב 2 מצבים את הביצועים עם AM3, - עם באנץ אחר כמו מן הסתם היינו רואים הבדל באחוזים גדול יותר.

זיכרון 2.5-3-3

200x15=3000mhz

4351578d10db474f.jpg

זיכרון 2.5-3-3

200x9=1800mhz

43515825141dc9da.jpg

אותה מערכת, מכפלה אחרת, זה הנקודה שלי לא משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בנצ'ים סינתטיים לא מרשימים אותי. Real World עדיף

ב. אף אחד לא טען שאין הבדל

אבל השאלה אם יש לך 4000 שקל להשקיע במפרט לגיימר עדיף להשקיע במעבד או בכרטיס מסך

וכאן התשובה ברורה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאן התשובה ברורה מראש

אם יש מספיק כסף למפרט של אז צריך להכניס כמובן כרטיס מסך חזק+מעבד 3700 ולעשות למעבד OC

לדעתי זאת החבילה הכי טובה כי גם המעבד טוב ולא כל כך יקר וגם כרטיס מסך טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאן התשובה ברורה מראש

לא מכיר באנצים שהם לא סינתטיים ;D

ובכלל במחשבים אין דבר כזה לדעתי, לא יודע למה התכוונת ב real world אולי לאינטרנט וקידודים אבל זה לא הנקודה.

ולא טענתי לרגע שכדאי מעבד חזק על פני כרטיס חלש יותר ולהפך, אני האחרון שמתערב בדברים כאלו, אל תיקח אותי לשם לא רוצה לכנס לזה.

רק באתי לציין שיש הבדל בביצועים עם מעבד חזק - fx57 ומעבד חלש יחסית כמו ה 3000 ולנסות ולהשוואת בינהם במשחקים זה לא במקום

ושוב סליחה שלקחתי את הציטוט שלך ליאור דווקא פשוט זה מעיין מגמה כזו ורק רציתי לחדד שלא כך הדבר.

והנה שוב הציטוטו המקורי:

אבל באופן כללי התפקיד של המעבד במשחקים וגרפיקה הוא קטן ושולי מאוד

Venice 3000 יעשה את העבודה יחסית מצוין למחיר, וכמעט כמו ה FX-57

זה הכל , ושיהיה לנו שבוע נפלא וחג סוכות שמח :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Real World הכוונה בנצ'ים שיותר קשורים למציאות

במשחקים זה יהיה Doom3, Half-Life2, F.E.A.R, BattleField2 וכו' וכו'

והכוונה שלי הייתה שהתפקיד של המעבד הוא קטן ושולי מאוד לעומת הכרטיס מסך

אם תיקח לדוג' מערכות בהפרש של 4000 שקל

באחת ההפרש בין המעבדים (לצורך העניין ניקח Venice 3000 ו FX-57)

בשנייה בין הכרטיסי מסך (לצורך העניין ניקח FX5300 ו 7800GTX ונניח לרגע שהוא עולה 4000 שקל יותר מה FX5300)

ההפרש ביצועים בין המעבדים יהיה קטן

אפילו לא יגיע ל 10% כמו שעומרי הראה לפניי

ההפרש בין הכרטיסי מסך יהיה מאות אם לא אלפי אחוזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא במשחקים ההבדלים לא כאלו גדולים ולפעמים גם לא קיימים.

זמני טעינה מן הסתם יתקצרו אבל מבחינת FPS במשחק ההבדלים קטנים

אתה טועה ומטעה.

המעבד לא עובד רק (או בעיקר) בזמני טעינה.

כל עוד לא המציאו משהו אחר כרטיס מסך עובד באופן ישיר עם המערכת ובעיקר עם המעבד ונמצא בתלות מוחלטת בו.

ככל שהמעבד והמערכת מהירים יותר ככה הכרטיס מסך יציג ביצועים גבוההים יותר, וזה לא בא לידי ביטוי ב אחוז או 2

בכל משחק,ולא רק בבנאצים, וכל הבאנצים שנתת ליאור , כולם סינתטים או אך שלא תקרא לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DMark רק נותן פרופורציה לביצועי הכרטיס בכללי... ברור לכולנו שזה לא המדד האמיתי לביצועי בסופו של דבר... (למשל, ברוב המשחקים כיום כרטיס מסך חזק במערכת חזקה ירוץ בקצב של כ100 פריימים לשניה -אם מדובר על דום3 והאלף לייף2 - אבל ב3DMark05 רוב הבדיקות רצות בקצב של 50 פריימים לשנייה ופחות)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא בדיוק סינתטיים

הם מה שאתה תעשה במציאות עם כרטיס מסך ששווה 2500 או 3000 שקל (להוציא ו FireGL)

3DMark אתה לא תעשה כל היום

כי זה לא משחק

הבנתי, זה סתטי ו bf2 אמרת לא, ok אני יעשה דבר כזה, אני יריץ באנץ של BF2.

פעם אחת על g1.8 גיגה ופעם אחת עד 2.8g ושוב אם אותה מערכת בדיוק, אפילו אני יחזיר את ה 6800gt שלא יגידו שיש כרטיס חזק.

נראה מה ההבדל באחוזים, אני חייב לזוז אבל אך שאני יחזור אני יעלה את התוצאות וככה נראה אם אתה צודק :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה.

המעבד לא עובד רק (או בעיקר) בזמני טעינה.

כל עוד לא המציאו משהו אחר כרטיס מסך עובד באופן ישיר עם המערכת ובעיקר עם המעבד ונמצא בתלות מוחלטת בו.

ככל שהמעבד והמערכת מהירים יותר ככה הכרטיס מסך יציג ביצועים גבוההים יותר, וזה לא בא לידי ביטוי ב אחוז או 2

בכל משחק,ולא רק בבנאצים, וכל הבאנצים שנתת ליאור , כולם סינתטים או אך שלא תקרא לזה.

למה טועה ומטעה?

http://www.firingsquad.com/hardware/athlon_64_geforce_7800_gtx_scaling/page2.asp

תעבור ותראה ביצועים במשחקים עם מעבדים

מ3000 עד FX57

ברזולוציות גבוהות/בשימוש בפילטרים, אין כמעט הבדלים ב FPS בין המעבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, זה סתטי ו bf2 אמרת לא, ok אני יעשה דבר כזה, אני יריץ באנץ של BF2.

פעם אחת על g1.8 גיגה ופעם אחת עד 2.8g ושוב אם אותה מערכת בדיוק, אפילו אני יחזיר את ה 6800gt שלא יגידו שיש כרטיס חזק.

נראה מה ההבדל באחוזים, אני חייב לזוז אבל אך שאני יחזור אני יעלה את התוצאות וככה נראה אם אתה צודק  :beerchug:

ואם תוכל גם לשים FX5300 מול ה X850XT PE שלך (נוותר על 1000 שקל הבדל מול ה 7800GTX)

ונראה את ההבדלים באחוזים

ואז נשווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה טועה ומטעה?

http://www.firingsquad.com/hardware/athlon_64_geforce_7800_gtx_scaling/page2.asp

תעבור ותראה ביצועים במשחקים עם מעבדים

מ3000 עד FX57

ברזולוציות גבוהות/בשימוש בפילטרים, אין כמעט הבדלים ב FPS בין המעבדים.

כי אתה טועה ומטעה, ולא מתאים לך לטעון שההבדל במשחקים בין 3000 לבין fx57 הוא רק בזמני טעינה.

בכל אופן כל הסקירה הזאת היא בכלל על ה 7800gtx ושם עם כרטיס מסך חזק יש הבדלים מסיביים בכל באנץ כמעט , אין בכלל צל של ספק

אם איזה מעבד תקבל יותר ביצועים וובעשרות אחוזים, שים לב, ובאמת לקרוא את הסיכום זה רשום שם בפירוש.

אגב אהבתי את הניסוח פשוט ענק, אם יש לך 7800gtx ומעבד חלש זה כמו לשים צמיגי 14" לפרארי , ענק ;D

If youre not careful however and pair the 7800 GTX with a slower processor, all that power can go to waste. This is because the processor isnt fast enough to keep up with the graphics card. An analogy weve used in the past is putting 14 tires on a Ferrari.

ממש ממש מאחר, אני יחזור מאוחר יותר :beerchug:

ואם תוכל גם לשים FX5300 מול ה X850XT PE שלך (נוותר על 1000 שקל הבדל מול ה 7800GTX)

ונראה את ההבדלים באחוזים

ואז נשווה

וליאור, איבדתי אותך, על מה אתה מדבר?

לא דיברתי על מה יותר כדי מבחינת כסף - פעם שלישית , בבקשה.

דיברתי רק על ביצועי המעבד, אוי אני ממש מאחר, ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...