FX-57 - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FX-57

~Zeus~

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לך התוכנה זה הדבר האחרון שאכפת לי ממנו! ;D

בטח שהכי חשובה חי חביית המשחק בגלל זה אני מאוד מתלבט בין זה למסך 17" LCD  ומעבד 4000 אבל כרטיס מסך "רק" 7800GTX

עם אתה לא מתכוון להריץ משחקים מעל 1280X1024, תחסוך על כרטיס מסך, אין הצדקה בקניית 7800GTX אחד אפילו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה לא מתכוון להריץ משחקים מעל 1280X1024, תחסוך על כרטיס מסך, אין הצדקה בקניית 7800GTX אחד אפילו !

הרזולוציה תהיה גג 1600*1280 אם אני יקנה GTX1 כי אז אני יקנה מסך איכותי LCD אבל אני צריך את המחשב ל2 שניים +עוד כמה שאפשר ובגלל זה אני גם שוקל כי אולי עכשיו זה יהיה קצת בזבוז ב1024*1280 אבל כולנו יודעים איזה משחקים כבדים יהיו ב2006,2007-2008 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת מחשבה מוטעית מיסודה.

בדיוק באותה מידה אני יכול להגיד שכל מי שקנה לפני כשנה מחשב עם מעבד Barton, מהיר יותר מ-2500 - יצא פראייר. כי עכשיו כשהוא רוצה להחליף כרטיס מסך הוא במילא חייב להחליף גם ומעבד (הרי הכרטיסים החדשים הם PCI-E), ולמעשה כל שקל שהוא הוציא בזמנו מעבר ל-Barton הבסיסי הוא שקל מבוזבז.

אתה נותן במכוון דוגמא לר נכונה.

ה AGP חיי מספיק שנים, ואגב הוא עדיין חיי, מלבד זאת ה PCI-E הוא די חדש ויש לו אופק רחוק, כך שעכשיו לא הייתי מיודאג מהנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה תהיה גג 1600*1280 אם אני יקנה GTX1 כי אז אני יקנה מסך איכותי LCD אבל אני צריך את המחשב ל2 שניים +עוד כמה שאפשר ובגלל זה אני גם שוקל כי אולי עכשיו זה יהיה קצת בזבוז ב1024*1280 אבל כולנו יודעים איזה משחקים כבדים יהיו ב2006,2007-2008 :nixweiss:

עם הייתי מקבל שקל על כל שטות שאתה פולט,ביל גייטס היה עני לידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KYSG, בשנת 2008 יהיו כרטיסים זולים שמנקנקים 7800GTX.

מה זה קשור לעכשיו?

מסך הוא הרכיב שמשרת אותך הכי הרבה זמן, ולכן דווקא בו כדאי להשקיע.

הקשר הוא שמאוד מאוד רצוי שהכרטיס מסך יעבוד סביר+ בשנת 2008 ברזולוציה 1024*748 לפחות!

בגלל זה אני מאוד חושב מה כדי לקנות(אם קונים עכשיום)את 7800GTX או את 7800GTX אבל בלי מסך אבל עם כפול :o

עם הייתי מקבל שקל על כל שטות שאתה פולט,ביל גייטס היה עני לידי.

:lol:איפה אתה רואה בדיוק שטויות?

אתה אחד האנשים שחבל שהם נולדו אתה סתם צורך אוויר ומים מתוקים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KYSG, בשנת 2008 יהיו כרטיסים זולים שמנקנקים 7800GTX.

מה זה קשור לעכשיו?

מסך הוא הרכיב שמשרת אותך הכי הרבה זמן, ולכן דווקא בו כדאי להשקיע.

:xyxthumbs:

בדיוק, השקעתי במסך שלי 3000 שקל לפני 3 שנים - חיכיתי לו חודש וחצי (הזמנה מיוחדת), הוא משרת אותי נעמנה ואני לא מתכוון להחליף אותו עוד כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

בדיוק, השקעתי במסך שלי 3000 שקל לפני 3 שנים - חיכיתי לו חודש וחצי (הזמנה מיוחדת), הוא משרת אותי נעמנה ואני לא מתכוון להחליף אותו עוד כמה שנים טובות.

כן אבל מסך טוב לא יתן לך יותר FPS במשחק נכון?!....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:כמה שטויות בהודעה 1(ארוכה)

בטח שיש הבדל ענק בין המעבדים ולא לכולם יש מסכים של 1600*1200 וכו!

אז למי יש מסך שמגיע גג ל1280*1024 ירגיש הבדל ענק וגם ככה יש הבדל ענק בין 3000 לFX57 אם אתה לא חושב ככה אז*** :screwy:

אתה בדיוק השגריר המקומי של הNOOBS עליהם דיברתי.

1. ראית בגרפים (אלו הדברים הכחולים האלו עם המספרים בצד, תבקש מהשכן שיסביר לך) שב1280x1024, אין הבדל באף משחק (למעט HL2) בין 3000+ לFX57.

2. אם אין לך מסך שמסוגל להציג 1600x1200, כדאי שתשתמש ב800 דולר של ההפרש בין 3000+ לFX57 בשדרוג המסך שלך...

בפורומים נורמליים בחול בטח שיגידו שהFX57 םי 1000 + יותר טוב מי 3000 כי ככה זה ! :kopfpatsch:

מי? (HAR HAR HAR)

ואולי אתה לא יודע אבל יש אנשים שממוצע או בסדר לא מספיק והם רותים דברים טובים ואיכותיים!

אתה לא ככה אין מה לעשות אם יגידו לך לקנות TV מי ב100 שקל זולה יותר מי TV מי גרמניה/יפן אז אתה תקנה את הזולה יותר כי אתה סם ז*ן על איכות אבל יש אנשים בעולם שאיכות זה הדבר מספר 1 בשבילם אם אתה מוכן להיות,לחיות בזבל בעיה שלך ופה זה אתה ש"פאנבויי" ל דברים זולים!

היחידי כאן שסם משהו זה כנראה אתה. ובלי קשר, אני לא חושב שאני אחד שקונה דברים זולים או גרועים במיוחד (לך תראה את התגובות שקיבלתי כשהראיתי את המסך שקניתי - 2005FPW - "מה, 4000 שקל על מסך" וכו'), להפך. ההבדל הוא שאני לא טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מסך טוב לא יתן לך יותר FPS במשחק נכון?!....

בקיצור אתה מעדיף לשלם 3000-6000 שקל על עוצמה גרפית שאתה לא צריך (וכשכן תצטרך אותה זה יעלה לך הרבה פחות) מאשר להשקיע את הסכום בפתרון ארוך-טווח כמו מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי? (HAR HAR HAR)

xtremesystems

מספיק לך :lol:

בקיצור אתה מעדיף לשלם 3000-6000 שקל על עוצמה גרפית שאתה לא צריך (וכשכן תצטרך אותה זה יעלה לך הרבה פחות) מאשר להשקיע את הסכום בפתרון ארוך-טווח כמו מסך?

זה בגלל שאני משדרג בפעם ב ואני לא יכול לשדרג כל פעם מחדש בגלל זה אני עכשיו משקיע(או עד סוקט M2)כסף כדי שאני יהיה בטוח בקנייה שלי לאורך זמן...

ד"א למי שמבין ולא לסמור אך המסך הזה:

Samsung SyncMaster 730BF 17-inch 4ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...