FX-57 - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FX-57

~Zeus~

Recommended Posts

:lol:אני תולעת חדשה :screwy:

אומרים פה שההבדל הוא ענק בין 3000+ לFX57 על זה כל הסיפור הזה(בן 8 דפים) :nixweiss:

מה שאתה אומר ממש לא חכם אתה רוצה להגידש שכולנו צריכים לקנות 3000+ בגלל שהוא גרוע יותר מי FX57 :lol::screwy::lol:

קיצר תבדקו את הלינק שנתתי(עמוד 7) :hi:

אני לא יודע למה, אבל אני אענה לך ברצינות.

ההבדל בין 3000+ לFX57 ענק רק על הנייר, במשחקים אין לו משמעות (אלא אם מנסים למצוא כזו בכוח, כמו benchmarks ברזולוציה נמוכה מ1280x1024, למשל), ובכל מצב אחר מעבד כפול יהיה עדיף (גם ה3800+).

אני לא אומר שצריך לקנות 3000+, אני אומר שקניית FX57 לכל מטרה אחרת מאשר קיצוני היא בזבוז כסף.

אמנם, גילך הצעיר לא מאפשר לך להעמיד השוואות הוגנות (3000+ לעומת FX57 זה לא ממש הוגן, נכון?), אבל גם בהשוואות המטופשות שהגה מוחך הדל ניתן לראות שההבדל בין FX57 ל3000+ במשחקים הוא זעום למדי, וסביר להניח שההפרש במחיר, שיושקע בכל רכיב אחר במערכת יביא לתועלת גדולה יותר.

ההשוואה הנכונה היא בין FX57 לכפול חזק, ובזה, כמובן שהכפול לוקח, ANYTIME, ANYDAY.

עכשיו תביא את הדרכון, שאוכל להחתים לך "SCHOOLED".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע למה, אבל אני אענה לך ברצינות.

ההבדל בין 3000+ לFX57 ענק רק על הנייר, במשחקים אין לו משמעות (אלא אם מנסים למצוא כזו בכוח, כמו benchmarks ברזולוציה נמוכה מ1280x1024, למשל), ובכל מצב אחר מעבד כפול ליבה יהיה עדיף (גם ה3800+).

אני לא אומר שצריך לקנות 3000+, אני אומר שקניית FX57 לכל מטרה אחרת מאשר אוברקלוק קיצוני היא בזבוז כסף.

אמנם, גילך הצעיר לא מאפשר לך להעמיד השוואות הוגנות (3000+ לעומת FX57 זה לא ממש הוגן, נכון?), אבל גם בהשוואות המטופשות שהגה מוחך הדל ניתן לראות שההבדל בין FX57 ל3000+ במשחקים הוא זעום למדי, וסביר להניח שההפרש במחיר, שיושקע בכל רכיב אחר במערכת יביא לתועלת גדולה יותר.

ההשוואה הנכונה היא בין FX57 לכפול ליבה חזק, ובזה, כמובן שהכפול ליבה לוקח, ANYTIME, ANYDAY.

עכשיו תביא את הדרכון, שאוכל להחתים לך "SCHOOLED".

אם תשתוק אולי יחשבו שאתה יותר חכם מי חמור !

תבדוק את זה :http://www23.tomshardware.com/

ותסתום! ששששש

אולי המוח הדל שלך יוכל להבין מה כתוב שם אם לא פרוש לקבר!

אם אין לך מספיק תקציב למעבד טוב זאת לא אומרת שהוא טוב אז SHUTUP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותסתום! ששששש

תשמור על תרבות דיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותסתום! ששששש

כן טמבל, קראתי בשקיקה. בנצ'מרקים סינטטיים לא מעניינים אותי, מה שמעניין אותי הם משחקים.

ובמשחקים, ההשוואה שלהם חסרת ערך לחלוטין כי הכל על Low Quality וגם רזולוציות קטנות מ1280x1024, שזו הרזולוציה שהרוב המוחלט משחק בה.

שים לב, FEAR, בhigh quality, AA,\AF, ומה אנחנו מקבלים?

fear1280aa.gif

לא מספיק טוב בשבילך? כל המספרים האלו בלבלו אותך? אז הנה שוב, אחד אחר - הפעם באטלפילד 2, משחק שידוע כצרכן CPU, ומה לא:

bf21280.gif

אז אמא אמרה לך שחייב להיות הבדל, אתה אומר. אוקי, אז הנה, תראה, HL2:

hl21280.gif

יש הבדל. רק מה, כל הכרטיסים נותנים 70FPS ומעלה. מה זה אומר? שאפשר לעבור ל1600x1200, ואז:

hl21600.gif

ושוב, אציין שמאחר וFX57 יותר מהיר בבערך 40% מה3000+, יהיה הבדל עצום בבנצ'מארק סינטטי. אבל זה לא אומר כלום, כי במשחקים ההבדל יהיה קטן עד אפסי, ואם אתה לא משחק, אז קנה כפול שישמיד את הFX (בעצם, קנה כפול בכל מקרה).

iwin.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:שהוא ישמור ואז אני ישמור אני לא ישב בשקט כשמדבריל עליי ככה :pissed:

ד"א חשבתה לתת מבחנים מי אתר אחר כול התאוריה שלכם בנויה מי אתר אחד בלבד! :screwy:

גם מהקישור של טום אפשר לראות את זה

שם ההבדלים יותר גדולים כי המשחקים ברזולוציות נמוכות יחסית וללא פילטרים.

גם בקישור של FIRINGSQUAD יש הבדלים כאלה ב1024*768 בלי פילטרים

אבל ברזולוציות גבוהות עם פילטרים, ההבדלים נעלמים.

אני אשמח אם CUPRA יבצע השוואה כדי להוכיח את טענותיו

שיריץ בנצ'מארק של משחק (ולא סינטטי כמו 3DMARK), פעם בסטוק ופעם עם מכפלה 10

נראה כמה פריימים שווים 800 מגה הרץ בימינו.

KYSG, נוספה לך אזהרה

תשמור על תרבות דיון להבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KYSG, נוספה לך אזהרה

תשמור על תרבות דיון להבא

:kopfpatsch:אז הוא לא מקבל? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KYSG, נוספה לך אזהרה

תשמור על תרבות דיון להבא

אני איבדתי אותכם מזמן עם הבאנצים הלא סיננטטים האלו.

תן לי באנץ שעובד אצלך (ולא מבוסס על דמו) ואני יריץ אותו עם מכפלה נמוכה וגבוהה כמו מקודם.

כרגע אני עם 6800gt, תרצה ויהיה מצב בשבוע הבא אני יוכל לעשות את זה עם gtx ולקראת סוף שבוע אני מקווה שגם עם x1800xt

שם המעבד הרבה אבל ממש הרבה יותר חשוב ומשמש כצוואר בקבוק רציני, אני לא יודע כמה ה 6800 יצליח להתמודד עם רזולוציות כאלו ו aa af גבוההים

אז יש מצב ששם המערכת לא תשנה כי הכרטיס עצמו לא עומד בעומסים, כמו שכתוב בפירוש בלינק שנתת שאם יש לך 7800 ואין לך מעבד חזק - כל העסק מסורס משמעותית, זה דומה לזה - ובקיצוניות - שתשים על המערכת שלך איזה grforce 5300 ואז תשים fx ותגיד שאין הבדל ה 1600 על 1200 עם פילטרים.

ועמרי, אתה מתבסס על כתבות וכתבות וכתבות תעבור לפורומים בחול, אפילו תפתח טראד כזה כזה בכל פורום נורמאלי בעולם (אתה מאוד מוזמן לעשות את זה, אני יוותר על השאלה הזאת) ותקבל תשובה כמו שקיבלת ממני.

כל עוד יש לך כרטיס מסך חזק ההבדל המעבד הוא משמעותי, אין מה להכניס למילה אחת את ה 3000 ואת ה 57 ולהגיד שההבדל בינהם הוא רק בזמני טעינה

זה טעות מיסודה, ונוגדת את כל עולם החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איבדתי אותכם מזמן עם הבאנצים הלא סיננטטים האלו.

תן לי באנץ שעובד אצלך (ולא מבוסס על דמו) ואני יריץ אותו עם מכפלה נמוכה וגבוהה כמו מקודם.

כרגע אני עם 6800gt, תרצה ויהיה מצב בשבוע הבא אני יוכל לעשות את זה עם gtx ולקראת סוף שבוע אני מקווה שגם עם x1800xt

שם המעבד הרבה אבל ממש הרבה יותר חשוב ומשמש כצוואר בקבוק רציני, אני לא יודע כמה ה 6800 יצליח להתמודד עם רזולוציות כאלו ו aa af גבוההים

אז יש מצב ששם המערכת לא תשנה כי הכרטיס עצמו לא עומד בעומסים, כמו שכתוב בפירוש בלינק שנתת שאם יש לך 7800 ואין לך מעבד חזק - כל העסק מסורס משמעותית, זה דומה לזה - ובקיצוניות - שתשים על המערכת שלך איזה grforce 5300 ואז תשים fx ותגיד שאין הבדל ה 1600 על 1200 עם פילטרים.

ועמרי,  אתה מתבסס על כתבות וכתבות וכתבות תעבור לפורומים בחול, אפילו תפתח טראד כזה כזה בכל פורום נורמאלי בעולם (אתה מאוד מוזמן לעשות את זה, אני יוותר על השאלה הזאת) ותקבל תשובה כמו שקיבלת ממני.

כל עוד יש לך כרטיס מסך חזק ההבדל המעבד הוא משמעותי, אין מה להכניס למילה אחת את ה 3000 ואת ה 57 ולהגיד שההבדל בינהם הוא רק בזמני טעינה

אם אתה יכול תבדוק את המעבדים על משחק 2 על ההגדרות הכי גבוהות שה6800GT שלך יכול להחזיק ותן פה תוצאות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול תבדוק את המעבדים על משחק 2 על ההגדרות הכי גבוהות שה6800GT שלך יכול להחזיק ותן פה תוצאות :xyxthumbs:

לבדוק מה ?

הבאצץ של bf2 מבוסס על הדמו, לא מוכן לעבוד לי על הגירסא המלאה, הוא רוצה שאני יסיר אותה וישים את הדמו, ולזה אני לא מוכן.

ותכלס אני עדיין המום שאני מנסה להוכיח שמעבד כן חשוב למשחקים ושיש הבדלים בין אטלון 3000 ול fx57 בפריימים ולא רק בזמני טעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו

אז תסביר לי את הביקורת של ה7800

עברתי שם דף, דף

אמנם בסיכום הם כתבו שצריך מעבד חזק

אבל לאורך כל הביקורת, ההבדלים בין המעבדים ברזולוציות גבוהות+פילטרים היו זניחים.

ועמרי, אתה מתבסס על כתבות וכתבות וכתבות תעבור לפורומים בחול, אפילו תפתח טראד כזה כזה בכל פורום נורמאלי בעולם (אתה מאוד מוזמן לעשות את זה, אני יוותר על השאלה הזאת) ותקבל תשובה כמו שקיבלת ממני.

אז על מה אני אתבסס אם לא על כתבות?

יש להם סיבה להטעות ככה קוראים (וללכת נגד עולם החומרה ;) )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו

אז תסביר לי את הביקורת של ה7800

עברתי שם דף, דף

אמנם בסיכום הם כתבו שצריך מעבד חזק

אבל לאורך כל הביקורת, ההבדלים בין המעבדים ברזולוציות גבוהות+פילטרים היו זניחים.אז על מה אני אתבסס אם לא על כתבות?

יש להם סיבה להטעות ככה קוראים (וללכת נגד עולם החומרה ;) )?

מתבססים על מציאות אם אפשר , את זה אני עושה ומרגיש את החומרה, וניסיון ואפילו מעט ידע.

בסדר אני יסביר לך את הכתבה הזאת ואת כל התכלס ובכלל את הנקודה של הכתבה:

בגדול זה די פשוט, תמיד יהיה חלק ש"ידפוק" את הביצועים במשחקים.

אם הכרטיס מסך לא מתמודד עם רזולוציות אז מן הסתם המערכת לא סוגרת לו את הפינה ועושה את זה במקומו.

צוואר בקבוק במקרה הזה הוא הכרטיס מסך, שים איזה מעבד שאתה רוצה לא תראה הבדל, מן הסתם.

שים כרטיס שיודע להתמודד עם מה שיש ואז תראה כמה שווה המעבד, ההבדלים יהיו משמעותיים ואני אישית שיצא לי לעבוד עם

לא מעט ולא מעט כרטיס מסך יודע ומרגיש מה ההבדלים.

לסיכום הכתבה ועולם המדיה :

כדי לקבל את המירב מכרטיס המסך החזקים יש צורך במעבד חזק וכמה שיותר חזק יותר טוב, יש הבדל ולא של פריים ספורים כמו שטענת

למעבד יש חלק וחלק אינטגרלי בכל המערכת וזה כולל זיכרונות וכמובן את הכרטיס מסך.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתבססים על מציאות אם אפשר , את זה אני עושה ומרגיש את החומרה, וניסיון ואפילו מעט ידע.

בסדר אני יסביר לך את הכתבה הזאת ואת כל התכלס ובכלל את הנקודה של הכתבה:

בגדול זה די פשוט, תמיד יהיה חלק ש"ידפוק" את הביצועים במשחקים.

אם הכרטיס מסך לא מתמודד עם רזולוציות אז מן הסתם המערכת לא סוגרת לו את הפינה ועושה את זה במקומו.

צוואר בקבוק במקרה הזה הוא הכרטיס מסך, שים איזה מעבד שאתה רוצה לא תראה הבדל, מן הסתם.

שים כרטיס שיודע להתמודד עם מה שיש ואז תראה כמה שווה המעבד, ההבדלים יהיו משמעותיים ואני אישית שיצא לי לעבוד עם

לא מעט ולא מעט כרטיס מסך יודע ומרגיש מה ההבדלים.

לסיכום הכתבה ועולם המדיה :

כדי לקבל את המירב מכרטיס המסך החזקים יש צורך במעבד חזק וכמה שיותר חזק יותר טוב, יש הבדל ולא של פריים ספורים כמו שטענת

;D

אם כל הידע שלך במעבדים יש לי שאלה מה אתה ממליץ על כפול 4200 או על חד 4000?(למשחקים) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה כל הקטע שאין כזה כרטיס. (עדיין)

אז מה נותן FX57+7800GTX כשאתה יכול לקבל (כמעט) אותם ביצועים עם 3200+7800GTX? (שוב, כרגע)

מן הסתם מי שיש לו כרטיס מסך חזק לא ישחק ברזולוציות של 800*600 (וגם כנראה שלא ב1024*768)

קרוב לוודאי שהוא גם יפעיל פילטרים, ומה יהיה בעצם ההבדלים בין המעבדים? פריים? שניים?

סיכום הכתבה ועולם המדיה :

עדיין לא ברור לי למה אתה טוען את זה אם בכל מקרה צוואר הבקבוק הוא כרטיס המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הידע שלך במעבדים יש לי שאלה מה אתה ממליץ על כפול 4200 או על חד 4000?(למשחקים) :xyxthumbs:

היי אני לא מבין , אני סתם מנחש ;D

אני מזה לא רוצה לפתוח את הדיון הזה על כפולי הליבה כי אז החצי השני של הפורום יאכל אותי ;D

תכלס מבחינה יבשה יבשה אני יכול להגיד שבמשחקים ה 4000 יהיה יותר טוב, לא משנה בקצת או הרבה.

מבחינת אוברקלוקר ה 4000 כנראה יהיה טוב ביותר מהמעט, וה 4200 יהיה סיוט.

מבחינת בן אדם שלא עושה אובר אז ההבדל של ה 200mhz וחצי מגה קאש שוליים מאוד, ולדעתי ה 4200 עדיף.

מבחינת אדם שיש לו עוד כמה דברים חוץ ממשחקים אז ה 4200 יהיה עדיף.

זה מאוד מאוד תלוי . :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...