מפרט לעבודה משרדית, מקסימום 3000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לעבודה משרדית, מקסימום 3000 ש"ח

AmirNadav

Recommended Posts

לא מריץ משחקים?

חחחחח, עוד אחד.

כל מה שהוא פחות מגיפורס 6200 הוא זבל שאין לקנות אותו בשום מקרה.

הבנאדם רוצה רק להריץ משחקים, ואני סחבתי את הGEFORCE MX 200 הקטן שלי לאורך שלוש שנים. אז מה אם לא רואים הכי טוב, הגרפיקה זה לא כל המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מריץ משחקים?

חחחחח, עוד אחד.

כל מה שהוא פחות מגיפורס 6200 הוא זבל שאין לקנות אותו בשום מקרה.

הבנאדם רוצה רק להריץ משחקים, ואני סחבתי את הGEFORCE MX 200 הקטן שלי לאורך שלוש שנים. אז מה אם לא רואים הכי טוב, הגרפיקה זה לא כל המשחק.

אולי מעלה אבל איכות חרא.גיפה 2 בכלל לא מעלה את רוב המשחקים אז אל תדבר שטויות כי היה לי תכרטיס הזה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Yusmart לא כאלה דווקא, אם כי תלוי איזה דגם ספציפי, אתה בטח יכול לראות אותם בכל אחד מסניפי החנות.

האחריות צריכה להיות 3 שנים כמו על כל מסך, רק אל תשכח לברר מה האחריות שלהם לגבי פיקסלים מתים.

לוחות אם עם כרטיס מסך מובנה מומלצים פחות, ויותר נוטים לתקלות.

בכל מקרה לא כדאי להסתמך על כרטיס מסך מובנה אם מתכוונים להריץ את המסך ברזולציית ה-native שלו שהיא 1280x1024.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Yusmart לא כאלה דווקא, אם כי תלוי איזה דגם ספציפי, אתה בטח יכול לראות אותם בכל אחד מסניפי החנות.

האחריות צריכה להיות 3 שנים כמו על כל מסך, רק אל תשכח לברר מה האחריות שלהם לגבי פיקסלים מתים.

לוחות אם עם כרטיס מסך מובנה מומלצים פחות, ויותר נוטים לתקלות.

בכל מקרה לא כדאי להסתמך על כרטיס מסך מובנה אם מתכוונים להריץ את המסך ברזולציית ה-native שלו שהיא 1280x1024.

את זה לא ידעתי...

אז עכשיו אני תקוע על כ.מסך-

הנה המפרט עד כה-

compdani0vr.png

והמסך הזה:

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1050

וצריך כ.מסך-

אז בסוף משתלם הmx440 או לא? :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא ידעתי שלא מומלץ להסתמך על כרטיס מסך מובנה ברוזולציה כזאת, אבל לא הסברת למה בדיוק זה ככה.

ה-MX 440 מומלץ רק אם התקציב מאוד מאוד מוגבל. תוך שנתיים הוא לא יריץ משחקים כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא ידעתי שלא מומלץ להסתמך על כרטיס מסך מובנה ברוזולציה כזאת, אבל לא הסברת למה בדיוק זה ככה.

ה-MX 440 מומלץ רק אם התקציב מאוד מאוד מוגבל. תוך שנתיים הוא לא יריץ משחקים כמעט.

תוך שנתיים?כבר היום משחקים לא עולים עליו.טעות לקנות כרטיס כל כך ישן כשיש 9550 ב300 שקל!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות.

הרבה משחקים עולים בתצורה מינימלית על הכרטיס הזה.

הנקודה נכונה, ה9550 יחזיק להרבה יותר זמן ויספק הרבה יותר עוצמה. אבל אם אין תקציב צריך להתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

קודם כל, אני רוצה לאמר שכנראה נלך על המפרט הזה וכרטיס מסך GIL 9550...

אני רוצה להודות ל:

Evman007

OF

LiorP23

nice

slimshady21

biodome

תודה רבה לכולכם שהשתתפתם בדיון ועזרתם לי לא לבזבז כסף, תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם..

אחרי התחבטויות והתלבטויות שונות, החלטתי לעשות פה דאבל פוסט, מאחר ואני רוצה לשאול שאלה באותו נושא וחבל סתם לפתוח עוד ת'רד, אז אני מתנצל מראש על הדאבל פוסט הלא חוקי הזה.

עכשיו,

המשפחה החליטה, שרוצים מסך 17" ולא 15" [ג'ננה משפחתית :<].

לכן, אשמח אם תביאו לי מסך 17" LCD, עד חריגה של 150 שקל מהמסך המקורי (1300 ¤).

תודה רבה , שבוע טוב, ושנה טובה לכו-לם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...