מפרט לעבודה משרדית, מקסימום 3000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לעבודה משרדית, מקסימום 3000 ש"ח

AmirNadav

Recommended Posts

אם אין יציאת טלביזיה נראה מה נעשה, קודם כל תבדוק.

ומסך LCD בהחלט צריך להחזיק להרבה זמן. בכלל מסכים יכולים להשאר במיטבם זמן רב.

וזמן התגובה משנה רק למשחקים ולסרטים, לכל השאר זה לא משנה בגלל ששום דבר לא זז כל כך מהר.

זה מחשב טוב, אהבתי את הסגנון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן בטח, SFF.......

- ואולי המפרטים שהוא הביא הם לא הכי טובים בעולם, אבל רק בשביל שימושים משרדיים מה רע? הוא לא צריך איזה מסך חייתי עם 8MS וכל זה, מספיק רכיבים מינמליים, לא? כמובן חוץ מהספק המזוויע למעלה, שעוד ישרוף את המחשב.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..

סלימשיידי- הספק של HEC לא איכותי? במחשב שלי יש לי את הHEC 475 2-fans  והוא אחלה, ולבת דודה שלי יש את המארז HEC הזה עם הספק 300W, וזה אחלה,  אתה אומר שזה לאטוב?

NICE- ביררתי , אין בכ.מסך שעל הלוח יציאת .

אז מה לעשות? איזה כרטיס לקחת?

ואני שמח שאהבת את הסגנון :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..

סלימשיידי- הספק של HEC לא איכותי? במחשב שלי יש לי את הHEC 475 2-fans והוא אחלה, ולבת דודה שלי יש את המארז HEC הזה עם הספק 300W, וזה אחלה, אתה אומר שזה לאטוב?

NICE- ביררתי , אין בכ.מסך שעל הלוח יציאת .

אז מה לעשות? איזה כרטיס לקחת?

ואני שמח שאהבת את הסגנון :}

מה אתה רוצה? מי דיבר על הHEC?? דיברתי על המארז הראשון שהבאת , ה-MIDI ATX PFC וכל המארזים המסריחים האלה שמנסים לדחוף לכל אחד בזול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? מי דיבר על הHEC?? דיברתי על המארז הראשון שהבאת , ה-MIDI ATX PFC וכל המארזים המסריחים האלה שמנסים לדחוף לכל אחד בזול...

אה, כן גם אני ידעתי שהוא גרוע, אבל חשבתי שאפשר להתפשר :}.

עריכה:

nice אני חשבתי יותר בכיוון של 9250SE או משהו...

כי ישחקו במחשב משחקים קלילים במיוחד, ל HL2 ודום, אבל אולי פיפא וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אה.

דברים כאלה צריך להגיד.

http://web.zap.co.il/models.asp?Sog=C-GraphicCard&DB58426=128836&DB68813=128830&pageInfo=3

אם תרד הכי למטה ברשימה תראה את הכרטיס היחיד שעולה פחות ממאתיים ויכול להריץ משחקים קלים.

נראה לי שזה הכי זול שיש ( חוץ ממשומש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אה.

דברים כאלה צריך להגיד.

http://web.zap.co.il/models.asp?Sog=C-GraphicCard&DB58426=128836&DB68813=128830&pageInfo=3

אם תרד הכי למטה ברשימה תראה את הכרטיס היחיד שעולה פחות ממאתיים ויכול להריץ משחקים קלים.

נראה לי שזה הכי זול שיש ( חוץ ממשומש).

ה-MX4000 יותר טוב מה-MX440??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שאתה רוצה כרטיס יקר יותר.

אבל למה 5200? ה5200 הוא באותה רמה כמו ה-MX 440. הוא רק עולה יותר.

הוא אמנם תומך בטכנולוגיה חדשה יותר, אבל בכרטיס כזה חלש לא יעשה בה שימוש בכל מקרה.

הצעד הבא אחרי ה-MX 440 הוא ה4200 (מה שיש לי) אבל הוא יעלה הרבה כסף בגלל שפה זה ישראל ודברים עולים הרבה כסף בלי סיבה.

יש 9250 ב220 שקלים אבל למען האמת אני לא יודע כלום על הכרטיס הזה (תשאל בפורום כרטיסי מסך).

http://web.zap.co.il/models.asp?Sog=C-GraphicCard&orderby=price&DB58426=128836&pageInfo=10

רמת המחירים הבאה היא 300 שקלים ומעלה

ה-4000 הוא לא שם שני ל- 440 MX ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו שוקלים את האופציות, או שנלך על RAGE, או שנלך על 9250. אני לא חושב שנשקיע ב9550.

אגב, אני יודע שזה לא קשור אבל לא מצאתי לאן לשייך את זה- אני משתמש בפיירפוקס ואני לא מצליח להתחבר למשתמש שלי, "בדוק הגדרות cookies", אני מגיב כרגע מהאקספלורר .. למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אז נראה לי אני כבר אקח mx440 מKSP...

אין להם MX440 יש להם 4000 והוא בקושי מעלה משחקים.9550 אפשר כבר למצוא בפחות מ350 שקל.תקשיב לי ותשקיע עוד 100-150 שקל כי אתה תתחרט בגדול אם תקנה גיפה 4 או 5200.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...