כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

מצטער בורג, מה שאתה עושה הוא בלתי חוקי ברוב הדיסקים.

אם יש הגנה לדיסק אסור לך לפרוץ אותה, אפילו לצרכים אישיים.

ובתי משפט פוסקים כל הזמן בכל רחבי העולם שאסור לך להעביר קבצים למחשב אפילו לצרכים אישיים.

אסור לך לגבות דיסקים.

אתה מדבר שטויות!

מותר ליצור גיבויים של דיסקים של מוסיקה, סרטים בפורמט , משחקי מחשב, וכו' לצרכים אישיים.

בית המשפט פסק כי זה מותר וחוקי.

דרך אגב, לדיסקים של מוסיקה אין הגנה. לא שאני יודע עליה, בכל אופן.

בנוסף לכך, אם אתה אומר שאסור להעביר למחשב קבצי לצרכים אישיים, אז למה המשטרה לא עוצרת את כל מי שמסתובב ברחוב עם נגן MP3?

כבר פעם שניה שאתה אומר את זה ועדיין לא הבנתי את הנקודה שלך.

אין פה שום קשר לעניין פסיכולוגי,

80 שקל לדיסק אחד מול 200 שקל ל-5 דיסקים, נניח... אין פה שום קשר ל"בחינה פסיכולוגית", מבחינה מתמטית זה פשוט יוצא יותר זול ולכן הם מוכנים לקנות..

מה כ"כ קשה להבין? :nixweiss:

אני אומר שנגיד ואדם מסויים רוצה לקנות דיסק של מוסיקה. אז הוא יכול ללכת לחנות ולקנות את הדיסק ב-80 שקל. אבל מה? המחיר נראה לו גבוה מדי, אז במקום זה הוא יוריד את הדיסק מהאינטרנט ולא ישלם אפילו לא שקל אחד. לעומת זאת, אם המחיר של דיסק היה רק 15 ש"ח, אז אותו אדם היה הולך לחנות וקונה אפילו 10 דיסקים ב-150 ש"ח, כך שיוצא שגרמת לאותו אדם שלא הסכים לשלם לך מקודם אפילו לא שקל אחד להוציא 150 ש"ח. מבחינה מתמטית זה יוצא יותר זול. אבל, יש כאן גם אלמנט פסיכולוגי. אם לאותו אדם היו מלכתחילה 150 ש"ח להוציא על דיסקים למוסיקה, אז בעיקרון הוא היה יכול לקנות דיסק אחד או שניים, ואת השאר להוריד באינטרנט. אבל, כאן האפקט הפסיכולוגי משחק תפקיד וגורם לו שלא לקנות בחנות אפילו לא דיסק אחד, ולהוריד את כל הדיסקים באינטרנט באופן פיראטי.

בנוסף לכך, מחיר נמוך באופן משמעותי משפיע על אנשים באופן פסיכולוגי לקנות כמות יותר גדולה במחיר יותר נמוך משמעותית ליחידה, ובעצם להוציא בסה"כ יותר כסף מכפי שהם התכוונו להוציא מלכתחילה.

ענקודר, יש הבדל קטן בין מה שבורג אומר למה שאתה התכוונת,

אם ישווקו דיסקים למשל במחירים ובתנאים שבורג אמר ע"ע נגיד 5 דיסקים ב200 שקל מול דיסק אחד ב60 שקל, זה מכריח אנשים לקנות במכה 5, כלומר ככה החרבה יכולה להיות בטוחה שהיא לא תפסיד, ואם סתם היו מורידים את המחיר של דיסק אחד, המכירות לא היו עולות בהכרח פי 5.

אבל ברמת העקרון זה באמת מאוד דומה לפשוט מחיר יותר זול לדיסק.

אני התכוונתי להוריד את המחיר של דיסק מוסיקה בודד ל-15 ש"ח ליחדה, ולא למכור חבילה של כמה דיסקים במחיר מוזל.

אמנם, אנשים אולי לא יקנו הרבה דיסקים במכה אחת, אבל ללא ספק הם יבקרו בחנויות המוסיקה לעתים יותר תכופות (או יזמינו עותקים חוקיים דרך האינטרנט), ויקנו בסה"כ הרבה יותר דיסקים בשנה.

אתה חושב על ה- DMCA, אין חוק כזה בארץ. אם מותר ליצור עותק, זה מותר גם אם יש הגנה. אם אסור, זה אסור גם אם אין הגנה.

מה זה DCMA? זה קשור ל- של Intel?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

Digital Millenium Copyright Act, חוק זכויות היוצרים החדש של ארה"ב, שקובע, בין השאר, שפיצוח הגנה שנועדה למנוע העתקת יצירה שמוגנת ע"י זכויות יוצרים הוא בלתי חוקי.

למיטב ידיעתי, בית המשפט בארץ מעולם לא פסק בסוגיית עותקי הגיבוי, אם כי לפי לשון החוק, הסיכוי שיאשרו העתקת משחקים נמוך מאוד לדעתי.

לדיסקים מסויימים של אודיו יש הגנה. אלא מה, היא פוגעת בעיקר במי שקונה אותם - לי, למשל, יש שני דיסקים שקניתי ואני לא יכול לנגן בגלל ההגנה הזו. אבל הצלחתי הפוך אותם לקבצי mp3 בעזרת צורב ה- של חבר, שכן יכול לקרוא אותם, ורק כך אני יכול לשמוע אותם. במילים אחרות, כל פיראט יכול להעתיק אותם, אבל חלק מהרוכשים כחוק לא יכולים לשמוע... יופי של הגנה.

ולמה לא עוצרים בעלי נגנים? אולי כי ישנם קבצי חוקיים, למשל כאלו שקנית או שיצרת בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת...

::)

ובכל מקרה, אתה זה שלא קורא את מה שאנשים כותבים. חצי מהת'רד הזה מלא בקשקושים של ילדים שמנסים להראות כמה שהורדות זה בעצם עשיית צדק ותיקון עוולה.

אני חושב שגם אם אותם "ילדים" מורידים כדי לחסוך כסף למקדונלדס הרי שבסופו של דבר התוצאה הסופית תביא לדעתי לתיקון של עוולה.

אה, ואם אתה עוד מחפש מי מצדיק את האתרים - קח לדוגמה את גאון הדור בלוסקיי.

ואני דוקא חושב שבלוסקיי אומר גם דברים של טעם. למה אתה חושב שהדעה שלך יותר טובה או יותר נכונה?

תוקף מוסרי או לא, זה נתון לויכוח. אבל יש להן זכות חוקית לתבוע - הן בעלות זכויות היוצאים, והן יכולות לתבוע את מי שמפר אותן.

הם יכולים לעשות מה שהם רוצים. ומה לעשות, גם הגולשים (וכל אחד מהטעמים שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הכל: פעם הבאה, אל תגיב בבקשה בתוך הציטוט, מעצבן להגיב לזה חזרה...

לפי שורות:

(1) איזה תוצאה סופית? אתה חושב שאם אנשים יורידו משהו טוב יצא מזה בסוף?

(2) למה? כבר הסברתי, ואין לי כח לכתוב שוב. אנשים פה (וכנראה גם אתה) גם ככה לא מבינים, או מבינים ומסרבים לקבל. either way, להסביר עוד פעם יהיה מיותר.

(3) לא, הגולשים לא יכולים לעשות מה שהם רוצים. ההבדל הוא קטן - החברות פועלות לפי החוק, הגולשים מפירים אותו. plain & simple.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) כבר יוצא. יש מהומה, הנושא עולה לתודעה הציבורית, יש מאבק ויתכן שינוי.

ב) ;D

ג) עובדה שכן. הגולשים עושים מה שהם רוצים, כולל אותך ולמרות שזה לא חוקי (אבל מצווה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים נועדו אך ורק לעשירים. זה בעצם אומר, עני? לך שחק פקמן. ::)

לא פקמן אלא GTA2.

חברות המשחקים והמוזיקה הן לא שירותי רווחה. אם אין לך כסף למשחקים חדשים אתה לא יכול לבוא אליהם באמירה של:"זה רק לעשירים ומה אני יעשה?" בדיוק כמו שאתה לא הולך לפיוניר ואומר לה שמסכי הפלזמה שלה יקרים מדיי. אם אין לך כסף לפלזמה, אתה קונה CRT. אם אין לך כסף ל--SA, אתה מוריד בחינם ובאופן חוקי GTA2. בשום מקרה אין לך זכות לגנוב. לא משנה כמה המצב לא צודק, ומפלה. משחקי מחשב זה מותרות, אז תפסיק לשחק אותה מת מרעב שעוד שניה מקים את "כיכר הלחם2"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג) עובדה שכן. הגולשים עושים מה שהם רוצים, כולל אותך ולמרות שזה לא חוקי (אבל מצווה).

אל תהיה חוכמולוג.

התכוונתי לא יכולים מבחינה חוקית, לא מבחינה טכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פקמן אלא GTA2.

חברות המשחקים והמוזיקה הן לא שירותי רווחה. אם אין לך כסף למשחקים חדשים אתה לא יכול לבוא אליהם באמירה של:"זה רק לעשירים ומה אני יעשה?" בדיוק כמו שאתה לא הולך לפיוניר ואומר לה שמסכי הפלזמה שלה יקרים מדיי. אם אין לך כסף לפלזמה, אתה קונה CRT. אם אין לך כסף ל--SA, אתה מוריד בחינם ובאופן חוקי GTA2. בשום מקרה אין לך זכות לגנוב. לא משנה כמה המצב לא צודק, ומפלה. משחקי מחשב זה מותרות, אז תפסיק לשחק אותה מת מרעב שעוד שניה מקים את "כיכר הלחם2"

תראה, מצד אחד אתה צודק. אבל בכל זאת, 300 שקל למשחק זה דיי יקר, בהתחשב בעובדה ששבוע, שבועיים והסיפור נגמר (ברוב המשחקים).

אם אתה גיימר, אתה מודע לעובדה שזה עסק יקר? האמת דיי יקר... אם אתה תקנה את המשחקים ואתה גיימר, זה יגמר בסופו של חודש ב-800 שקלים~.

אני לא יודע מי יכול להרשות לעצמו את הסכום הזה.

תראה, אני לא עני - אני מודה ומתוודה, אבל בכל זאת, כסף לכל התכנים שאני רוצה אין לי. אמנים שאני קשור אליהם ומעריך אותם, אני קונה את הדיסקים שלהם. אם אני רוצה איזה סינגל או איזה שיר, ואני לא צריך את כל הדיסק, אז אני מוריד.

אני כן הולך לקולנוע, וזה למרות המחירים המפלים של הסרטים. אני הולך לקולנוע פעמיים בחודש~, במצב שלא היה , הייתי יכול להנות מ-2 הסרטים האלו רק, מסקנה = בסביבות ה-70 שקלים שאני מבזבז על קולנוע בחודש. כאשר יש לי , המצב אותו דבר, החבר'ה בקולנוע רואים ממני 70 שקלים בחודש ולא יותר.

מסקנה=בזכות האינטרנטאני מקבל יותר תכנים ואף אחד לא מפסיד. אתה יכול לקרוא לזה גניבה, אבל המציאות היא שאין להם שום הפסדים איך שלא תסתכל על זה...  

כל החברות התובעות האלו רוצות דבר אחד וזה לשלוט על הכיס של הצרכן. הן רוצות להחליט לאיזה תכנים יחשף הצרכן ולאיזה לא, דוגמא לכך התחנות הצבאיות, אני לא יודע אם אתה שומע אותם או לא, אבל יש להם Playlist מאוד מצומצם. בלי , אתה תשמע רק מה שהפלייליסט של גל"צ מציע לך. (שדרך אגב, הפלייליסט הזה זהה כמעט בכל התחנות, הן פשוט משתפות פעולה.) אתה רוצה לשמוע רוניסופרסטאר? Go For it! אני לא מעוניין לשמוע שומסטאר, הטעם המוזיקאלי שלי קצת שונה...

אני לא מעוניין שאיזה "מר נבוט" אחד יכתיב לי מה לשמוע עם התעשייה השמנה והמשומנת שלו, לא ולא.

ועם המחירים של הדיסקים, זאת בכלל לא שאלה אם לקנות או לא, מהתבוננות קצרה בחנות דיסקים אתה תבין שהתשובה היא לא!

אני פשוט משלים לי את אוצר התכנים שלי דרך ... ואני לא ארגיש רגשות אשמה על כך, כי אני לא גנב, ובחיים לא אגנוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOPGUN

אני חכמולוג? על מה הדיון שלנו? על תיאוריה פילוסופית כזו או אחרת? לא ידידי - על חוק נטול שיניים ומערכת שהתנהגותה לא מקובלת על הציבור. הגולשים מצביעים עם ה IP שלהם. אי אפשר לאכוף את ה"חוק". אי אפשר לחסום את ההורדות אם כי אפשר להקשות עליהן, מה שיוביל בסופו של דבר לשיטות יותר מתוחכמות לעקוף את המכשולים או לחזרה לשיטת הבסטות, לא עוזרת העבודה על המצפון של הגולשים, לא יעזור לאסור קבוצה כזו או אחרת. הדבר היחידי שיעזור זה לשנות את המערכת. אין תחרות למיקרוסופט כי הם באופן "חוקי" בעזרת של עו"ד ממולחים מונעים אותה? הנה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המציאות היא שאין להם שום הפסדים איך שלא תסתכל על זה... 

אני לא מעוניין שאיזה "מר נבוט" אחד יכתיב לי מה לשמוע עם התעשייה השמנה והמשומנת שלו, לא ולא.

אני פשוט משלים לי את אוצר התכנים שלי דרך ... ואני לא ארגיש רגשות אשמה על כך, כי אני לא גנב, ובחיים לא אגנוב!

קודם כל, מצטער לנפץ לך את האשליות, אבל אתה גנב. wake up, dickhead.

שאלה: אתה משתמש בתוכנות שיתוף? ::)

ומסתבר שאתה גם אדיוט.

אם אחרי כל מה שאמרנו אתה עדיין שואל את זה, אתה פשוט מטומטם.

אתה בושה לאתר, לציבור הגולשים הישראלי ולמין האנושי כולו.

אני חכמולוג?

כן. כאילו שחשבת שהתכוונתי שגולשים לא יכולים להוריד תכנים.

ונניח שאי אפשר לאכוף את החוק (אפשר, פשוט לא ריאלי), זה לא אומר שהוא לא קיים. וזה לא אומר שמי שעובר עליו לא ביצע פשע. אתה יכול לבכות עד מחר שהחוק לא צודק, שהיישום שלו לא מוסרי, בלה בלה בלה. עד שהוא ישתנה, אתה (וכל מי שמוריד, כולל אותי) גנב. ואם להיות לגמרי כנה, גנב די עלוב... לגנוב משהו שנמצא פתוח ומוזנח זו לא חוכמה כזו גדולה...

חבר'ה, עזבו.. זה חסר סיכוי.

like running on the special Olympics...

ולכן זאת התגובה האחרונה שלי ב"דיון" האידיוטי הזה.

knock yourselves out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן. כאילו שחשבת שהתכוונתי שגולשים לא יכולים להוריד תכנים.

ונניח שאי אפשר לאכוף את החוק (אפשר, פשוט לא ריאלי), זה לא אומר שהוא לא קיים. וזה לא אומר שמי שעובר עליו לא ביצע פשע. אתה יכול לבכות עד מחר שהחוק לא צודק, שהיישום שלו לא מוסרי, בלה בלה בלה. עד שהוא ישתנה, אתה (וכל מי שמוריד, כולל אותי) גנב. ואם להיות לגמרי כנה, גנב די עלוב... לגנוב משהו שנמצא פתוח ומוזנח זו לא חוכמה כזו גדולה...

2) ולכן זאת התגובה האחרונה שלי ב"דיון" האידיוטי הזה.

knock yourselves out.

1) זה מה שנקרא SELF ESTEEM :xyxthumbs: לטעמי, הגונב מגנב בן אם אמא של כל הגנבים (בחליפות), פטור.

2) יש לך חלק לא קטן בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שכולכם נהייתם אזרחים למופת, מה לעשות... כולם יודעים שיש חוקים שלא אוכפים ולא נאכפים והם חוקי סרק, ככה זה גם פה...

על תוכנית ששודרה פעם אחת ולא תשודר יותר כנראה גם יש זכויות יוצרים, אבל איזה עבירה או עוגמת נפש או הפסד כספי (כמו שכולכם אוהבים לצעוק "גניבה" בצורה פטאית) אתם גורמים כשאתם מפיצים את אותה תוכנית באינטרנט ? אתם לא.

אתם יודעים מזה גניבה כמישהו מוריד שיר שרץ כל היום ברדיו אבל למשל כשאתם נוסעים באוטו בכביש הציבורי ויש באמצע הרחוב מסך ענק שמריץ פרסומות לשמפו זה בסדר... זה חוקי... זה מקובל על כולם... אף אחד לא מתקומם, אני חושב שזה הרבה יותר חמור שגונבים את המרחב הציבורי והכל הופך להיות פרסומת.

כל בנאדם שני עסוק במדינה הזאת איך לזיין את מס הכנסה אבל להוריד שיר ? וואי... חבל על הזמן איזה נזק נגרם !

נראה לכם שילד בן 10 שמוריד מאות שירים בחודש מסוגל לשלם עליהם ולקנות את הדיסקים שבהם מופיעים כל השירים האלו ? אין מצב, וזה גם לא יקרה.

ותקראו לזה במליון שמות אבל גניבה זה לא, מי שמעתיק דיסקים ומוכר בשוק זאת גניבה, אבל כשאתה מוריד שיר אתה לא גונב שום דבר מאף אחד, הלחן נשאר של היוצר, הסאונד נשאר של היוצר וגם המילים לא נגנבות, הכל שלו.

וגם ככה רוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם לקנות את הדיסקים האלה אז הפסד ענק גם ככה לא יווצר לרוב היוצרים והם רק יקבלו עוד פרסום ועוד חשיפה ליצירה שלהם.

כל אחד פה מביא לי איזה פסוק 100004 בפסיקה #9900000123 בבית המשפט המחוזי הפדרלי במדינת קולורדו אבל זה לא מעניין אף אחד, גם בארץ לא על כל דבר יש תקדים ולא הכל כתוב בחוק, החוק היבש כל כך יבש שהוא כבר התפורר ועף עם הרוח... החוקים האלה לא הולכים להאכף ולא מעניין אף אחד לאכוף אותם כי אין בזה טעם.

רוב זכויות היוצרים בכלל נועדו בשביל שלא יגנבו את הלחן ואת המילים או לא יעתיקו קטעים מסרטים ומהטלויזיה בלי רשות ההפקה, אלה זכויות היוצרים... אני יודע כשאני עבדתי עם גרפיקה והיו אנשים שלקחו מודלים ממשחקים אחרים והכניסו אותם למנוע של HL בפורומים סגרו להם את הת'ראדים בגלל שזה לא חוקי וזאת הפרה של זכויות הקניין הרוחני של היוצר האחר שעשה אותם - פה נכנסים זכויות יוצרים.

או כשמישהו עושה קאוור לשיר אחר ומפיץ אותו בדיסק וכל היום משמיעים אותו ברדיו והדיסק מוכר מליונים אבל המבצע המקורי והתמלילן לא רואים אגורה - זאת הפרה של זכויות יוצרים וזאת גניבה.

כשאתה שומע שיר של מישהו מבלי לקנות את הדיסק ולא מהרדיו - אתה לא גונב.

ויש גם מליון שירים שאי אפשר לשמוע אותם דרך דיסקים כי אי אפשר להשיג את הדיסקים האלה בארץ, מה תגידו על זה ?

כולם יודעים שזה מקובל להקליט תוכניות רדיו וגם שם יש שירים שגם אם תריצו מאה פעם את הקלטת לא ינתנו למבצעים שלהם תמלוגים אבל זה דבר מקובל, גם הילדים של שופטי בית המשפט העליון עושים את זה וגם הילדים של מפכ"ל המשטרה אני מאמין.

החוקים הקיימים במסגרות הקיימות לא תופסים יותר לשום דבר, יש מציאות אחרת בשטח, כולם יודעים את זה, כולם לא מתייחסים לחוקים האלה, המשטרה לא מתיחסת לחוקים האלה וזה המצב הקיים, אתם רוצים לשחק אותה צדיקים... בבקשה, אני קורא לכם פראיירים.

אני לא מרגיש רע שאני מוריד שיר או הופעה חיה מהאינטרנט ואני גם בכלל לא מרגיש רע שאני קונה דיסק או משחק מפעם לפעם (מה לעשות, כולם יודעים שיש משחקים שקונים ויש משחקים שמורידים... יש משחקים שמשחקים בהם אין סוף בעולם כמו CS ומודים של HL ויש משחקים שגומרים ביום אחד כמו MAX PAYNE).

לעומת זאת יש אכיפה של המשטרה אצל עסקים שמשתמשים בכלי עבודה גנובים ועושים איתם כסף, זאת בעיה... אבל יש מונופולים כמו AUTODESK שכל עותק עולה 15000 שקל ואם אתה מוריד ועובד עם זה והמשטרה באה אחרי הלשנה אז אתה גם בכלא וגם משלם עוד מליון, אז אין גבול לסחטנות מכל כיוון, זה בדיוק אבל בדיוק כמו שהמדינה לא עושה כלום כשבונים מאחז "בלתי חוקי" על שטח של המדינה אבל כמישהו מרחיב מרפסת בתל אביב תוך שבוע מגיעה משטרה ויש כבר משפט וקנס...

לא הכל שחור ולבן, יש הרבה אפור פה... וכיף לשחק אותה צדיקים לבנים עם מאתיים דיסקים במגירה והר של קופסאות משחקי מחשב בחדר אבל העובדה ששלמתם על כל מה שהשגתם (ואני מעריך את זה) לא הופכת את כל מי שלא שילם אוטומטית לגנב ומפר חוק.

למשל, אם אני מוריד משחק שלא הופץ בארץ אני לא מפר אף חוק במדינת ובכלל בעולם, אותו דבר עם שירים...

ואם זה כן הופץ אז גם העובדה שהורדת משהו מבלי לרכוש אותו לא הופכת אותך ישר ל"גנב", בצעת עבירה על נורמה מסוימת/ספק חוק שלא נאכפת ולא תאכף ולא מזיקה לאף אחד... אם ככה תהיה כל "גניבה" (כפי שאתם קוראים לה) בעולם אז ממחר אני פותח ארגון "פשע".

ותמשיכו להתעקש שאתם פוגעים במישהו כשאתם שומעים שלו, זה רק מוציא אתכם מטומטמים.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין 50 דולר בחו"ל ל-50 דולר בארץ, לאור העובדה שבחו"ל אנשים מקבלים משכורת בדולרים (או ביורו), ובארץ אנשים מקבלים משכורות בשקלים.

משחק שעולה בחו"ל 50 דולר אמור לעלות בארץ 50 שקל.

דיסק מוסיקה שעולה בחו"ל 15 דולר אמור לעלות בארץ 15 שקל.

למי שיטען כי המחירים נקובים בדולרים מכיוון שהמוצרים מגיעים מחו"ל ואי-אפשר להוזיל אותם, אז שיסתכל בבקשה איך מיקרוסופט יכולה למכור מערכת הפעלה Windows ותוכנות במחירים נמוכים במיוחד למדינות נחשלות.

מלבד זאת, במידה והמחירים של תוכנות, סרטים ומוסיקה יהיו נמוכים וזמינים לכל כיס, אז הנורמה שזה "בסדר" להוריד תכנים פירטיים תיעלם, והמכירות של תוכנות, סרטים ושירים יזנקו במאות ואלפי אחוזים במחירים מאוד זולים, כך שהצרכנים יהנו מתכנים חוקיים וזולים והחברות לא יפסידו כסף כפי שהן טוענות, אלא הרווחים שלהן אף יעלו.

אתה כל כך צודק מה שהאנשים פה לא מבינים זה שבארה"ב השכר הוא 3000 דולר בחודש ומי שקונה משחק זה 0.01 מהמשכורת שלו ופה זה 0.1 מהמשכרות כלומר אחוז לעומת 10 אחוז יש בכלל השוואה ??

ברוסיה שהאזרחים והחברות מחזיקים 99.9 תוכנות לא חוקיות ולא שמים על החוק הורידה מייקרוסופט מחירים ל30$ את הXP שלה וואלה אנשים קנו תמכור ב30$ גם פה ותאמין לי אני הראשון שאלך לקנות .

BURTON - אתה הבן אדם היחיד בכל הפורום הזה שממש לא שווה תגובה מכיוון שאתה לא מבין דבר אחד - השוק צריך ללכת לפי האנשים ולא האנשים לפי השוק .

אנשים כמוך חיים באפיזודה חולפת וכשהם יתעוררו זה יהיה להם מאוחר .

LIONETWORK שנסגר לא היה רק אתר שמספק קבצים לא חוקיים ,להזכיר לכם מי שפיתח את הכתוביות בעברית ל DIVX היו האנשים בפורום ליון - החברות של המכשירים האלו לא ממש עניין אותם הלקוחות שלהם והופה אחרי שחברות ראו שמוצר אחד נמכר יותר מהאחר בגלל התמיכה בעברית כולם התעוררו והתחילו לפתח גם או נעזרו בפורום של ליון כדי לפתח גם למכשיר שלהם את העברית - מי הרוויח מכל זה ?? גם בעלי המכשירים וגם היבואנים שהביאו את המכשירים כי היקף המכירות גדל והלקוח מרוצה כי במקום לצרוב על שני דיסקים באיכות ירודה אתה צורב על אחד ברמה גבוהה .

קחו דוגמא קטנה כשדורשים ממך לשמוע ברדיו את רוני סתםעודסופרנעלסטארמטומטת במקום לשמוע מה שאתה רוצה כי זה וואלה מה שהכתיבו להם מלמעלה שיעזור למכירות או שירי מהליולשירהמיימון כי וואלה זה יימכור דיסקים לאומנית שאין לה כישרון בגרוש במקום להשמיע להקות ואמנים שלא נמצאים במיינסטרים ויותר טובים מהם כמו SIMPLE PLAN לדוגמא או אורן חן וסטלוס שמכרו כמויות דיסקים (גם צרובים מהבסטות ) פי אלף ממה שרוני ושירי מכרו ביחד אבל וואלה אותם לא ישמיעו - השאלה היא למה הם לא בוכים ?

הם מרוויחים כסף מההופעות שהם ומהקהל שנחשף לדיסקים שלהם גם אם הם צרובים ,והקהל שומע שהם מגיעים ליד הבית שלו הוא שמע את השירים שלהם בחינם אז הוא יילך למועדון הזה שהם מופיעים בו לשמוע אותם גם בגלל שהוא מכיר אותם וגם בגלל שהם לא נטחנים לו במוח כל היום .

אני משלם אגרה על הרדיו זכותי לשמוע מה שאני רוצה - אני אתבע את תחנות הרדיו על כך שהם לא משמיעות את זה ?? לא ,במקום אני אקום אצרוב לי דיסק עם נורמלית ואשמע את זה באוטו על זה הם רוצים לתבוע אותי??

תעשו חושבים למה לתת להם להשמיע לך מה שהם רוצים במקום שאתה תשמע מה שאתה רוצה ,מי שקרא את המאמר של נמרוד לב - "תעשייה של קומבינות" מבין מה באמת האומן מרוויח וכמה מרוויחות חברות התקליטים בעזרת הרדיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...