כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 28 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

והוא צודק.

תרגום הוא "יצירה נגזרת", כלומר יצירה שאינה מקורית אלא תלוייה ביצירה קודמת. הרי המתרגם לא כתב טקסט חדש, הוא תרגם טקסט קיים. בלי הטקסט המקורי, גם התרגום שלו לא היה קיים. לפיכך, הזכויות על התרגום הן גם של המחבר המקורי וגם של המתרגם. אי אפשר להפיץ יצירה שלה כמה בעלי זכויות בלי אישור של כולם, לכן אתרים שמפיצים תרגומים של , גם אם התרגומים נעשו במיוחד עבור האתר, מפירים זכויות יוצרים (כל עוד הפיצו את התרגומים ללא אישור מבעלי הזכויות על הסרטים כמובן).

הבהרה: הכותב אינו עורך דין, אביו לא שופט ואימו לא זונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כל הזייוני שכל האלה ! שורה תחתונה זה לא יעצור את זה שיתוף הקבצים

אליס וה"פדרציה" וכל המטומטמים האלה צריכים להפנים את זה ולהסתגל

אני במקומם היתי מתחיל להשקיע בדיסקים שהם מוצאים ,במקום שתיהיה רק רשימה של שירים בדיסק מה שלא מבדיל את זה מכל בסטה אחרת שמכבדת את עצמה

אז שיהיה בנוסף לדיסק גם פוסטר\מדבקות וכל מיני תוספות מגוונות לפי הדימויון שלהם (שהרי הוא רב מאוד אם הם מאמינים שהתביעה תעצור את שיתוף הקבצים)

כמו כן לעבוד על הערך של תמיכה באמן ולא כמו עכשיו רק לשנאה אלהם שבדרך ישירה פוגעת באמן גם

זה לא יעצור אך יעזור ... מה שבטוח הם ישרדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ יש בעיה גדולה ליתבוע גולשים ובטח להשיג עונשים כבדים פשוט כי אין חוקים ברורים בעינין והעורכי דין של אליס יותר מנסים להפחיד

כי אין עדין חוק והחלטות מישפטיות בעינין גם באמריקה העונשים היו קטנים עד כמה שאני זוכר 2000 דולאר לכל גולש שזה בערך כמו

5000 שקל להישראלי

חוץ מיזה יצא לי להכיר אקר שפרץ לאתרים מאוד חשובים והוא קיבל רק כמה חודשים בכלא וזה על פשע הרבה יותר רציני אז לא צריך לידאוג בינתים

חוץ מיזה במיקרה שיהיה חוק ברור אני יפסיק להוריד אבל יקנה פרוצים ב40 שקל ואני בטוח שהרבה יעשו את זה ואני מדבר רק על מישחקים כי אני לא

שומע הרבה וסרטים אפשר להשכיר ב10 שקל לכמה ימים וביגלל זה אני חושב שלהוריד (חוץ מיפורנו ) זה ביזבוז קו

בקיצור אני חושב שאליס צריכה קודם לקחת סוציולוג ליפני עורכי דין כדי להגיע לפיתרונות שיעזרו להם ולגולשים ולא סטם ליתבוע בלי להבין כמה הגולשים

ישנאו אותם ויפסיקו ליקנות תקצת שהם קונים היום דרך אגב אני קונה מידי פעם מישחקים אבל רק מישחקים מעולים או כאלה ב50 שקל שהגרפיקה לא

גורמת להם לא להיות שחיקים והם שווים 50 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...