כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 27 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

בכל מקרה, זה עדיין לא ספר, זה תרגום.

הטקסט לבד אין לו ערך בלי הסרט, בעוד שהטקסט בספר הוא הערך.

זה לא משנה דבר

התרגום הוא גם חלק מהסרט.

זה כמו להגיד שאפשר לקחת את ה-soundtrack של הסרט כי זה לא החלק העיקרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפי החדשות שאני רואה

אני מבין שמתחיל מסע צלב כנגד P2P בארץ ובעולם (שמו גז לפחות)

אבל האמת

זה רק מחזק אצלי את העובדה

אין כמו BT (מה לעשות, אני מסיונר של BT :P) אי אפשר להפסיק את BT ואחרי ששמים כמה מסננים אז גם הIP שלך נשאר שלם

הבעיה היחידה היא לאלו שרוצים דיבובים/תרגומים/תוכניות ישראליות. אני אישית שומר על טוהר האנגלית (אני בכלל בעד לראות דברים בשפות המקור בלבד, אפילו אנימה אני רואה ביפנית אפילו שיש אופציה לדיבוב אנגלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתערב שוורז פאו יעלו לאוויר תוך פחות מחודש.

הם סגרו את האתר לפחות חמש פעמיים ותפחו אותו מחדש לפחות שבע.

האתר מנוהל על ידי אנשים טיפשים, כל פעם שהוא נסגר סופית הוא נפתח מחדש.

אם לא היה את שגעון התביעות לא היו מסקרים את זה בגלל שכל פעם וורז פאו מביכים את התקשורת בכך שהם נסגרים סופית ונפתחים מחדש אחרי יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החדשות שאני רואה

אני מבין שמתחיל מסע צלב כנגד P2P בארץ ובעולם (שמו גז לפחות)

אבל האמת

זה רק מחזק אצלי את העובדה

אין כמו BT (מה לעשות, אני מסיונר של BT :P) אי אפשר להפסיק את BT ואחרי ששמים כמה מסננים אז גם הIP שלך נשאר שלם

הבעיה היחידה היא לאלו שרוצים דיבובים/תרגומים/תוכניות ישראליות. אני אישית שומר על טוהר האנגלית (אני בכלל בעד לראות דברים בשפות המקור בלבד, אפילו אנימה אני רואה ביפנית אפילו שיש אופציה לדיבוב אנגלי)

מה עם Subs.co.il? הורדת כתוביות נחשבת לחוקית (נגיד וקניתי סרט באנגלית לגמרי [בטעות] ואני רוצה להצמיד לו כתוביות לשימוש הפרטי שלי בלבד)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

בלי הSOUNDTRACK אתה לא יכול לראות סרט

בלי תרגום אתה דווקא כן, העניין הוא פה של הנוחות או אם אתה מבין אנגלית

תרגום הוא לא חלק מסרט, תרגום זה לא תסריט.

אז המדד שלך הוא האם ניתן ליראות את הסרט בלי זה או עם?

כי זה ממש לא טיעון משפטי, ותירגום הוא משהו שאתה לא יכול לשחרר לכולם כי הוא מכיל מידע מתוך סרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המדד שלך הוא האם ניתן ליראות את הסרט בלי זה או עם?

כי זה ממש לא טיעון משפטי, ותירגום הוא משהו שאתה לא יכול לשחרר לכולם כי הוא מכיל מידע מתוך סרט

אז אנשים יתחילו לקרוא את התרגומים במקום לראות את הסרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שראיתי חלק גדול מימה שכתבתם אני רוצה להגיד משהו

א-היא אפשר לעשות משהו לא חוקי ואחרי זה ליתבכין שלוקחים לכם את זה או ששמים לכם מקלות בגלגלים וזה לא משנה מוסרי או לא גם לי אין הרבה כסף

וגם אני מוריד ליפעמים אבל אני לא בוכה שאתר כזה או אחר ניסגר ושתוכנה מסוימת יורדת מהרשת מה לעשות בעלי הזכויות רוצים להרוויח כסף ואתם לא יכולים

להגיד להם איזה צעדים לעשות כדי להרוויח גם שהצעדים שלהם מנוגדים לסוציולוגיה בישראל (כאילו החניות יהיהו מפוצצות קונים במחירים האלו)

ב- לכל אלו שעצבנים על המורידים אני רוצה להגיד שיש דברים גרועים הרבה יותר ושלחלק גדול מהמורידים אין אפשרויות יותר טובות

יש ארצות בעולם שענים פותחים בירזי כיבואי אש שחם כדי ליתקרר ולכיף גם זה לא חוקי יש בארץ אנשים שמשכירים עובד זר לאבא או לאמא החולים שלהם

גם זה לא חוקי לא כל דבר לא חוקי זה נורא וליפעמים מוסרי לא חוקי יכול להיות טוב (כל מיקרה לגופו)

ג- יש עסקים שיש להם תחליפים לP2P לדוגמה באתר של WWE אפשר ליקנות שידור ישיר ברשת של הPFV שלהם

נינטנדו מתכננת מכירה של מישחקים(אומנם ישנים לפחות בהתחלה )בקונסולה העתידית שלהם

יש לHOT את הVOD שזה אתחלה נחמדה מאוד ויש עוד דוגמאות איך להחליף תP2P בדברים חוקים אני אישית היתי קונה שידור של WWE במחיר מתאים

(לצערי הוויזה שלי תקפה רק בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה מצחיקים...

הם עדיין כותבים תחת איזו קבוצה זה שוחרר, ויש אפילו קישור לקובץ ה-NFO (שכולל כמובן את שם הקובץ המלא של הסרט\משחק, עם סיומת שונה..)..

ההיתממות שלהם הורגת אותי מצחוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אותה הגברת בשינוי האדרת...  :hat:

אז עכשיו כל פעם שיקבלו תביעה הם פשוט ישנו את השם של האתר !

חחחחחחחח ענקקק

הליך משפטי של תביעה כזו לוקח חודשים ~ לפחות

בניית אתר לוקחת דקות ~

:lol:  :lol:  :lol: מה אתם רוצים אנחנו חוקיים   ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...