כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

הורגת אותי ההיתממות הזאת של אנשי ליון

"אנחנו בכלל לא מספקים לינקים, איזה עבירה על זכויות יוצרים עשינו"

נו באמת...כאילו אף אחד פה לא יודע שכתובה שם המחרוזת המדוייקת שצריך לחפש באי מיול בשביל למצוא את הקובץ

מזכיר לי גם פעם שהייתי בהרצאה של משהו והראו לנו סרטון והופיע עליו הלוגו של ליונטוורק...

על מי הם חושבים שהם עובדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

MoRtZkInG כולם יודעים שזה גניבה. לא משנה איך יתרצו את זה זה גניבה..

אבל המצב היום הוא כזה שלאף אחד לא איכפת ולא מעניין אותו. המחירים גבוהים והאלטרנטיבה פשוט משתלמת.

אי אפשר להכניס את כל בעלי האינטרנט המהיר מאחורי סורג ובריח. הרי למה כמעט לכל האנשים יש מהיר בבית ולא חבילה של 256k. בגלל השיתוף קבצים. אז אתה מצפה ממשפחה שלא יכולה להרשות לעצמה לקנות את המותרות האלו ויש אפשרות להוריד אותם בחינם לא תעשה את זה? היא תעשה את זה כי זה פשוט והסיכוי אפסי שמישהו יתבע במיוחד במדינת שאצלנו הכל בצעדי צב.

לא יעזור המהלך הזה מצד חברות המוזיקה\סרטים. כי המהלך הזה פשוט גורם לאנשים לשנוא אותם יותר ויותר מוטיבציה להוריד. ולהגיד הנה דפקתי אותם. הרי ירדו 2 אתרים גדולים שבטוח שיחזרו עם הזמן ועוד אתר גדול נישאר באוויר וישרת את השאר.

אז המהלך שהם עשו פשוט גרם להם נזק יותר מרווח. אנשים שקנו והורידו פשוט יפסיקו לקנות ורק יורידו. הרבה אמרו זאת בפורומים שונים וגם במיוחד בשיחה עם Ynet עם הבחורים האלו. אז נכון אתה צודק MoRtZkInG הם צריכים לחסוך ולקנות אבל אתה לא באמת מצפה שדבר כזה יקרה נכון.. במיוחד שהאלטרנטיבה כל כך קלה. הרי אימול וBT הם יודעים שהם לא יצליחו לסגור את זה. ארה"ב ושאר מדינות לא מצליחות אז ממש לא.

צריך פשוט להיות הגיוני ולהבין את המצב ולפעול כלפיו. סגירת האתרים לא תעצור אפילו משתמש אחד מלהוריד מה שהוא רצה.

אני אמרתי את זה על עצמי וראיתי שגם Borg אמר את זה ואני בטוח שעוד כמה חברה פה שהגיבו. שאם המשחקים היו עולים בגבול הנורמלי אני הייתי קונה ולא מוריד. זה מה שאני יכול להגיד על עצמי. אני חושב שיש תכנים שפשוט המפתח חייב להרוויח כל שקל על היצירה המדהימה שלו (Epic על Ut2003) ואם המחירים יהיו בגבול הנורמלי תיהיה לי ספרייה קטנה עם מלא משחקי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול האלה שמצפים לקנות משחק חדש ב 50 שקל אם מוחרים אותו ב 40 דולר ברגע זה באירופה וארה"ב אתם מצפים שזה יעלה לכם 50 שקלים :s05: :bash: תכפילו את זה ב4.5 תוסיפו לזה הובלה ורווח של החברות והעסקים המקומיים

עובדה שבתוכנות AV עושים את זה בלי בעיה. תוכנות AV עולות בארץ כ 50% ממחירן בארה"ב (נומינלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MoRtZkInG כולם יודעים שזה גניבה. לא משנה איך יתרצו את זה זה גניבה..

אז אתה מצפה ממשפחה שלא יכולה להרשות לעצמה לקנות את המותרות האלו ויש אפשרות להוריד אותם בחינם לא תעשה את זה?

לא, אני לא מצפה, אבל אני כן מצפה שהמשפחה הזאת לא תבוא ותגיד: "אנחנו גונבים את התכנים האלו כי זה צריך להיות חופשי, זאת זכותי.." ועוד כל מיני תרוציםפ (מחיר גבוהה, אנחנו עוזרים למתכנתים ולאמנים למעשה, בזכותי הם מרוויחים יותר וכו) שרוב האנשים בדיון הזה משתמשים בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אני מסכים איתך..

האמן צריך להיות מפוצה על העבודה שלו. אבל הפדרציה ואליס צריכים להבין שאם הם לא ילכו לפי הדרך של הצרכן וילכו איתו ראש בראש הוא יפסיד. כי הצרכן בקלות יכול לרשום Emule בגוגל ולהוריד מה שבא לו והאמן לא יראה שקל.

צריך לפעול עם הראש ולא עם היד. סגירת האתרים פשוט זה מהלך טיפשי שיגרום רק נזק. הרי הם לא מצפים שLH וLALA לא יחזרו נכון..

ללא רווח לאומן לא יהיו לנו משחקים חדשים ומוזיקה חדשה. אבל להמשיך במצב הזה לא יגדיל בשקל את הרווח של אף אחד. דווקא רק יוריד אותו למטה.

נתנו רעיון יפה של 100 שקל בחודש. מה זה 8 שקל בחודש. כלום.

אבל 8 שקל זה המון שזה מגיע מעשרות אלפי משתמשים.

אפילו היה הצעה של 20 שקל בחודש מס לספקי האינטרנט שתעביר לאומנים את הסכום. והם התנגדו. הם צריכים להבין שיתוף קבצים שינה הכל. הם יכולים להצטרף או להילחם מלחמה שהם לא יכולים לנצח. והם בחרו באפשרות מספר 2 לצערי.

הפדרציה ואליס וכל גוף שמוערב בזה צריך להבין משהו אחד. לא יהיה מצב שאנשים יקנו במחירים האלו. במיוחד שהם יודעים שחלק זעום מהכסף הולך לאומן. או שתמצאו שיטות אחרות או שפשוט המצב ימשיך כמו שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמן צריך להיות מפוצה על העבודה שלו. אבל הוא צריך להבין שאם הוא לא ילך לפי הדרך של הצרכן וילך איתו ראש בראש הוא יפסיד. כי הצרכן בקלות יכול לרשום Emule בגוגל ולהוריד מה שבא לו והאמן לא יראה שקל.

צריך לפעול עם הראש ולא עם היד. סגירת האתרים פשוט זה מהלך טיפשי שיגרום רק נזק. הרי הם לא מצפים שLH וLALA לא יחזרו נכון..

זה לא האומן, זאת הפדרציה הישראלית לתקליטים - גוף מסחרי שחושב על הרווחים שלו ולמען האמת בכלל לא אכפת לו מהאומנים, והוא מחתים אותם על חוזים שבהם הם מרוויחים אחוזים עלובים... בגלל זה לא מעט אומנים עזבו את הפדרציה ואפילו מעודדים את שיתוף הקבצים..

אני לחלוטין נגד הפדרציה. לדעתי זה גוף שצריך להשמיד, במידה והוא לא מתכוון לשנות את גישת הראש-בקיר שלו ולקלוט שאנחנו בשנות האלפיים.

אין מה לעשות, מורידים היום באינטרנט. אם הם רוצים להקים פרוייקט רציני, בסכומים נורמלים - נניח 100 שקל בשנה, או 1 ש"ח לשיר (ולא דולר לשיר (?!) שזה יוצא בערך 100 שקל לדיסק שלם "פיזי" ולא עשינו בזה כלום..) - שיאפשר להוריד אלבומים שלמים ו/או שירים בודדים באיכות גבוהה ללא סיבוכים, הם ירוויחו יותר, האומנים ירוויחו יותר, והגולשים ירוויחו יותר. זה לגמרי win-win situation.

אם הם יתעקשו ללכת עם הראש בקיר - הרווחים היחידים שלהם יהיו במקרה הטוב מתביעות נגד האתרים או הגולשים עצמם.

את המכירות הם לא יגדילו. כנראה אפילו להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות כמו SONGS.co.il רק שיורידו טיפה מחירים, יציעו את השירים במגוון איכויות (במחירים שונים), ושהגג לשיר יעלה שקל (או שניים)

אז אנשים יקנו באינטרנט, גם יהיה נח גם יהיה זול, וגם חוקי.

וכמו שעמרי פה אמר מעלי, כולם מרוויחים (חוץ מחברות התקליטים, רבאק מי צריך אותם היום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא האומן, זאת הפדרציה הישראלית לתקליטים - גוף מסחרי שחושב על הרווחים שלו ולמען האמת בכלל לא אכפת לו מהאומנים, והוא מחתים אותם על חוזים שבהם הם מרוויחים אחוזים עלובים... בגלל זה לא מעט אומנים עזבו את הפדרציה ואפילו מעודדים את שיתוף הקבצים..

הרבה פעמים גם לא אחוזים בודדים. אתם יודעים שבזמנו ה"חברים של בטטה" הגיעו לחרפת רעב? בגלל זה עזבו את החברה והפיקו עצמאית את "רדיו בלה בלה..".

חברות התקליטים הן PASSE. עלוקות שמקומן בעבר ומנסות לשרוד - נלחמות בפגיעה בזכויות יוצרים. :lol:. הן התמחו בלקיחת הזכויות של היוצרים מהיוצרים לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...