כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

אני אבל רק רוצה לראות את המפגרים מהפדרציה המטומטמת הזאת הולכים לתחנה המרכזית בתל אביב ואומרים שם לאיזה גרוזיני עם שני ראשים שהולכים לסגור לו את הבסטה של הסרטים וגם את הבסטות של עוד 40 בני דודים שלו נראה אותם עושים את זה ויוצאים משם בחיים אז רק עלינו הם יכולים שבעצם רוב הכסף שהולך הולך משם מהחניות שמוכרות את זה אז שם זה ברור שהבעיה לא תטופל אבל פה הם תובעים על ימין ועל שמאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני אבל רק רוצה לראות את המפגרים מהפדרציה המטומטמת הזאת הולכים לתחנה המרכזית בתל אביב ואומרים שם לאיזה גרוזיני עם שני ראשים שהולכים לסגור לו את הבסטה של הסרטים וגם את הבסטות של עוד 40 בני דודים שלו נראה אותם עושים את זה ויוצאים משם בחיים אז רק עלינו הם יכולים שבעצם רוב הכסף שהולך הולך משם מהחניות שמוכרות את זה אז שם זה ברור שהבעיה לא תטופל אבל פה הם תובעים על ימין ועל שמאל

^^^^^^^^^^^ אהבתי

אבל זה לא יקרה, כי אין שום חוק בישראל שאוסר למכור דיסקים מודפסים מזוייפים - כמו שניתן לראות בתחנה המרכזית בתל-אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך שיש חוק כזה. הבעיה היא שהמשטרה לא אוכפת אותו ובמקום להתחיל להרוס בסטות לא חוקיות היא נותנת להם להישאר וגם למכור דיסקים מזוייפים. הסברה שלי היא שזה עניין הרבה יותר גדול מזה ומעורבים בו שוחד ושוטרים מושחתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה לא רק שלא אוכפת את החוק אלא משתפת פעולה..

ראיתי כמה וכמה פעמיים שוטרים פשוט קונים דיסקים מבאסטה.

אני זוכר שאמרתי לאחי יאללה חבל שאין לי ..

אליס והפדרציה רשמו שהם מטפלים בחנויות האלו אבל איך זה שלא רואים אותם במקומות האלו. כי הם יודעים שהם מתעסקים עם משפחות עולם תחתון ועוד אנשים שעדיף לשמור מרחק כמו שיותר רחוק מהם.

המשטרה שלנו פחדנית ואליס יודעת למה לא להתעסק איתם..

הקטע הזה הזכיר לי את המערכון של אסייג עם זה שבתחנה המרכזית בעל חנות כזאת אומר לו שהדיסק שלו נמכר אחלה בחנות שלו.. מי שראה כבר יזכר בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, המשטרה כן פועלת. לא פעם קוראים בעיתונים על השמדות המוניות של דיסקים (שופכים לערמה ועוברים עם מכבש...).

פשוט כמו כל דבר, היא עושה את זה לאט, בחוסר עקביות ובצורה מטומטמת לחלוטין.

כמו הטיפול בתאונות הדרכים, כמו גביית מיסים בישובים ערביים, כמו התערבות ומניעה של פשיעה, כמו אלימות בני נוער, כמו עוד הרבה דברים...

ד"א, כולם פה נורא מעוצבנים על הפדרציה. ובצדק.

וכולם מורידים. כולל אותי. בסדר.

אבל זה שאתם מנסים להצדיק את ההורדה בשם איזה מאבק אידיאלי נגד גופים אכזריים - נו באמת...

תורידו כמה שבא לכם, אבל אל תצדיקו את זה - תודו שמה שאתם עושים לא חוקי, ולא נכון, ולא "מוסרי" או "צודק", ותפסיקו לזיין את השכל.

מצד שני, ברור לי שתוך 3 דקות מרגע פרסום ההודעה הזאת יבוא עוד איזה אדיוט ויגיד כמה שהחברות מרשעות וכמה שבסדר להוריד. oh well...

העיקר שהפגתי את השיעמום ל-5 דקות בזמן הכתיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יגדי לכם משו.

לא קראתי את כל הדיון רק 3-4 עמודים ראשונים

הקטע זה שאתם חושבים על עצמכם. תארו מצב שבו אתם מתכנתים בחברה גדולה. מפתחים משחק/תוכנה/שיר או לא יודע. אתם לא עושים את זה בשבילכם (רוב הפעמים =) אלה אתם רוצים לשחרר את זה לציבור ולא בחינם מן הסתם אלה אתם רוצים כסף יש לכם משפחה, ילדים, דירה שצריך לשלם עליה, מכונית שצורכת דלק/טיפולים, חשבונות ארנונה, גז, מים,חשמל. מיסים לערייה. שכר לימוד של ילדיכם. אולי גם ברצונכם לקנות מחשב חדש. קניית אוכל/בגדים/רהיטים.

כל זה יוצא בסביבות 250 אלף בשנה (זה אם אתם חסכנים). עכשיו עבדת שנה שנתיים פיתחתם משחק/תוכנה/שיר ולא קיבלתם כלום כי המחשק שלכם דלף לרשת ושוחרר בחינם בין כולם. תחשבו מה הייתם עושים במצב כזה?

אני רוצה גם להוסיף שאני אישית גם רק מוריד משחקים/תוכנות/שירים הדבר המוקרי היחידי שיש לי בבית זה 98 שקיבלתי אם המחשב הראשון שקניתי כל השאר צרוב או מחברים או מאינטרנט וזה מסיבה אחת פשוטה שאני לא אדם טחון ואני לא מוכן לשלם 100 ש"ח בשביל קופסא + עוד 400 ש"ח בשביל דיסק. כי מבחנתי זה גניבה אדם (אני לא מדבר דווקא על אחד בגילי) מרויח בחודש 1500-2000 ש"ח ואני בטוח שהוא לא מוכן לבזבז רבע מזה למשחק מחשב. לעומת זאת בארצות הברית הם מרויחים 3000$ ועל משחקים משלמים רק 60-100$.

אני לא יודע מצד אחד חבל לי על האנשים שבתחילת הפרוייקט שלהם מתכננים להרויח X סכום על המחשב/שיר/תוכנה שלהם ומרויחים רק עשירית מזה (אני בעצמי רוצה להיות מתכנת) מצב שני לא כולם כאלה מיליונרים בשביל להוצי שליש מהמזכורת שלהם על משחק/שיר/תוכנה.

הבעיה לא בנו (אלה שמורידים) אלה במדינה כי כשאני בא לחנות ואני מעוניין לקנות צורב ואומרים לי "בלי קופסא זה יעלה 150 ואם קופסא 200" מצידי זה גניבה.

זהו אמרתי הכל =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיבורים האמיתיים הם אלו שפורצים לעצמם את התוכנות והמשחקים.

משום מה זה נראה לי הרבה יותר מוסרי לפרוץ משחק או תוכנה בעצמך ולהשתמש בה מאשר להשתמש בתוכנות שאחרים פרצו.

לפחות באפשרות הראשונה את עובד בשביל התוכנה או המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג,

רק כדי לתמוך במה שאתה אומר, קחו לדוגמא את מס הכנסה. במדינות בהן ירד מס ההכנסה דרסטית ל 13% (ולא משנה כמה אתה מרוויח), המדינה אספה בסוף היום סדרי גודל יותר של מס לקופתה. וכן, בהחלט אפשר לומר בגדול שדולר לאמריקאי זה כמו שקל לישראלי.

טוב שמישהו כאן מסכים איתי. :xyxthumbs:

דולר לאמריקאי הוא כמו שתי שקל לישראלי

אבל דולר לישראלי הוא 4.5

אלה החיים...

אתה לא מצפה שחברה שיכולה למכור לאמריקאי ב50 דולר תמכור לך ב25 רק כי אתה חי במדינה שחלשה יותר מארהב

דולר לאמריקאי הוא כמו שקל לישראלי, ואני מצפה שחברה שמוכרת לאמריקאי ב-50 דולר תמכור לישראלי ב-50 שקל. אני לא רק מצפה לכך, אני גם יודע בוודאות שהיא יכולה לעשות זאת מבלי להפסיד כסף (ראה: מיקרוסופט). למעשה, לא רק שהן לא יפסידו כסף, הן אף יגדילו את ההכנסות שלהן.

תשאל למה הן לא עושות את זה אם זה באמת יגדיל את ההכנסות שלהן? הן הרי מעוניינות להרוויח כמה שיותר כסף, לא? ובכן, התשובה לכך היא שהן מעדיפות להשאיר את המחירים הגבוהים על כנם, ובמקביל להילחם בפירטיות בבתי המשפט במטרה להעלים את הפירטיות באמצעות רשויות החוק, וכך להרוויח הרבה יותר כסף (זאת ההנחה שלהם, בכל אופן).

אתה הרי מבין שאם הם לא יצליחו למכור לך ב50 דולר מה שיקרה שהם פשוט יפסיקו למכור כאן?

אם הם לא ימכרו כאן, אז אנשים פשוט ימשיכו להוריד עותקים פיראטיים מהאינטרנט.

אבל, דווקא שווה להן למכור כאן ב-50 שקל מאשר לא למכור כאן בכלל, מכיוון שאם הן לא ימכרו כאן בכלל אז לא יהיו להם בכלל הכנסות מישראל, אבל אם הן כן ימכרו בארץ ב-50 שקל במקום ב-50 דולר, אז הם עדיין ירוויחו משהו.

תן מוצר מיובא כלשהו, מכל תחום שהוא, שנמכר בארץ בחצי מחיר מארץ המוצא שלו

Microsoft Windows ו- נמכרים במחירים סמליים במדינות העולם השלישי, וכך גם בארץ עבור תלמידים ומורים (מדובר בהרבה פחות מחצי מחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול האלה שמצפים לקנות משחק חדש ב 50 שקל אם מוחרים אותו ב 40 דולר ברגע זה באירופה וארה"ב אתם מצפים שזה יעלה לכם 50 שקלים :s05: :bash: תכפילו את זה ב4.5 תוסיפו לזה הובלה ורווח של החברות והעסקים המקומיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול האלה שמצפים לקנות משחק חדש ב 50 שקל אם מוחרים אותו ב 40 דולר ברגע זה באירופה וארה"ב אתם מצפים שזה יעלה לכם 50 שקלים :s05: :bash: תכפילו את זה ב4.5 תוסיפו לזה הובלה ורווח של החברות והעסקים המקומיים

או....

סוף סוף מישהו אמר את זה

מה היינו עושים בלעדייך :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דברים:

1. הספקים קונים את זה לא בחנויות באירופה מין הסתם אז ממש לא יוצא להם 40 דולר...אולי 20 כולל הובלה, ואל תשכחו שהם לא מובילים קופסא שתיים.

2 אם יורידו את מחירי המשחקים בודאות יקנו יותר, אין פה שאלה בכלל, למה אתם חושבים הבאסטות של הדיסקים בשווקים פורחות?, סתם?

אתם חושבים אנשים מעדיפים לקנות שם מאשר מקורי (אם המחיר היה דומה)?

3. למה אתם חושבים שהסגירה של 3 האתרים האלה בכלל יזיז משהו לWAREZ?, הם לא סגרו את האימיול... (וגם דיסקים ישראלים ימשיכו לצוץ שם)

ותרגומים, אני בטוח שיצוצו אתרים יעודיים לזה, כמו שהיה פעם, הרי פה אין עבירה על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני רואה שאנשים פה קצת מתקשים, אולי אם אני אכתוב בגדול זה יהיה יותר ברור.

בדיוק!

ואם לפרט קצת יותר, הם לא צריכים לשבת בבית... יש הרבה אפשרויות בידור חינמיות ו/או זולות.

שלא ישתמשו במותרות.

מי שנמצא במצב כלכלי קשה, חוסך במותרות. נקודה. בדיוק בגלל זה קוראים להם "מותרות". וזה שהמשפחה "חובבי קולנוע מושבעים" - well, tough. לפי ההגיון המעוות שלך, צריך לאפשר להם להתפלח לקולנוע. אני חובב מושבע של נגנים , אבל אין לי כסף לאייפוד נאנו החדש. וואלה, אני אלך לגנוב אותו מהחנות.

ולפי התגובות המטומטמות פה, זה גם יהיה חוקי, הרי אם לא הייתי יכול לגנוב, לא הייתי קונה בכל מקרה, אז החברה לא מפסידה באמת... :screwy:

גם טיסה לחו"ל היא מותרות. גם חופשה ארוכה באילת היא מותרות. גם בית גדול מלא בגאדג'טים חדשים זה מותרות. אז מה, אם אני אני עני, וקצת מתקשה, אבל בכל זאת רוצה "קצת מותרות", זה אומר שמותר לי 'להתפלח' למטוס, להתגנב לבית מלון יוקרתי באילת ולשדוד חנות מוצרי חשמל בשביל הגאדג'טים?

מבחינת ה"מותרות", מה ההבדל בין טלוויזית פלזמה 50 אינצ' למשחק ב-200 שקל? למה מותר לגנוב משחק ואסור לגנוב טלוויזיה?

אני די בטוח שלסוני או או לא משנה איזה חברה, עלות הייצור של הטלוויזיה היא אפסית. אני לא אתפלא אם החומרים לא מגיעים אפילו לאחוז בודד מהמחיר. והמחירים מאוד מוגזמים ביחס למשכורת הממוצעת, ואפילו בשביל משכורת לא ממוצעת. למה אתם לא גונבים טלוויזיות כדי לשכנע את היצרניות שזה לא צודק והם צריכות להוריד מחירים?

בכלל, נמאס מכל האדיוטים שאומרים "אין לי כסף למשחקים, צריך לשלם ארנונה, אז אני גונב אותם". בולשיט. פשוט תודו שאתם גונבים מסיבה אחת ויחידה - שזה קל, נגיש, ואין שום סיכוי שיתפסו אותכם. שיהיה ברור, גם אני מוריד וגונב כמו כולם, אבל לפחות אני לא מצדיק את זה. אני יודע בדיוק מה אני עושה, ואני יודע שזה לא חוקי, ואני יודע שזה לא צודק. וזה לא מזיז לי. בדיוק כמו שאם יכולתי לגנוב פורש חדשה בבטחון של 100% שלא יתפסו אותי ולא יעשו לי כלום, הייתי גונב. בלי לחשוב פעמיים. אבל לא הייתי הולך אחרי זה ומזיין את השכל כמה שזה צודק וכמה שגנבתי מטעמים מוסריים נעלים, ושמחיר הפורש בכלל לא יחסי למשכורת הממוצעת, ואני צריך לשלם ארנונה, ולשלוח את הילדים לבי"ס, ונורא קשה לי כי אני חובב מכוניות מושבע ואני חיייייייייייייייבבבב!!!1 לנהוג במכונית החדשה מיד אחרי שהיא יצאה. גניבה היא גניבה. אתם גונבים כי קל, לא כי זה צודק.

הבעיה היחידה של חברות ההפצה למיניהן היא שהן לא מאבטחות מספיק את המוצרים שלהן, ולכן כל כך קל לגנוב אותם. זה הכל. לדעתי יש להן כל זכות לגבות כל סכום בעולם על המוצרים שלהן. מצדי שדיסק יעלה 300 שקל. לגיטימי. אבל אותה חברה צריכה לצפות שהמכירות שלה ירדו - ולא בגלל שגונבים את המוצר שלה. בכלל, מי אתם (כל מגיני הוואז למיניהם) שתקבעו כמה יעלה דיסק/משחק/סרט? או כמה זה מחיר "מופרז" וכמה לא? למה מי אתם בכלל? חוצפנים ותו לא.

הטענה היחידה שאני מסכים לה היא שהארגונים למיניהם מטומטמים בזה שהם רודפים את הגנבים, במקום להשקיע באבטחה. זה כמו שאולם תצוגה של מכוניות ישאיר את המכוניות פתוחות ועם מפתחות בפנים ואח"כ יבכה שגונבים לו מכוניות. אבל זה עדיין לא מצדיק את הגניבה.

אה ועוד משהו, כל הכלכלנים הגאונים למיניהם: חשבתם שאם כולם היו קונים במקום להוריד, המחיר היה יורד?

אם אנחנו כבר בקטע של חלומות באספמיה, למה שחברות ההפצה יורידו את המחירים ואז תלכו לקנות? אולי תלכו לקנות, ואז החברות יוכלו להרשות לעצמן להוריד מחירים? (ולו בשביל לשמור על תחרות עם חברות אחרות, ולמשוך את הקונים). כרגע מי שקונה נדפק, כי חברות צריכות לכסות את הנזק של אלה שגונבים. אם לא היו גניבות, חברה היתה יכולה להרשות לעצמה להוריד מחירים.

(אני לא אומר שזה בהכרח יהיה המקרה, אבל זה יותר הגיוני מלהגיד לחברות "תורידו מחירים, אנחנו כבר נקנה").

עריכה: ונניח שקשה לכם מסיבה מסוימת לחשוב על מוצר צריכה אחר (מכונית, טלוויזיה) כשווה ערך מבחינת החוק לדיסק/משחק/תוכנה. אז בואו נלך למשהו אחר - נניח כניסה ללונה פארק. אני הרי משלם המון כסף ללונה פארק, ובכלל כל מה שרציתי זה רק הרכבת הרים, בכלל לא מעניין אותי המתקן עם הכוסות תה המסתובבות. למה שאני אשלם על כניסה? הרי אני צריך גם לשלם מיסים וארנונה ובכלל אני נורא מסכן. אבל אני ממש ממש ממש חייב(!!!) לעלות על הרכבת הירם הזאת. אז יאללה, נתפלח ללונה פארק, נעלה על הרכבת, ונלך. הרי גם ככה אם לא היה אפשר להתפלח לא הייתי נכנס, אז המפעילים לא באמת מפסידים, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...