כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 25 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

קודם כל, מצטער לנפץ לך את האשליות, אבל אתה גנב. wake up, dickhead.

ומסתבר שאתה גם אדיוט.

אם אחרי כל מה שאמרנו אתה עדיין שואל את זה, אתה פשוט מטומטם.

אתה בושה לאתר, לציבור הגולשים הישראלי ולמין האנושי כולו.

כן. כאילו שחשבת שהתכוונתי שגולשים לא יכולים להוריד תכנים.

ונניח שאי אפשר לאכוף את החוק (אפשר, פשוט לא ריאלי), זה לא אומר שהוא לא קיים. וזה לא אומר שמי שעובר עליו לא ביצע פשע. אתה יכול לבכות עד מחר שהחוק לא צודק, שהיישום שלו לא מוסרי, בלה בלה בלה. עד שהוא ישתנה, אתה (וכל מי שמוריד, כולל אותי) גנב. ואם להיות לגמרי כנה, גנב די עלוב... לגנוב משהו שנמצא פתוח ומוזנח זו לא חוכמה כזו גדולה...

ולכן זאת התגובה האחרונה שלי ב"דיון" האידיוטי הזה.

knock yourselves out.

התגובה המטופשת ביותר שקראתי עד כה,קבל צל"ש........ :nixweiss::kopfpatsch:

אם ה"חוק" הזה שאתה מדבר עליו היה באמת עושה משהו(אפילו מזיז טיפה משהו משיתוף הקבצים)אבל מה לעשות שלא בכל סימטה רחוב או שכונה המשטרה "תתפוס" איזה ילדה בת עשר שהורידה שיר של הראל סקעת ?!?

זה אידיוטי לחלוטין,אם בחו"ל לא הצליחו להביא להפסקת הפיראטיות אז פה בארץ תרתי משמע לא יצליחו,ולהפך האתרים רק יגדלו(WAREZFAW היא דוגמה מצויינת,האתר היה קטן אנונימי עם 40 כניסות בקושי ,ומהמלחמות שקרו לפני חצי שנה נגד ליוןנט וללה האתר התפתח,כשהחברות תקליטים ראו זאת מיד הורידו גם אותו אך הוא "היתחזק" יותר מבחינה חוקית ועבר לשרת בקנדה כך שבמקום להרוס את האתר הם רק הרחיבו אותו.........וכאן היא הטעות שלהן,הדרך הכיביכול מלוכלכת שהם הולכים כנגד האתרים מראים בדיוק את ההפך ממה שהם רצו להראות מבחינה תדמיתית.

זכור משפט אחר,"כלב נובח ,לא נושך"(במשפט הזה תיתקל עוד הרבה בחיים תאמין לי.... ;))

לאיים מצד אחד ולעשות מצ שני אלו שני דברים שונים,וטביעה אזרחית כנגד כל גולש לא תתאפשר לעולם ואני מדגיש לעולם בארצנו,כל גולש מוגן ע"י החוק(שוב בעקיפין,נחמד לגלות שיש פרצות בחוק שלא מאפשרות להן לפעול כמו שהן רוצות)

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מילה קטנה: חוק המיליניום והחוקים הדרקונים שבארצות הברית (ששם אסור לגבות שום משחק סרט או על המחשב או על דיסק)

תקפים גם פה במידה רבה.

בית המשפט בישראל התייחס לא פעם לפסיקות שהתרחשו מעבר לים בנושא הזה.

להזכירכם ב-RIAA תבע כבר לפי משתמשים ברחבי העולם. בפעם הראשונה שהוא עשה זאת הייתה ירידה קטנה בהורדות (לפי מה שהם אומרים), אבל לאחר כמה חודשים אנשים קיבלואת הסיכון וההורדה שוב חזרה להרגלה ( לפי מה שאחרים אומרים).

אנשים לא שמים זין, אי אפשר לעצור את זה עם תביעות מגוחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

כל אותם האבירים שנלחמים נגד החברות, משקרים לעצמם.

הם לא רוצים מחירים יותר זולים, הם רוצים את הכל בחינם.

הם לא מציעים שירות זול מאוד כך שישמרו גם זכויות היוצרים וגם כולם יהנו מזמינות ומחיר זול, הם מציעים הכל בחינם.

הם משקרים לעצמם, אבל הם משקרים לאחרים. במיוחד לילדים קטנים עם סלולרי.

החברות אגב הבינו שלתבוע אנשים פרטיים יותר קשה, לכן הם תובעים את המפיצים.

לא מעניין שליאון הגנב הוא סטודנט, הוא עדיין גנב.

ולבחוריקו שכתב שהחברות צריכות ללכת לפי הצרכן, אתה צודק. אבל אתה גם שוכח שיש חוק. אתרי הגונבה מפירים את החוק, הם לא מציעים אלטרנטיבה כמו החנות של ודומותיה. הם גם לא רוצים להציע כזאת אלטרנטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איכפת לי מהאתרים...

אבל אני בבאסה בגלל התרגומים...נכון שאפשר באנגלית אבל תמיד עדיף תרגום טוב בעברית (:

אם יש מישהו חכם אז הוא היה פותח אתר כמו סאב סנטר רק לתרגומים אבל שלא יהיה אדיוט ויוסיף פינה להורדות כמו בסאב סנטר שבגלל זה הוא נסגר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרגום הוא גם לא חוקי, ואם סאב סנטר לא היה מתמזג עם ללה אז אולי היו תובעים גם אותו.

התרגום בארץ נעשה על ידי ילדים בני 12, ולא ראיתי אפילו פעם אחת תרגום איכותי.

יש כאלה שעדיין מתרגמים משמיעה (קבוצת בנות מגיעה לקבוצת בנות אחרת, הקבוצה הראשונה אומרת לשניה ,HI GUYS , בתרגום מופיע - היי בחורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילה קטנה: חוק המיליניום והחוקים הדרקונים שבארצות הברית (ששם אסור לגבות שום משחק סרט או על המחשב או על דיסק)

תקפים גם פה במידה רבה.

להזכירכם ב-RIAA תבע כבר לפי משתמשים ברחבי העולם. בפעם הראשונה שהוא עשה זאת הייתה ירידה קטנה בהורדות (לפי מה שהם אומרים), אבל לאחר כמה חודשים אנשים קיבלואת הסיכון וההורדה שוב חזרה להרגלה ( לפי מה שאחרים אומרים).

אנשים לא שמים זין, אי אפשר לעצור את זה עם תביעות מגוחכות.

אם הם היו תובעים עשרות אנשים על בסיס יומי אז הם היו משיגים הצלחה יותר גדולה. אם למשל יתחילו בישראל לתבוע את יוסי מאשדוד שהוריד כמה מאות שירים אז המקרה יוודע לכל הסביבה הקרובה שלו שתפסיק להוריד שירים וכך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו תובעים עשרות אנשים על בסיס יומי אז הם היו משיגים הצלחה יותר גדולה. אם למשל יתחילו בישראל לתבוע את יוסי מאשדוד שהוריד כמה מאות שירים אז המקרה יוודע לכל הסביבה הקרובה שלו שתפסיק להוריד שירים וכך הלאה.

אני חושב שאם מישהו היה תובע את יוסי מאשדוד, מכירות הסכינים יעלו במאות אחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי חברות התקליטים לא רוצות באמת לסגור את לינטוורק ואת ללה,

הם פשוט רוצות יחסי ציבור.

נמאס לי לשכב כמו פגר בזמן שאנחנו דופקים אותם. הקטע העצוב הוא שהשיתוף ימשיך. כמו שאמרו בנענע:

תשענו אחורה ותצפו ביצירת שיתוף הקבצים הבא.

אחרי הכל מתישהוא הם יצטרכו להרוויח כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרגום הוא גם לא חוקי, ואם סאב סנטר לא היה מתמזג עם ללה אז אולי היו תובעים גם אותו.

התרגום בארץ נעשה על ידי ילדים בני 12, ולא ראיתי אפילו פעם אחת תרגום איכותי.

יש כאלה שעדיין מתרגמים משמיעה (קבוצת בנות מגיעה לקבוצת בנות אחרת, הקבוצה הראשונה אומרת לשניה ,HI GUYS , בתרגום מופיע - היי בחורים).

נושא החוקיות מוטל בספק, ותרשה לי לא להיכנס לזה...

בקשר לרמה - אתה מדבר שטויות.. רמת התרגומים נכון להיום היא גבוהה מאוד ברוב המקרים, נדיר מאוד למצוא טעויות בתרגום.

זה לא שאין בכלל טעויות - בוודאי שיש, אבל זה כמעט רק בתרגומים ישנים (לפני שהוקמו כל אותן "קבוצות תרגום" שהתחרו ביניהן ומכך מן הסתם גם האיכות עלתה), וגם אז ברובם המוחלט של המקרים מדובר בטעויות קטנות ולא בבעיות רציניות. שגיאה או שתיים בסרט של שעתיים זה ממש לא סוף העולם, ואפשר לתקן את זה בחמש שניות.. הרי זה קובץ טקסט פשוט.. ושוב, ברוב המוחלט של המקרים התרגומים החדשים לא כוללים שגיאות כלל. בטח שלא "לא ראיתי אפילו פעם אחת תרגום איכותי" כמו שאתה מציג את זה.

אגב, יש גם לא מעט תרגומים שנקרעו ישירות מה-..

אני חושב שאם מישהו היה תובע את יוסי מאשדוד, מכירות הסכינים יעלו במאות אחוזים.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא חוקיות התרגום לא מוטל בספק.

לבעל זכויות היוצרים יש את הזכות הבלעדית לתרגם את היצירה שלו.

טעות אחת.

הרמה מאוד ירודה. אני אישית חשבתי לתרגם לפני זמן רב (בסוף לא נכנסתי לזה) ובעקבות כך התחלתי לשים לב לתרגום של תוכניות וסרטים בטלביזיה.

מספר הטעויות בסרטים הוא עצום. ואני לא מדבר רק על שגיאות כתיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה. זה כן מוטל בספק. אף אחד פה לא "מתרגם יצירה". הוא יוצר מאגר מילים ומשפטים ואופן עצמאי ובלתי תלוי.

זה נשמע לך כמו התחכמות, היתממות, ואפילו קצת טימטום? מה לעשות, ככה הכל עובד בתחום הזה. החוק היבש הוא משהו מאוד straight ahead, ומה לעשות - אפשר לנצל את זה.

כמו שאמרתי, אני לא טוען שזה חוקי או לא חוקי. אני אומר שזה מוטל בספק.

ושוב, בקשר לאיכות, כנראה שאתה פשוט לא מעודכן ולא ראית תרגומים חדשים כבר הרבה זמן, או שראית מעט מאוד תרגומים ו"נפלת" דווקא על כאלה עם שגיאות.

חוץ מזה, אתה כותב:

ובעקבות כך התחלתי לשים לב לתרגום של תוכניות וסרטים בטלביזיה.

ולא הבנתי מה הקשר לתוכניות וסרטים בטלוויזיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מצטער לנפץ לך את האשליות, אבל אתה גנב. wake up, dickhead.

ומסתבר שאתה גם אדיוט.

אם אחרי כל מה שאמרנו אתה עדיין שואל את זה, אתה פשוט מטומטם.

אתה בושה לאתר, לציבור הגולשים הישראלי ולמין האנושי כולו.

אתה כניראה זה שתמים, אני בטוח שיצא לו מתישהו להשתמש באיזה תוכנת שיתוף, להוריד שיר או משהו.

כיום אין מה לעשות בישראל עם מהיר בלי להשתמש בתוכנות שיתוף ...

חוץ מזה, אני מכיר 1001 אנשים שדעתם נגד זה היא גניבה, והם יודעים שזאת גניבה ולמרות זאת הם משתמשים. :lol:

אז את הבולשיט שלך תשמור לעצמך,

"אדון גאון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקפים גם פה במידה רבה.

מה פתאום. החוק היחיד שתקף בארץ הוא החוק הישראלי.

אם החוק דומה ואין תקדימים מקומיים, בית המשפט עשוי להתייחס לתקדימים מחו"ל, זה הכל. אבל אם החוק בישראל אומר "מותר" והחוק בארה"ב אומר "אסור", גם מאה תקדימים מארה"ב לא ירשיעו אותך בעבירה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...