דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 80 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואו לפחות לא נקרא לו גנ'רי......וד"א אין לי את הספק הזה ספציפי .....יש לי תגרסה היותר מתקדמת שמותאמת לגיימרים.......ולא כל שם שלא מוכר הוא ישר גנ'רי......אני בטוח גם שANTEC התחילו כחברה גנ'רית שנהפכה אחרי זה לחברה האכותית שהיא כיום.....

כן , ככה גם מרצדס התחילו, הם מכרו במחירים של סוסיתא ואחרי כ 50 שנה כאשר אנשים התחילו להכיר באיכות שלהם הם התחילו לקרוע במחיר.  :silly:

אם המערכת שלך יקרה ללבך, אז במקום לחפש נימוקים ללמה הספק שלך טוב, תקנה ספק נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל קניתי את הספק שיש לי עכשיו ב400 שקל והוא בא עם SATA ועם לדים......מאיפה אני יגרד כסף לספק אחר בגלל זה אני מעוניין להישאר איתו ובדקתי מתחים והוא מעולה.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה

ספק 420W במצב עבודה כשהמחשב דולק, ישתמש בכל ה- 420W שלו (מה שגם יצרון הרבה חשמל...), או שהוא ישתמש רק ב- W שהמחשב צורך?

למשל אם המחשב צורך 300W, אז הוא ישתמש רק ב-300W??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להבדיל בין "קצת" או "הרבה" - אני לא ראיתי הגדרות מספריות של אף אחת מהמילים הללו

ומבחינה מספרית - אני לא חושב שתצליח למצוא ספק שיורד הרבה מתחת ל-70%, אפילו הספקים הכי פחות יעילים לא יורדים מאיזור ה66-68%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך המלצה לספק כח כמה שיותר שקט בשביל המערכת הבאה: (ושתהיה אופציה לשידרוגים עתידיים)

מעבד 3000 939

לוח GIGABYTE

כרטיס מסך X800XL של (עם קרור פסיבי)

צורב DVD

צורב נוסף

דיסק קשיח 160GB

פלופי

מארז CHENBRO (כנראה)

התקציב הוא כ300-400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מישהו יכול להגיד ח וחלק איך הפסק הזה שברשותי

טרמינל טייק בטרפלי 480 אקטיב פיפסי ?

אנשים אומרים שזה ספק גנרי שחדפו לתוכו לדים?

איך הוא לאובר קלוק

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...