דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 85 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

gggilad13 - התגובה שלך נמחקה , עוד הודעה אחת כזאת ממך ואתה מורחק מהפורום. ראה אוזהרת.

בקשר לספקים - הזלמן לא שווה את המחיר לדעתי , אלא אם כן אתה חייב שקט בכל מכיר.

אתה רוצה לקנות את ה-Tsunami? לך תקנה , מצטער להגיד , אבל אנשים כמוך שלא מוכנים לקבל עצות מאחרים הם נובים גמורים , בייחוד כשהם לא מבינים בגרוש באותו נושא.

למה אתה בא לכאן בכלל להתייעץ? אני שונא משתמשים כמוך שבאים לשאול שאלות בפורום ולא מוכנים לקבל תשובות והצעות אחרות.

תקנה את הספק הג'נרי כבר וזהו.

מצטער על התגובה, פשוט ממש התעצבתי על מה שכתבו... :silly:

בקשר לזלמן, יש לי כמה שאלות לגביו:

האם זלמן 400W יחזיק את המערכת שלי? האם 300W יחזיק?

חוץ מזה שהזלמן מאוד שקט, למה הוא עולה כל כך הרבה? (גם בייחס לספקים אחרים של חברות מוכרות)

האם יש לו איזשהו ייתרון על ספקים של ENERMAX או TT שמייחד אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך משיגים שקט? מייצרים ספק יותר יעיל -> פולט פחות חום -> לא צריך מאווררים חזקים (או מאווררים בכלל)

זה בדיוק הרעיון מאחורי 99% מהספקים השקטים שיש בשוק (חוץ מה- שפשוט שמו סינקים מפלצתיים, שזה קטע טיפשי לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אבל בכלל הזלמן הוא ספק מומלץ?

ספק 400 או 300 יוכל להחזיק את המערכת שלי?

AND 3000

GIGABYTE X800XL

לוח GIGABYTE

דיסק 160 GB

שני כוננים אופטיים+פלופי

ועוד מאווררים בעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזלמן ספקים שקטים אבל יקרים מאוד ועקב כך לא שווים את מחירם,

נגדם עומדים האנרמקסים שגם מספקים ביצועים מצוינים ויחסית לביצועים המחיר שלהם לא ממש גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בכלל ריילים? :-\

אז בסך הכל, אתה אומר שלא כדאי?

אז תנו לי כמה ספקים (2-3, כדי שיהיה בטוח אחד מהם בחנות שבה אני מזמין) שיחזיקו בצורה טובה את המחשב שלי (עם שידרוגיים עתידיים), שיהיו כמה שיותר שקטים, ושיעלו עד 500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריילים הכוונה היא לקווי המתח, כמה זרם הם יכולים לספק על כל אחד מהם, והכי חשוב - על ה-12v

האנרמקסים נחשבים לשקטים למדי, ואני לא חושב אם יש אופציות שקטות וחזקות אחרות בתחום המחיר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה.

אני חוסך כסף לרכישת המודסטרים של OC'z ומתלבט בין גירסת ה450W ל520W. הספק השני יקר מאוד, אבל אני מתכנן קיצוני לכלל המערכת + תאורת לדים + שימוש ב8 מאווררים, וחושש שהראשון לא יספיק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריילים הכוונה היא לקווי המתח, כמה זרם הם יכולים לספק על כל אחד מהם, והכי חשוב - על ה-12v

האנרמקסים נחשבים לשקטים למדי, ואני לא חושב אם יש אופציות שקטות וחזקות אחרות בתחום המחיר הזה

מה עם TT?

אני שמעתי שהם לא ממש שקטים, אבל איך הם מבחינת ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...