דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 84 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

gggilad13 - בכלל לא נראה שבאת להתייעץ , כל מה שאני יגיד לך אתה תמצא תירוץ ותנסה לשכנע את עצמך ההפך.

אתה יודע מה? תקרא את הדיון הזה.

אם לא תשתכנע מכל מה שרשום שם , אז אתה מקרה אבוד(בלי להעליב כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב עזבו תוויכוח...

אפשר לחבר ספק 20 פינים ללוח של 64 שתומך ב24? מה ההבדל בכלל?

עריכה:

600 ש"ח לספק 400W של ZALMAN זה מחיר טוב? כדאי בכלל להשקיע כל כך הרבה? והאם הוא יספיק למערכת שלי?

עוד עריכה...

ומה עם ספק 300W של ZALMAN במחיר 400 ש"ח? הוא יוכל להחזיק?

ועוד שאלה... ;D

אם אני לוקח את הספק הדיי ג'נרי של TSUNAMI שלא נראה לי שהוא ממש ג'נרי כי המחיר שלו דיי יקר (300 ש"ח), ובנוסף אני קונה אל-פסק, האם זה יביא לי ביטחון כמו של ספק יקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם , רציתי לדעת איך ה - EG495P-VE Noisetaker כאוברקלוקר ? והאם עדיף 2 ריילים באוברקלוק ?

ספק מצויין.......בקשר לריילים אני לא יכול להגיד לך.......

טוב עזבו תוויכוח...

אפשר לחבר ספק 20 פינים ללוח של 64 שתומך ב24? מה ההבדל בכלל?

עריכה:

600 ש"ח לספק 400W של ZALMAN זה מחיר טוב? כדאי בכלל להשקיע כל כך הרבה? והאם הוא יספיק למערכת שלי?

עוד עריכה...

ומה עם ספק 300W של ZALMAN במחיר 400 ש"ח? הוא יוכל להחזיק?

ועוד שאלה... ;D

אם אני לוקח את הספק הדיי ג'נרי של TSUNAMI שלא נראה לי שהוא ממש ג'נרי כי המחיר שלו דיי יקר (300 ש"ח), ובנוסף אני קונה אל-פסק, האם זה יביא לי ביטחון כמו של ספק יקר?

תגיד יש לך בעיה שיכלית ?!?!?

אתה לוקח ספק ג'נרי ב300 וקונה עוד אל פסק שבמקרה הטוב ייצא לך 300 שקל ואז הגעת לסכום של 600 שקל............ :kopfpatsch:

אתה יודע מה ? המלצה שלי אישית תיקח אותו, תיקח את הג'נרי הוא יהיה מעולה ,אבל כשתיתקע באוברקלוק או שיישרפו לך כמה והארד דיסק אל תבוא לבכות פה........... :kopfpatsch: :kopfpatsch: וכן עדיף את הזלמן על הג'נרי.........(אישית נראה לי אתה סתם מבלבל פה את השכל על זה שאתה הולך לקנות ספק............... :argue:)

ואני לא יגיב יוותר על תגובה שלך בתראד הזה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gggilad13 - התגובה שלך נמחקה , עוד הודעה אחת כזאת ממך ואתה מורחק מהפורום. ראה אוזהרת.

בקשר לספקים - הזלמן לא שווה את המחיר לדעתי , אלא אם כן אתה חייב שקט בכל מכיר.

אתה רוצה לקנות את ה-Tsunami? לך תקנה , מצטער להגיד , אבל אנשים כמוך שלא מוכנים לקבל עצות מאחרים הם נובים גמורים , בייחוד כשהם לא מבינים בגרוש באותו נושא.

למה אתה בא לכאן בכלל להתייעץ? אני שונא משתמשים כמוך שבאים לשאול שאלות בפורום ולא מוכנים לקבל תשובות והצעות אחרות.

תקנה את הספק הג'נרי כבר וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EG495P-VE Noisetaker

אחי למה אתה צריך ספק כזה חזק??..סתם שאלה..

כי הספק EG425P-VE Noisetaker יספיק כמעט לכל מטרה...

בקשר ל2 ריילים...זה פשוט נותן מתח יותר יציב...יש לוחות שאפשר לחבר להם רייל של 12V ואז בכלל זה טוב (כמו סדרת DFI NF4)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבדוק בעזרת אתר כמה המחשב שלך צורך... באמת הגיוני

רפואה שלמה......... :kopfpatsch: התכוונתי לאתר הזה שאתה רושם איזה מעבד יש לך וכמה כוננים יש לך וכל זה והוא בערך מחשב לך כמה המחשב צורך............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...