דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 75 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

אני מבין למה יש לך בעיה עם הדגם הזה לאור ההיסטוריה שלך איתו

עדיין, אין הפרט מעיד על הכלל, אולי היה משלוח דפוק או משהו בסגנון

זה לא אומר שהדגם הזה דפוק

ועדיין מי שרוצה ספק עם ריילים חזקים ויציבים לא קונה TT

מי שרוצה ספק יפה עם סליבים ודירוג מפוצץ זה הספק בשבילו

הדבר הזה נכון (כמעט) לכל המוצרים שלהם

לא רק לספקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OMRIJ,

מה רע ב-Thermaltake?

אתה המלצת לי על הספק כוח הזה, אמנם בהסתייגות מסויימת.

הוא נראה לי לא רע. הוא מאוד שקט, יש לו עיצוב יפה (סליבים צבעוניים) ו-9 חיבורי מולקס, ומחזיק לי את המערכת בצורה יציבה בלי בעיות. אהה... ומדובר בפנטיום 2.

אתה אומר שלספק כוח שלי אין ריילים חזקים ויציבים? יש לו PFC פאסיבי, זה לא קשור?

roiew,

מה הבעיה עם הדגם הספיציפי הזה?

אני מניח שאם הוא לא עושה לי בעיות כבר יותר משבועיים לאחר שרכשתי אותו, אז הוא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ,

מה רע ב-Thermaltake?

אתה המלצת לי על הספק כוח הזה, אמנם בהסתייגות מסויימת.

הוא נראה לי לא רע. הוא מאוד שקט, יש לו עיצוב יפה (סליבים צבעוניים) ו-9 חיבורי מולקס, ומחזיק לי את המערכת בצורה יציבה בלי בעיות. אהה... ומדובר בפנטיום 2.

אתה אומר שלספק כוח שלי אין ריילים חזקים ויציבים? יש לו PFC פאסיבי, זה לא קשור?

roiew,

מה הבעיה עם הדגם הספיציפי הזה?

אני מניח שאם הוא לא עושה לי בעיות כבר יותר משבועיים לאחר שרכשתי אותו, אז הוא בסדר.

שלא תבין לא נכון

זה ספק מצויין (במיוחד למחשב שלך, אבל ילך איתך בכיף גם למחשב הבא)

את הספק הזה בחרנו במסגרת תקציב מסויים ובהתחשב במערכת שהוא מיועד לה

פשוט יש יותר טובים (תמיד יש)

אני לא מכיר בעיה ספציפית עם הדגם הזה

הסר דאגה מליבך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הספק הזה. עבדתי איתו חצי שנה עד שיום אחד בדקתי מתחים ב  Winbond Hardware Doctor ופתאום המתח 5VSB היה בסביבות ה 6+

התעצלתי ללכת לחנות ואחרי יומיים המחשב לא עלה פתאום. בסופו של דבר גיליתי שכללל החלקים במחשב חוץ מהכרטיס מסך נשרפו!! :

זיכרון, מעבד, לוח, דיסק קשיח, ואפילו המקלדת!!!

החליפו לי לספק חדש וקניתי חומרה חדשה ולפני שבוע הוא עוד פעם זייף מתח 5VSB הפעם לא לקחתי סיכון והלכתי ישר לחנות ובהמלצתם שידרגתי לספק הנוכחי שלי.

(אני לא היחידי שאמר שהספק הזה לא מי יודע מה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הספק הזה. עבדתי איתו חצי שנה עד שיום אחד בדקתי מתחים ב  Winbond Hardware Doctor ופתאום המתח 5VSB היה בסביבות ה 6+

התעצלתי ללכת לחנות ואחרי יומיים המחשב לא עלה פתאום. בסופו של דבר גיליתי שכללל החלקים במחשב חוץ מהכרטיס מסך נשרפו!! :

זיכרון, מעבד, לוח, דיסק קשיח, ואפילו המקלדת!!!

החליפו לי לספק חדש וקניתי חומרה חדשה ולפני שבוע הוא עוד פעם זייף מתח 5VSB הפעם לא לקחתי סיכון והלכתי ישר לחנות ובהמלצתם שידרגתי לספק הנוכחי שלי.

(אני לא היחידי שאמר שהספק הזה לא מי יודע מה)

אם באמת הדגם הזה היה כל כך נוראי אז אני מאמין שכבר מזמן כולנו פה היינו שומעים את זה או יותר נכון קוראים את זה מביקורות בכל העולם.

כמו שעומרי אמר זה בטח משלוח מעפן או פס יצור מועט דפוק

או בכלל שזה סוג ב' שבכל זאת ניכמר... לך תדע יש הרבה אפשרויות.

בכל מקרה ולמרות הכל אם מישהו כאן כבר נידפק בגלל ספק כזה או אחר אז כדי לכולנו להתרחק ממנו כדי לא לקחת סיכון.

לא חסרים ספקים בעולם הלא גנ'רי ואנחנו לא צריכים ללכת על ה TT הזה ובכלל TT לא שווים את הסכום שלהם יש ספקים טובים יותר בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=11&num=1

Included with the EG425P-VE SFMA are the power cord, users manual, screws, and stickers. Two case stickers come with this power supply. They both say the same thing, Design for ATX 12V Ver. 1.3 and Enermax Power Inside followed by the Enermax logo in between the two sets of words.

כאן רשום שזה מיועד ל ATX 1.3....

אז זה יתאים גם ל ATX 2.0 או לא?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה Winbond Hardware Doctor? אמפרמטר?

מה זה מתח 5VSB? איזה רכיבים מתחברים אליו?

אתה בטוח שהבעיה היא בדגם של הספק כוח? יכול להיות שהייתה לך בעייה איתו בגלל שהוא מספק 410W והמערכת שלך צריכה יותר (החלפת לספק כוח של 480W)?

הספק כוח שלי מיועד לפנטיום II עם 2 צורבים ו-6 דיסקים קשיחים (מחשבון הספקים הראה שהמערכת שלי זקוקה לספק כוח של כ-400W). הוא עלה לי 320 ש"ח (עבור II לא ממש כדאי להשקיע הרבה יותר).

מה לגבי הריילים של הספק כוח שלי?

המחשב מחובר לאל-פסק. זה אמור לספק לי מתח יותר יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.Winbond Hardware Doctor היא תוכנה שמציגה נתונים של הטמפ' והמתחים על החלקים השונים במחשב והיא מתאימה אך ורק ללוחות שמכילים את הרכיב בקרה של Winbond.

2.תראה את המפרט שלי בחתימה זה לא מחשב שצורך הרבה כוח מהספק ואפילו ספק של 300 וואט יספיקו לו, ככה שזאת לא הייתה בעיה של חוסר בהספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

roeiw - הספק שלך נמכר בהחל מ-455 ש"ח.

לינק לזאפ

יש יותר זול, כאן למשל, אבל לא באופן משמעותי

במחיר הזה הוא ממש בדיחה, אפשר להשיג -

Enermax EG375P-VE

ואם יודעים איפה לחפש, אז גם

Enermax 420W EG425P-VE

האנרמקס - ATX v2.01, שני ריילים של 12v - נותנים 27-29A ביחד (27A עבור הראשון, 29A עבור השני)

הThermaltake - ?ATX v1.3, רייל בודד של 12v שמספק 18A

דף המוצר של אנרמקס

דף המוצר של הThermaltake?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...