פינת הכתיבה על גילויים חדשים ומציאות בסאן אנדרס (SA) מי שרוצהב שיכתוב !! - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינת הכתיבה על גילויים חדשים ומציאות בסאן אנדרס (SA) מי שרוצהב שיכתוב !!

yonib5

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה שאלות:

1. איפה שמייצאים מכוניות, הוא אומר לי לפעמים כשאני מייצא שיש מכונית חדשה שאפשר לייבא, אז לא הבנתי מאיפה ואיך אני מייבא אותה.

2. ליד הייצוא של המכוניות, בנמל שם, יש את האתגר של הNRG500, מישהו הצליח? אני לא מצליח להגיע לטבעות למעלה.

3. לא הבאתי מה אני אמור לצלם עם המצלמה (כדי להשלים את ה-50 Snapshots), או שאולי מסבירי לי יותר מאוחר בעלילה (אני לקראת סוף העיר השלישית, לא חזרתי עדיין לראשונה).

4. כשאני נכנס לשטח של בסיס צבאי אני מקבל ישר 5 כוכבים, ככה שאני לא יכול לקחת משם טנק (אני מניח שמשם לקחתם אותו, לא ראיתי עדיין), אז מה עושים? אי-אפשר אפילו לצבוע מכונית עם 5 כוכבים.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לייבוא, אתה הולך ללוח לוחץ אנטר, ויש לך רשימה של ימים, כל יום יש כמה מכוניות אחרות, שאתה לוחץ על יום מסוים, אתה רואה שמות של מכוניות/אופנועים והמחירים, ואם אתה רוצה אתה קונה, והמכונית/אופנוע יחכו לך על הספינה (ואז אתה מוריד עם המנוף..)

גם אני לא הצלחתי את הטבעות הגבוהות עם ה NRG....

בקשר לטנק, קח אותו לחניה הכי קרובה (תוך כדי זה שאתה מפוצץ את כל מי שמפריע לך בדרך :) ) , ואז תשמור, והמשטרה תעלם.

בקשר ל SNAPSHOTS אין לי מושג וגם אני אשמח לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי איפה נמצא הייבוא מכוניות ?

בבקשה שמישהו יתן פה תצלום של המפה עם המקום המסויים...

אני יכול לייבא מכוניות חדשות ? שאין בכבישים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל SNAPSHOTS אין לי מושג וגם אני אשמח לדעת.

יש מפות שמראות איפה יש אותם וגם את הפרסות וגם את הספריי

פשוט תחפש בגוגל

ואם אתה רוצה לדעת איך מה שאתה צריך לצלם נראה פשוט לך לתחנת רכבת שמול המוסך שלך (עיר 2) ומתחת לגג באמצע יש אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני מעדיף לחפש לבד... אני אבדוק את התחנת רכבת, תודה.

יש לי עוד שאלה אחת גם - אני בעיר השלישית ויש לי רק מקום אחד של משימות לעשות, בקזינו של קליגולה, יש מאפיונר שאומר לי שאני צריך להרוד אנשים שבאים במטוס לחסל אותו. אני עושה מה שאומרים לי, לוקח מטוס משדה התעופה וטס לסימון בשמיים, וכשאני מתקרב למטוס שלהם אני צריך להסתובב 180 ולהכנס לעיגול האדום, אבל המטוס שלהם מאד מהיר ואני אף פעם לא מספיק להדביק את הקצב אחרי שאני עושה 180. למישוה יש עצה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני מעדיף לחפש לבד...

ממש אבל ממש אבל ממש ממש לא מומלץ לחפש לבד משתי סיבות

א. אתה לא תצליח בחיים את הכל לבד ותתייאש ובסוף תרצה לעשות לפי המפה

ב. אבל מה.... גם כשעושים לפי המפה נרוא קשה למצוא לפעמים ומה שיקרה זה שאתה תחפש ותחפש במקום שרשום במפה וסתם תבזבז זמן על מקום שכבר מצאת שם אבל אתה פשוט לא זוכר. בסוף אתה תגיע למצב שאספת את מספר 50 במפה אבל יש לך רק 47 ולך תדע איזה מהם חסר לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה אחת גם - אני בעיר השלישית ויש לי רק מקום אחד של משימות לעשות, בקזינו של קליגולה, יש מאפיונר שאומר לי שאני צריך להרוד אנשים שבאים במטוס לחסל אותו. אני עושה מה שאומרים לי, לוקח מטוס משדה התעופה וטס לסימון בשמיים, וכשאני מתקרב למטוס שלהם אני צריך להסתובב 180 ולהכנס לעיגול האדום, אבל המטוס שלהם מאד מהיר ואני אף פעם לא מספיק להדביק את הקצב אחרי שאני עושה 180. למישוה יש עצה? :)

אוקי אז ככה

כשאתה טס אז דבר ראשון תמיד תעלה למעלה עד שאתה בערך באותו הגובה

שנית כשאתה בכיוון הנכון תזוז ימינה או שמאלה כך שיצא שאתה בכיוון שצריך אך ימינה או שמאלה מידי ואז כשאתה רואה את המטוס תסתובב וכך תיהיה ישר בקו ישר איתו מאשר להתכוונן ולבזבז זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...