פינת הכתיבה על גילויים חדשים ומציאות בסאן אנדרס (SA) מי שרוצהב שיכתוב !! - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינת הכתיבה על גילויים חדשים ומציאות בסאן אנדרס (SA) מי שרוצהב שיכתוב !!

yonib5

Recommended Posts

שאלה למי שמבין ויודע

א. כשהלכתי להאנגר בגדול הובינג הענק לא היה שם..הדלת נפתחה לאט כמו שאמורה אבל החלל היה ריק וגדול בפנים

מה אני עושה כדי שהוא יהיה ?

ב. פעם נסעתי על סנדלר SANDLER..איפה אני מוצא אותו שוב? (זה לא מיוחד זה כמו נהBOBCAT כזה טנדר אבל נדיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה מגדל הסיטי טאור עושה בסאן אנדרס?

יש שם הרבה דברים מוכרים

כמו גשר הזהב מסן ופרנסיסקו ולערים קוראים סאן משהו ולוס משהו

ובעיר של ההימורים זה בדיוק כמו לאס וגאס יש שם את המלון עם הספינקס ואפילו את המלון של הפירטים כמו במציאות ..

נ.ב עזרתם לייייי איך לטוס מהר עם המטוס קרב לוחצים על 8 (אפילו שהוא לא נוסע ממש מהר כמו אלה שרודפים אחריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כשהלכתי להאנגר בגדול הובינג הענק לא היה שם..הדלת נפתחה לאט כמו שאמורה אבל החלל היה ריק וגדול בפנים

מה אני עושה כדי שהוא יהיה ?

אף פעם לא שיחקת GTA?? :-X

תעשה סיבוב ותחזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את סאן אנדרס (משימות) ופתאום משעמם לשחק בו אבל ממש

כאילו נמאס לכבוש שטחים ואין בשביל מי לעבוד

יש שימות צדדיות אבל זה לא משהו

כל פעם אני תופס מטוס עושה רונדלים וצונח זה כבר מתחיל לשעמם...

גם לכם זה ככה?

אגב משחק פצצה חבל על הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

אני נמצא בשלב לא כל כך מתקדם במשחק, אז תנסו להזכר...

בעיקר השניה, אני צריך ללמוד לשחות טוב יותר כדי לעשות איזו משימה עבור ווזי (W). זו המשימה היחידה שמצאתי. איך לומדים לשחות כמו שצריך? הדבר היחידי שהצלחתי זה ללכת לים וכמו איזה טמבל לצלול שם, ואחרי הרבה זמן ככה קיבולת הריאות שלי גדלה בטיפה. זו הדרך? או שיש איזו דרך נורמלית?

חוץ מזה, יש איזו משימה שכל פעם אני צריך לרדוף אחרי מישהו ואז אני מקבל ממש מעט כסף (סיזר מטלפן אליי ואומר לי ללכת לשם). חייבים לעשות את זה? כי זה די דפוק לעומת שאר המשימות...

וחוץ משני הדברים האלה אני לא מוצא משימות לעשות :( תוכלו להדריך אותי טיפה איך להמשיך להתקדם?

דיברתם פה על בי"ס לטיסה וכו' אלו דברים שמגיעים בשלב מתקדם יותר של המשחק? או שכבר עכשיו אפשר רק שאני לא יודע לאן ללכת (בדיוק סיימתי את הבי"ס לנהיגה). מה בקשר לייבוא/ייצוא מכוניות? (באמת התפלאתי למה אי אפשר למכור מכוניות שאני גונב...)

אז אם אפשר, תגידו לי מה אני יכול לעשות שאני לא מכיר (כלומר, לא את הדברים שאני אגיע אליהם בשלבים מאוד מתקדמים של המשחק).

טיפ:

אתם בטח מכירים את זה, אבל לטובת אלו שלא (כי אני גיליתי את זה רק אתמול...) -

משום מה אי אפשר לקנות תחמושת בחנות הנשק. אז כמו טמבל הייתי קונה רובה שכבר יש לי ב- 2000 דולר רק כדי לקבל איזה 90 כדורים או משהו כזה. אז גיליתי איך מקבלים תחמושת: אפשר בחנות להכנס לתחרות ירי. פשוט תכנסו ואז מייד תצאו - זה הכפיל לי את כמות הכדורים ב- SMG. אחרי כמה פעמים כאלה, עברתי את ה-10,000 כדורים, ועכשיו הוא לא רושם לי כמה כדורים יש לי. נראה לי שזה אומר שיש לי תחמושת ללא הגבלה או משהו כזה.

אם יש לכם עוד טיפים קטנים כאלה לאנשים שלא מכירים את המשחק טוב זה יהיה מצויין.

ואם יש עדיין מישהו שנמצא בעיר הראשונה אני יכול להראות איפה יש אפוד מגן לגוף (כי בשלב הזה גם אי אפשר לקנות וגם יש מעט כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל וויזי (W) אתה באמת צריך לעשות את זה, אין דרך אחרת לעשות את זה

(חוץ מלמצוא צדפות שמגבירות את קיבולת הריאה שלך, בשביל מפה/מדריך על איפה למצוא צדפות, תחפש בgamefaqs.com)

המשימה הזאת של סיזר שמתקשר אליך, לא צריך לעשות את זה

זה סתם בשביל לקבל קצת כסף (אם תשים לב זה קורה כל שני ורביעי [אם אני זוכר נכון], כלומר עד אין סוף, ולכן זה באמת סתם דפוק)

בי"ס לטיסה אתה תגיע אליו (חייבים אותו בשביל המשימות, בשלב מסויים) יותר מאוחר במשחק (הוא בעיר השלישית)

ייבוא וייצוא מכוניות זה בנמל בעיר השנייה, קצת צפונה מהנמל תעופה, אבל אני לא זוכר מתי אפשר להתחיל לעשות את זה

תנסה לחפש מנוף גדול שלידו יש ספינה ענקית ממש

בנוגע לתחמושת, ככה קונים תחמושת, גם כשיש לך את הרובה (אין הבדל אם יש לך את הרובה או לא, זה אותו מחיר)

בנוגע לטיפ הזה, זה מוכר (אני מכיר לפחות),

אבל אני מחשיב את זה לרמאות...

אגב בעיר השלישית במטווח שם יש גם שוטגאן וגם ak47 וגם אקדח וגם עוזי (אם אני זוכר נכון הכל),

אז מקבלים בשביל כולם כדורים אם עושים את הטריק הזה שם (כך שמעתי, לא ניסיתי אף פעם)

אבל כמו שאמרתי, זה לנצל באג במשחק לדעתי, אז אני לא עושה את זה (לא שחסר לי כסף אחרי שסיימתי את המשחק)

בנוגע לדברים שאתה יכול לעשות, יש המון דברים לעשות,

כמו snapshots, gang tags,unique jumps וכל מיני מירוצים וכאלה

אני לא אפרט על הכל, אבל אפשר למצוא מדריכים לכל אלה בgamefaqs.com (אלא אם כן בא לך להסתובב שעות כדי למצוא את ה100 טאגס בעצמך...)

ואם כבר הזכרת אפוד מגן, אם אתה שומר במוסך שלך בעיר השנייה, חוצה את הכביש אתה מגיע לתחנת רכבת, אתה ממשיך עוד קצת (זה מזרחה אם אני זוכר נכון)

אז אתה יורד בגבעה קטנה, אז שם (קרוב לקצה של הבניין שם) יש אפוד מגן - סתם משהו קטן שחשבתי עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת כאילו את תמימים כולנו "לפעמים" עושים ווארז פה ושם בבקשה אני מתחנןן

אין לי כסף לקנות את המשחק וגם אם אני יקנה אותו אני לא יצלח להפעיל אותו הגיפורס שלי אני מבזבז את הכסף לקניה של כרטיס מסך נורמלי אז בבקשה! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...