פינת הכתיבה על גילויים חדשים ומציאות בסאן אנדרס (SA) מי שרוצהב שיכתוב !! - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינת הכתיבה על גילויים חדשים ומציאות בסאן אנדרס (SA) מי שרוצהב שיכתוב !!

yonib5

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח מצאתי אפניים מזה יפות (צבע שחור) אופני הרים מהירות!!!! ביותר!! :xyxthumbs: מצאתי אותם שהיתי עם אופנוע הרים בתוך הרים כאלה ואז נפלתי לתוך כזה תעלה התחלתי לנסוע על השבילים מהר ואז ראיתי מרחוק מכונית מרוסקת וגם את האופניים האלה ניראה לי שקוראים להם motor bike או משהוא בסגנון הזה ;D :o ::):jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אנשים אני מתחיל :

האתגר הוא ככה :

לתקוע סכין בצוואר של איש כשיש לך 6 כוכבים.

הכוונה לעשות בלאגן עד שיש 6 כוכבים, להתגנב מאוחרי מילואימניק מסכן ולתקוע לו סכין בצוואר.

יאללה תנו בראש.

אגב מישהו יודע איפה אפשר לקנות במשחק פוטר עם קאפוצ'ון שיהיה על הראש ?

נעשה איתכם עיסקה כי אתם לא רציניים בקשר לתחרות אתגרים:

מי שמצליח לעשות את האתר אני מגלה איפה משיגים את המסוק חדשות + את הפונטיאק פיירבירד.

יאללה בוא נריים תחרות כזאת לפני שהמשחק הזה נכחד.

לזה עם האופניים, תמונה + מיקום במפה. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצים תחרות אתגרים לא צריך.

לכו למקום שבו נותנים לכם לעשות מרוצי רכוב עם כלי טייס תכנסו למירוץ עם המסוק של החדשות אחרי זה תנחיתו אותו איפה שנכנסתם למרוצי הרחוב, צאו מהמרוץ והסמוק יחכה לכם שם. תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את המשחק עשיתי פירמוט, לך לשדה תעופה בLV שם יש לך כניסה למרוצי רחוב של כלי טייס, שם תבחר במרוץ של המסוק חדשות, אחרי שאתה מתחיל את המרוץ טוס בחזרה לשדה תעופה ב-LV איפה שנכסנתה למרוצי רחוב שם תנחית אותו וצא מהמסוק, חכה 60 שניות עד תום המרוץ, צא מהתפריט של המרוצי רחוב והמסוק יחכה לך שם. תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...