Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

וואי איזה כיף לכם אנשים אני עדיין לא שיחקתי בזה מחכה עד מחר או מחרתיים עד שאני יקנה או ישיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כול מי שהגיב על המוד לא עבר 14 :s07:

לדעתי כל מי שמגיב כך פשוט לא הצליח להפעיל את המוד..

הקטע ש ROCK STAR ניסו להעלים את הקטע של הסקס במישחק ובן אדם אחד כחם פתח את זה. זה כל הקטע במודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ERROR בהתקנה... (ברור לכם שלא השגתי אותה בדרך חוקית...)

למישהו יש מושג איך לפתור את הERROR הזה?

http://img260.echo.cx/img260/999/error7ld.png

הלו? מישהו?...

אגב, עכשיו בדקתי ואין לי בכלל את הקובץ הזה שמופיע שם...אולי זה קשור איכשהו.. :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד לכם תאמת, עדיין לא הבנתי למה צריך לאכול ולמה הוא משמין ולמה צריך להתאמן ולמה לאזעזל כל פעם שאני נכנס למים הוא מעלה לי בדרגות את ה"כישורים" ולמה הוא עושה לי תפריט עם רמות של כל מיני שטויות ולמה אני צריך את זה בכלל, מה לאזעזל המשחק רוצה ממני, בסך הכל אני רוצה להעביר את הזמן בנעימים מעת לעת, למה אני צריך להכנס לכל התסבוכת הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבילי באמת עם הוא צריך לאכול בשביל לקבל חיים, הרי שאני לוקח אותו לבית שלו, החיים שלו חוזרים להיות מלאים

אגב לא הצלחתי לז**ן, עשיתי בדיוק מה שהייתי צריך, פשוט אני לא מוצא שום לב. IND HELP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד לכם תאמת, עדיין לא הבנתי למה צריך לאכול ולמה הוא משמין ולמה צריך להתאמן ולמה לאזעזל כל פעם שאני נכנס למים הוא מעלה לי בדרגות את ה"כישורים" ולמה הוא עושה לי תפריט עם רמות של כל מיני שטויות ולמה אני צריך את זה בכלל, מה לאזעזל המשחק רוצה ממני, בסך הכל אני רוצה להעביר את הזמן בנעימים מעת לעת, למה אני צריך להכנס לכל התסבוכת הזאת..

אם תהיה יותר בכושר תוכל לרוץ/לשחות יותר מהר ויותר זמן, כל כישור שבמשך הזמן משתפר לך זה רק תורם לך למשחק,

בכל חנות יש גם מטווח כזה שמתאמנים בו ואחרי זה הכישור שלך בשימוש עולה , מה שאומר שתוכל לירות יותר רחוק והפגיעות שלך יהיו יותר מדויקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק כבר אבל לפני שאני מתקין אותו אני רוצה לדעת איך הוא יעלה אצלי המפרט:

INTEL P4 2400

256 MB

ג'יפורס 2 MX 100/200

DVD

52X24X52

מסך FLATRON776FM

לא יעבוד :-[
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...