Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מה שאני עושה והוא לא מצליח להרוג אותם

חחח :lol:

נסה לשמור על יציבות עדי שהוא יוכל לירות עליהם טוב.. תנסה להיות ממש מול..חוץ מזה זה כבר המזל ..

לקח לי 20 ניסיונות כדי לעבור את המשימה הזאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי איזה מעצבנת המשימה של OG השניה..שאתה צריך להיכנס לאיזה ביית ואז יש לך שמה מלא שומרים וזה..איזה מעצבן זה..הם תמיד הורגים אותי..תקעו אותי שמה עם סכין :(

למי יש טיפים או משהוא? אני מצליח להגיע עד השומר של הבר עם חיים מלאים ואז הוא רואה אותי ואני לא מצליח לדקור אוותו :pissed::( מה לעשותתת?

תהרוג את כולם, לא משנה כלום תהרוג את כולם. את זה בבריכה, זה שבא אחריו, כולם!

כשאתה מגיע לבר, תלך צמוד צמוד לבר.. ככה הוא לא יראה אותך.

לקח לי 4 ניסיונות לעבור את המשימה הזאת.. רוקסטר חשו ספלינטר סל אלה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה.....

(קודם כל, מדובר ב WINXP SP2, 512mb , gf4ti4600)

הבעיה שלי היא שהמשחק עובד טוב, באמת שבסדר אולי לא FPS בשמיים אבל עובד חלק........בקטעים שיש הרבה יריות וכאלה ויש הרבה רובים הניצוצות תוקעים את המשחק קצת. אם אני עושה ריסט משמירה לשמירה אפשר לשחק....וזה לא יתקע את המשחק יותר מדי.......אבל אם אני אנסה אחרי משימה עוד משימה אז המשחק יתחיל להתקע מכל ירייה קטנה.

אז מה הבעיה פה? הווינדוס דפוק, כי אחרי ריסט זה מסתדר, או שאולי פשוט לנסות טוויקים שונים לזיכרון שינקו אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אני קצת דואג אבל בכל זאת איך המשחק ירוץ על הכרטיס שלי (ממש מעפן (זה מה שהיה בתקציב) כי ה5700 ז"ל שהיה הלך לעולמו :'( )

Intel pentum IIII 2000@3000 Norhwood

Asus P4S800D- E delux

PDP 512(256X2 daul)400MHZ PC3200

GF FX5200 128 64BIT 300@430

ועזבו אותי מדרישות מינימום,אני רוצה לראות אם אני יוכל להפעיל אותו חלק(זאת אומרת בלי אנשים שקופים וכו.....)

תודה לכולם מראש! ;):)

4 בספרת רומיות כותבים ככה -

IV

ולפי מה שאני יודע מחברים שלי זה רץ די קטוע אבל לא ראים אנשים בלתי נראים וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להרוג את השומר האחרון..הוא רחוק מידי ועד שאני מגיע אליו כבר אין לי חיםם..יש ליידו מגן כזה אבל אני לא מספיק להגיע אליו..מה עושים?

עריכה: wtfff איך לעזאזל יוצאים משמה??כל המקום מפוצץ שומרים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גררררר עכשיו אני נכנס למשחק והוא פשוט מקרטע בטירוף.. אני צריך להוריד את ה-EFFECTS ל-LOW בשביל שיהיה אפשר לשחק :'( עד עכשיו המשחק עבד מצויין כשהכל על HIGH מישהו עוד נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר בארץ ממזמן

הייתי בבאג לקנות דיסקים לצריבה לפני איזה שבוע והיא להם כבר SA למחשב

צודק! :xyxthumbs:

http://www.bug.co.il/nconfigout.asp?psn=2183&main=1

דווקא במחיר מאוד נוח......299.......חשבתי כבר יעלה בסביבות ה400+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ללחוץ על הלחצן השמאלי בעכבר ועל lshift מהר, אבל לא ביחד. אחד אחרי השני, אבל לא כפולים. כך: עכבר-מקלדת-עכבר-מקלדת. ומהר והרבהה עד שהוא הצליח. כשהו הצליח, תנוח טיפה ואז תלחץ שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...