Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי עכשיו באיזה משימה בביה"ס לנהיגה...(תמונה בסוף)

עכשיו עשיתי בדיוק אותו דבר כמו בסרטון...לא הפלתי שום קונוס...אבל זה נותן לי 34% על הזמן (43 שניות)...איך אפשר לעשות את זה יותר מהר

(5 סיבובים)???

אתה צריך לעשות את זה מיתחת ל 40 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ "Y" ואז שוב אחרי שתסיים לדבר "Y".

צודק תודה אחי...אבל לעזעזל עכשיו אני לא מצליח לרקוד טוב...

אני צריך להתאמן לזה כדי שהוא ירקוד לי טוב או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש במקשים עם המספרים בצד

ותשים לב תחצים שמופיעים לך בתחתית המסך

SCHOOL DRIVE

שאתה עושה תפניות אל תעזוב את הגז ותיהיה כמה שיותר קרוב לקנוס שמסביבו אתה מסתובב

רק ככה אתה תצליח לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימות של SA מזה לא גורמת לי חשק לשחק במשחק. :-\

אשכרה!! :s07: :s07: :s07: :s07:

נכון במשימה השני אצל OG זה עם השומרים שאני צריך לגנוב תספר.. (מאד דוג) איך אני יוצא משמה? כי שאני חוזר בדרך שבאתי בא יש לי איזה 400 שומרים ואין מצב שזה משמה..מישהו יודע? בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק תודה אחי...אבל לעזעזל עכשיו אני לא מצליח לרקוד טוב...

אני צריך להתאמן לזה כדי שהוא ירקוד לי טוב או משהו כזה?

אתה צוחק?! האח הקטן שלי עבר את זה, פשוט צריך לשים לב מאיזה רגע הוא מקבל את הלחיצה ואז זה פשוט מאד ולא צריך להיות מדוייק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לי את המשחק רק היום בערב (מאוחר יותר).

אני צופה פה מהצד על המשחק וממש מתאכזב, נראה כאילו רוקסטאר ממש התאמצו לבנות משחק מעצבן, לא נראה לי שהם אפילו השתמשו בבטא טסטרים.

ממש זילזול באנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לי את המשחק רק היום בערב (מאוחר יותר).

אני צופה פה מהצד על המשחק וממש מתאכזב, נראה כאילו רוקסטאר ממש התאמצו לבנות משחק מעצבן, לא נראה לי שהם אפילו השתמשו בבטא טסטרים.

ממש זילזול באנשים...

למה לבאס בנאדם.....?

תן לאנשים להנות מהמשחק.............אני בטוח שאני יהנה(מגיע אליי מחר ב10.... :D) משחק מדהים ומהנה גם לא חייבים לעשות את המשימות אל תשכחו........אפשר לנסוע בעיר ועוד הרבה בלאגנים.....אני משתוקק כבר לשחק........ ;D

סאן אנדרס .....! ! !..Be Ready cuz, Here I Come!! :hat: :hat: :hat::silly: :silly: 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס משחק נחמד, גרפיקה טובה, טוב, משחקיות מעולה, אבל הוסיפו כל מיני דברים דבילים, והמשימות מעצבנות, והמשחק בשל גודל העצום של המפה, גורם לשחקן אחרי שהוא לא מצליח לעבור משימה,ביעוס והשחקן יוצא מהמשחק.

והמכון והפיצה כל זה דברים לא נחוצים, ו והדברים עם המכוניות השיפורים זה לא ניד פור ספיד, אולי רוקסטאר חשבו שזה הייה מגניב אבל זה לא, המנוע הפיזקלי פשוט גרוע, ולא הגיוני.

לקרוא חשוב!!!

נראה כעילו חשבו להוציע מיד משחק, ולא עשו אותו כמו שצריך :-\.

אני הכי אהבתי את 2 ו 3 , אין יותר מדי דברים טיפשים, שלא מתמקדים במשחק,סאן הדראס יכל להיות יצרה למופת,אבל פשוט בעע עשו מימנו מזבלה גדולה.

רוקסטאר היו צריכים להתמקד רק בדברים שהם טובים, ולא בשיפורים למכונית זה לא הם, זה ל EA.

המנוע הפיזקלי פשוט לא הגיוני. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...