Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק לי זה מפריע שכשנוהגים ברכב, אין זווית קבועה אלא חייבים להשתמש בעכבר?

פשוט אל תיגע בעכבר המצלמה תיהיה אוטומתית.

עוד כמה דקות אני יעלה תמונוה עם פילטרים עד הסוף ו סטינגר מאיפה הפלצתה את ה X2\X4 ה AA שם מ 1-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה לא כזו פצצה, במיוחד השלט הזה שנראה שילד בין 3 צייר אותו... :kopfpatsch:

חשבתי תאמת שיהיה שיפור רציני יותר, אבל המשחקיות של המשחק היא הדבר היותר חשוב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מדהים אני קונה אותו אני פשוט חייב ה- היחיד המקורי שהיה לי זה GTA2 אבל שברתי את הדיסק :'( שהוא עוד היה משחק חדש :smile1:

חברה מזה משנה הגרפיקה והסאונד זה משחק שנועד להיות כייפי להעביר את הזמן ופשוט לעשות עבודה טובה במשחק כמו לגנוב מכוניות טוב בלי להיתפס :) ועוד שטויות תחשבו אם זה היה גרפיקה כמו של דום 3 או סורס ואם כל הביניינים האלה והאנשים והמכוניות המשחק לא היה זז או היה זז בקושי :-\

סך הכל הבנתי שזה משחק טוב אולי הגרפיקה גרועה או דומה לוייס סיטי אבל עדיין העיקרון של המשחק הוא שאתה פשוט יוצא ונהנה ופורק עצבים כעס וגם נהנה מזה זהו אז תהנו חברה די לקטר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תרגיעו אותי ותגידו שלפתח את הדמות זה לא חלק קריטי במשחק.. אני מאוד אוהב פשוט לתפוס מכונית ולצאת למסע פעלולים/ הרג מטורף עד שהיא נהרסת, להחליף אותה ולהמשיך... למי יש כוח לעצור לאכול ולהתאמן? אם הייתי רוצה לאכול ולהתאמן הייתי משחק ב-sims...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אחי זה קריטי, אתה גם צריך ללכת לישירותים לפני כל משיחה, שלא פתאום באמצע מרדף השחקן יצטרך לשירותים ותדפק.. חבל...

:lol:

זה לא קריטי אבל זה כיף חבל על הזמן כבר פיתחתי את השרירים שלי למקסימום אני כמו שוורצנגר..הורג בכמה מכות וגם כשיורים בי יורד פחות חיים :)

הלתאמן באופנים ואליכון זה מאוד חשוב (לפחות בשבילי) עם אתם לא רוצים לרוץ כמו סבתא...לאכול בוא נגיד ככה חייב לאכול אוכל ממלא חיים, אם אתה לא אוכל הרבה זמן אתה שם לב הששחקן מתעייף מהר ורץ לא משהו...שמירה על גם מביא לך זמן ריצת ספרינט הבזה יותר ארוך וזמן שיחית ספרינט הרבה יותר ארוכה.

אבל לא להגזים עם האוכל אחרת ללתחילו להקיע ולהשמן..

דווקה כיף כזה כל בוקר "להתאורר" ללכת לארוןם הבגדים ללבוש את הבגדים החדשים שקניתי אתמול ללכת לאימון בחדר אחרי זה לקפוץ ל"מקדונלס" לאכול איזה ארוחה וחזור לחברה לשכונה לקחת משימה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...