Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישחק סוסססססססס אני משחק מ 9 בוקר ולא יכול להפסיק!

המישחק תומך בכל סדרת הMX של ג'יפה ..בדקתי אותו על 4 440MX עובד מצויין על 800X600 בלי פילטרים.

לי יש R9800P משחק על 1200X1024 עובד מצויין.

----

עכשיו התמונות:

gallery9.jpg

ss.jpg

sdsddsd.jpg

fffd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי, שיחקתי עכשיו את השעה הראשונה שלי, איזה משחק מדהים!, אבל תגידו, נכון במשימה שנוסעים באופניים אני ועוד 3 אנשים, אז הם יותר מהירים ממני, איך אני מאיץ יותר באופניים?, כי לא יודע זה נוסע לי ממש לאט...

אחלה משחק אבל...

ממש ממש אהבתי, עובד אצלי מצויין ב9800פרו...(מפרט למטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב לזה, יש MOTION BLUR כשנוסעים מהר ויש עוד הרבה אפקטים מגניבים כמו שמתי בשעות הבוקר שממש חם אז הכביש רותח ורואים כזה כאילו להבה שקופה.., אז גם את זה עשו... , הנה MOTION BLUR :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה ממש לא מה שציפיתי, גרפיקה די רעה, הדמויות נשארו כמו שהן, הנהיגה הפכה להיות קטסטרופלית, המכוניות נראות פשוט מגוחכות, והסאונד פשוט גרוע, ואני בדרך כלל לא קוטל ככה משחקים, אבל על הגירסה הזו של הייתי נותן לא פחות ולא יותר מציון 2!

פשוט אכזבה ענקית, חשבתי שהם ישפרו הכל ומינימום ישמרו על הרמה של VICE CITY, אבל התאכזבתי קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב לזה, יש MOTION BLUR כשנוסעים מהר ויש עוד הרבה אפקטים מגניבים כמו שמתי בשעות הבוקר שממש חם אז הכביש רותח ורואים כזה כאילו להבה שקופה.., אז גם את זה עשו... , הנה MOTION BLUR :

תנסה לסוע מהר באופנוע.. אתה כל כך תהנה :jump:

ואז.. כשאתה בשיא.. דפוק ברקסססססססס

איזה מטורף זה :silly:

ואי, שיחקתי עכשיו את השעה הראשונה שלי, איזה משחק מדהים!, אבל תגידו, נכון במשימה שנוסעים באופניים אני ועוד 3 אנשים, אז הם יותר מהירים ממני, איך אני מאיץ יותר באופניים?, כי לא יודע זה נוסע לי ממש לאט...

אחלה משחק אבל...

ממש ממש אהבתי, עובד אצלי מצויין ב9800פרו...(מפרט למטה)

תלחץ במהירות על כפתור הנסיעה קדימה. זה יעזור לך לתת גז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין איך זה שהמשחק יצא רק אתמול וכבר אתם משחקים בו היום, בהתחשב בזה שהוא יצא על דיסק די וי די של ~4 ג'יגה ?

אישית אני לא יכול לשחק בזה (אינטל 3 800 מגהרץ,כרטיס מסך ישן של 32 מגה,ו256 מגה זכירון)אז אפילו אין לי טעם להוריד\להשיג..

כנראה מחר או מחרתים נלך לחבר לשחק אצלו קצת..(חח התנחלות)

ורגע אין שום דבר חדש חוץ ממכוניות ונשקים חדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין איך זה שהמשחק יצא רק אתמול וכבר אתם משחקים בו היום, בהתחשב בזה שהוא יצא על דיסק די וי די של ~4 ג'יגה ?

נו אתה בכוח רוצה להביא את הדיון לוארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...